Keystone logo
Brandeis University

Brandeis University

مقدمه

هیچ جای دیگری مانند Brandeis وجود ندارد. ما به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی متوسط و متوسط با گستره جهانی ، ضمن کشف های پیشگامانه ، به تحصیلات دوره کارشناسی درجه یک اختصاص داده ایم.

محوطه دانشگاه 235 هکتاری ما در حومه بوستون ، قطب جهانی برای آموزش عالی و نوآوری واقع شده است.

اعضای هیئت علمی ما در زمینه های خود رهبر هستند ، همانقدر که علاقه مند به تدریس و راهنمایی هستند و همچنین مرزهای دانش را تحت فشار قرار می دهند. دانش آموزان ما با انگیزه ، دلسوز ، کنجکاو و در جستجوی تجربیات جدید و چالش برانگیز هستند.

در Brandeis ، شما جامعه ای را می بینید که ریشه در هدف دارد و با ارزش های بنیانگذار ما هدایت می شود و آماده است تا در آموزش و پژوهش در قرن 21 هدایت شود.

Brandeis در سال 1948 توسط جامعه یهودیان آمریکا در زمانی تاسیس شد که یهودیان و سایر اقلیت های نژادی و نژادی و زنان در آموزش عالی با تبعیض روبرو بودند. بنیانگذاران بینش ما یک دانشگاه تحقیقاتی غیرمذهبی ایجاد کردند که از اساتید با استعداد و دانشجویان از هر سو و عقیده استقبال می کرد. از همان ابتدا ، Brandeis در حالی که یک شرکت تحقیقاتی پیشگام را ایجاد می کرد ، بر تحصیلات دوره کارشناسی متمرکز بود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Waltham

    South Street,415, 02453, Waltham

    سوالات