Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Bowie State University College of Arts and Sciences

Bowie State University College of Arts and Sciences

Bowie State University College of Arts and Sciences

مقدمه

دانشگاه ایالتی بووی در حال ساخت آینده ای جسورانه بر اساس میراثی پرافتخار است!

ایالت بووی در سال 1865 تاسیس شد ، قدیمی ترین کالج / دانشگاه تاریخی سیاه در مریلند و یکی از ده دانشگاه قدیمی در این کشور است. این دانشگاه همچنین دانشگاه متنوعی است که دانشجویان آن ، به همراه اعضای هیئت علمی و کارمندان ، نمایانگر بسیاری از زمینه های قومی و فرهنگی هستند.

دانشگاه ایالتی بووی فرصت های آموزشی با کیفیت و مقرون به صرفه ای را برای دانشجویان با آرزوی دستیابی و موفقیت فراهم می کند. ایالت بووی علاوه بر 23 رشته کارشناسی ، 20 برنامه کارشناسی ارشد ، 14 گواهی تخصص و دو برنامه دکترا با تمرکز ویژه بر علوم ، فناوری ، تجارت ، آموزش و رشته های مرتبط ارائه می دهد. یک فضای دانشگاهی حمایتی دانشجویان را قادر می سازد تا انتقادی بیندیشند ، به کشفیات جدید دست یابند ، تفاوت های ارزشی داشته و به عنوان رهبرانی در یک جامعه جهانی کاملاً فنی و به سرعت در حال تغییر ظاهر شوند.

مرکز علوم طبیعی ، ریاضیات و پرستاری ایالت بووی شامل آزمایشگاههای تحقیقاتی و آموزشی ، کلاسهای درس انعطاف پذیر ، یک بال شبیه سازی پرستاری و یک گلخانه کاملاً محصور شده است. ایالت بووی همچنین یک مرکز هنرهای نمایشی و زیبایی Steinway دارد که مجهز به آخرین فن آوری های هنرهای رسانه ای دیجیتال و تولید موسیقی است.

ایالت بووی به عنوان یک نهاد عضو در سیستم دانشگاه مریلند ، از مأموریت سیستم در زمینه ایجاد فرصت های آموزشی با کالیبر بالا ، در دسترس و مقرون به صرفه پشتیبانی می کند.

ایالت بووی در میان یکی از هیجان انگیزترین کلان شهرهای کشور واقع شده است که در دسترس واشنگتن دی سی و بالتیمور قرار دارد. در عین حال ، دارای یک پردیس آرام در یک دستگاه مسکونی 300 هکتاری حومه است. این دانشگاه با داشتن هفت سالن اقامتگاه مرکز 24/7 دوره کارشناسی است ، با این وجود کلاس های مناسب عصرانه و دوره های آنلاین را نیز برای خدمت به متخصصان شاغل که می خواهند در حرفه خود پیش بروند ارائه می دهد.

نگاهی دقیق به ایالت بووی بیندازید: آنچه می بینید را دوست خواهید داشت.

مکان ها

  • Bowie

    Jericho Park Road,14000, 20715, Bowie

    سوالات