Keystone logo
Bournemouth University

Bournemouth University

Bournemouth University

مقدمه

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که در سراسر جهان به عنوان یک دانشگاه پیشرو برای الهام بخش یادگیری ، پیشرفت دانش و غنی سازی جامعه از طریق ادغام آموزش ، تحقیق و عمل شناخته شود.

هدف ما

هدف ما در BU الهام بخشیدن به یادگیری ، پیشبرد دانش و غنی سازی جامعه است. ما:

 • الهام بخش یادگیری برای دانش آموزان و کارکنان ما ، و در جوامع وسیع تر ما
 • دانش خود را در عمل و مشاغل و حوزه های دانشگاهی ما ارتقا دهید
 • از طریق آموزش ، تأثیر تحقیقات ما و مشارکت ما در چالش های جهانی ، جامعه را غنی کنیم.

ارزش های ما

ارزش های ما برتری ، فراگیری ، خلاقیت و مسئولیت پذیری است:

تعالی

ما برای برتری در هر کاری که انجام می دهیم تلاش می کنیم.

فراگیری

ما برای تنوع ارزش و احترام قائل هستیم و برای اطمینان از فراگیر بودن خود عمل می کنیم.

خلاقیت

ما خیال پرداز ، نوآور هستیم و راه حل مشکلات را ایجاد می کنیم.

مسئوليت

ما مسئولیت تأثیر اقدامات خود را بر عهده می گیریم و فعالیت خود را به عنوان یک جامعه یادگیرنده بر مشارکت مثبت در جامعه متمرکز می کنیم.

هرچه که وقت شما با ما برای شما در نظر گرفته است ، یک سفر هیجان انگیز خواهد بود - از ملاقات با دوستان مادام العمر در سالن ها ، تا تجربه شما در محل کار ، کاوش در منطقه محلی یا پیوستن به یک باشگاه یا جامعه. درباره آنچه زندگی در BU ارائه می دهد بیشتر بدانید.

آمار

جوایز ما

جایزه برنز آتنا سوان

در ماه مه 2019، BU به پاس قدردانی از دستاوردها و تعهد ما به بهبود برابری جنسیتی در آموزش عالی، جایزه برنزی Athena SWAN را دریافت کرد. جایزه Athena SWAN که در اصل شامل زنان شاغل در علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات و پزشکی (STEMM) می‌شد، در سال 2015 گسترش یافت تا کارهای انجام شده در STEMM و هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، تجارت و حقوق (AHSSBL) و پرداختن به برابری جنسیتی به طور گسترده برای همه کارکنان دانشگاهی و حرفه ای و پشتیبانی و همچنین دانشجویان. طبق منشور جدید بود که BU به اعتبار دست یافت.

ارسال موفقیت آمیز BU برای جایزه برنز به دنبال تعهد ما برای تلاش برای فرهنگ فراگیر جنسیتی در سراسر دانشگاه است. تمرکز ما حرکت از اجرای مرکزی به محلی، تعبیه اصول منشور SWAN در دانشکده ها/خدمات و حمایت از همه بخش ها برای دستیابی به جوایز SWAN است. اهداف کلیدی افزایش نمایندگی زنان در نقش‌های ارشد دانشگاهی، حمایت و تشویق یک محیط کاری انعطاف‌پذیر و دوست‌دار خانواده برای همه کارکنان و تضمین برابری جنسیتی در سراسر دانشگاه است.

دپارتمان های زیر نیز جایزه برنز آتنا SWAN را دارند:

 • گروه روانشناسی
 • دپارتمان تولید رسانه
 • گروه علوم زیستی و محیطی

QAA

در سال 2013، ما اولین دانشگاه بریتانیا بودیم که به دلیل کیفیت فرصت های یادگیری، وضعیت "تحسین شده" را دریافت کرد. این وضعیت که توسط QAA (آژانس تضمین کیفیت برای آموزش عالی) اعطا می شود، راه های بسیاری را که ما فرصت موفقیت را برای دانشجویان فراهم می کنیم، به رسمیت می شناسد. QAA به روش‌های مختلفی که ما از دانش‌آموزان خود حمایت می‌کنیم، از جمله کیفیت آموزشی که دریافت می‌کنند، پشتیبانی دانشگاهی، منابعی مانند کتابخانه‌ها و امکانات فناوری اطلاعات و پشتیبانی عمومی موجود، نگاهی انداخت.

جایزه تعالی منابع انسانی در تحقیقات

BU از سال 2013 جایزه تعالی منابع انسانی کمیسیون اروپا را در تحقیقات برگزار کرده است. این جایزه نشان دهنده تعهد BU به همسویی فرآیند و عملکرد با کنکوردات بریتانیا برای حمایت از توسعه شغلی محققان و بنابراین، بهبود شرایط کاری و توسعه شغلی برای کارکنان پژوهشی است.

جایزه سالگرد ملکه

در سال 2012، جایزه سالگرد ملکه را برای قدردانی از کمک ما به برتری پیشرو در جهان و توسعه پیشرو در انیمیشن کامپیوتری دریافت کردیم. جوایز سالگرد ملکه بخشی از سیستم افتخارات ملی است و معتبرترین جوایز در آموزش انگلستان است. این جایزه، مرکز ملی انیمیشن‌های رایانه‌ای ما (NCCA)، مستقر در مدرسه رسانه، که از سال 1989 در خط مقدم آموزش و پژوهش انیمیشن رایانه‌ای قرار دارد، تجلیل می‌کند.

دیوار سنگی

ما به دلیل تعهد در BU به یک سازمان فراگیر، قهرمان تنوع استون وال شده ایم. عضویت در Stonewall ابزارهایی را در اختیار دانشگاه قرار می‌دهد تا رویکردی استراتژیک و ساختار یافته برای طرح‌های برابری LGBT در سطح جهانی اتخاذ کند. درباره Stonewall بیشتر بدانید.

جایزه پلاتینیوم EcoCampus

جایزه پلاتینیوم EcoCampus ما بالاترین افتخاری است که می توانیم به دست آوریم که نشان دهنده برتری در پایداری است. ما یکی از تنها 16 دانشگاهی هستیم که این جایزه را در کنار گواهینامه ISO14001 داریم. این تعهد ما را به محیط زیست نشان می دهد و شیوه های زیست محیطی، رویه ها و سیستم های مدیریتی ما را تصدیق می کند. برای دستیابی به استاندارد پلاتین، سیستم مدیریت زیست محیطی ما باید از بالاترین استاندارد برخوردار باشد. حسابرسان به‌ویژه تحت تأثیر تلاش‌هایی قرار گرفتند که برای پیاده‌سازی سیستم مدیریت ما انجام شد، و همچنین سطحی که پایداری در جهت‌گیری استراتژیک دانشگاه تعبیه شده است. ما به عنوان یک موسسه برای به حداقل رساندن تأثیرات منفی خود بر محیط زیست و به حداکثر رساندن تأثیر مثبتی که می توانیم از طریق آموزش و تحقیق داشته باشیم، به کار خود ادامه خواهیم داد.

دانشگاه تجارت منصفانه

BU در سال 2006 به وضعیت "دانشگاه تجارت منصفانه" اعطا شد. در حال حاضر بیش از 170 دانشگاه و کالج تجارت منصفانه در بریتانیا وجود دارد که تعداد بیشتری از آنها در جهت کسب جایگاه فعالیت می کنند و این نشان دهنده تعهد دقیق ما به ترویج مصرف محصولات تجارت منصفانه است. درباره وضعیت تجارت منصفانه ما بیشتر بیاموزید.

جوایز دیگر

زمان تغییر تعهد سازمانی

ما زمان تغییر کارفرما را در سال 2011 امضا کردیم. این طرحی است که هدف آن مقابله با انگ و تبعیض در مورد سلامت روان، به ویژه در محل کار است.

منشور کارفرمای آگاه

ما این منشور را در سال 2010 امضا کردیم و تعهد خود را به عنوان یک کارفرما که در مورد سلامت روان مثبت است، جدی می گیریم. با پیوستن به این طرح، سیاست‌های باز و در دسترس خود را نشان دادیم و نشان دادیم که برای مشارکت هر یک از کارمندان خود ارزش قائل هستیم.

کارفرمای معلولیت

این یک نشان کیفیت است که ما در سال 2019 به دست آوردیم. این علامت توسط وزارت کار و بازنشستگی به دلیل تعهد مثبت ما به اشتغال، حفظ، آموزش و توسعه شغلی کارمندان معلول اعطا می شود.

  پذیرش ها

  برای تحصیل با ما در مقطع کارشناسی، معیارهای خاصی وجود دارد که باید رعایت کنید. هر دوره شرایط ورود خود را دارد، بنابراین صفحات دوره ما را بررسی کنید. امتیاز کلی تعرفه UCAS مورد نیاز برای دوره و همچنین جزئیات نحوه دستیابی به امتیازات را مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال از سه سطح A یا معادل آن، همراه با الزامات GCSE.

  نحوه عملکرد تعرفه UCAS

  امتیاز تعرفه UCAS بر اساس نوع مدرک شما و درجه یا سطحی که کسب می کنید محاسبه می شود. به عنوان مثال - برای کسانی که متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی در سپتامبر 2021 هستند - به ازای هر نمره A که در سطح A کسب می کنید، 48 امتیاز تعرفه UCAS (معادل PPP در BTEC Extended Diploma) و به ازای هر نمره B به شما تعلق می گیرد. نمره شما 40 امتیاز (و غیره) است. شما می توانید جزئیات کامل در مورد سیستم امتیازات تعرفه را در وب سایت UCAS بیابید.

  لطفاً توجه داشته باشید، BU امتیاز تعرفه معادل UCAS را برای مدرک بین المللی قبول نمی کند - لطفاً جدول تعرفه زیر را ببینید. همچنین ممکن است مشخص کنیم که شما به نمرات، تجربه یا مطالعه موضوعات مورد نیاز به عنوان بخشی از شرط ورود به یک دوره خاص نیاز دارید.

  آمار فارغ التحصیلان

  مکان ها

  • Wallisdown

   Wallisdown Road, BH12 5HH, Wallisdown

   سوالات