Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Boston University School of Management

Boston University School of Management

مقدمه

دانشکده مدیریت دانشگاه بوستون از طریق تحقیقات دانشکده خود، ایده ها و بینش های جدیدی را برای محققان و متخصصان ایجاد می کند. و با ادغام هنر، علم و فناوری کسب و کار در آموزش خود، دانش رشته های تجاری را با دیدگاه متقابل عملکردی منحصر به فرد برای آماده سازی رهبران اخلاقی و مبتکر برای خیر جامعه در سراسر جهان به دیگران منتقل می کنیم. دانش آموزان ما مهارت های تیمی پیشرفته را به دست می آورند، از تأثیر سیستم های مدیریتی قدردانی می کنند و کاربردهای استراتژیک و عملیاتی فناوری های جدید را درک می کنند.

درباره مدرسه

برای ایجاد نشان خود در شرکت های شبکه ای امروزی، باید بتوانید تغییر را پیش بینی کنید، آن را مهار کنید و کاری کنید که برای سازمان شما کارساز باشد.

این نوع چشم انداز فقط می تواند از توانایی شما برای دیدن سازمان به عنوان یک سیستم کامل ناشی شود. و از مهارت‌های تحلیلی که ارتباطات و تقاطع‌ها را آشکار می‌کند – نه فقط به شکل امروز، بلکه چگونه می‌توانند فردا تکامل یابند. این چشم اندازی است که در رهبرانی که یاد گرفته اند تیم هایی بسازند که کار می کنند ظاهر می شود.

در دانشکده مدیریت دانشگاه بوستون، وابستگی متقابل و تأثیر بلندمدت بر آموزش و یادگیری در همه سطوح اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و اجرایی حاکم است. فارغ التحصیلان هر برنامه به عنوان سازندگان و رهبران برجسته می شوند. آنها به سرعت در حرفه خود رشد می کنند. و آنها قدرت ماندگاری مورد نیاز را در عصری توسعه می‌دهند که پیشرفت فناوری منجر به نوآوری و مزیت رقابتی می‌شود - در هر بخش از هر سازمان، در همه بخش‌ها.

این مدرسه با ایجاد قدرت عمیق و گسترده ما در فناوری اطلاعات، چهره آموزش مدیریت را تغییر داده است. ما از این قدرت و تجربه برای هدایت و حمایت از برنامه درسی خود استفاده می کنیم. ما بین آنچه آموزش می دهیم و نحوه آموزش آن وابستگی متقابل ایجاد می کنیم. نتیجه: رویکردی پیشگام برای توسعه مدیریت.

مزیت بوستون

بوستون، در طول سال تحصیلی، میزبان بیش از 100000 دانش آموز و همه مشاغل و سرگرمی هایی است که به آنها ارائه می شود.

اما اینجا چه چیز دیگری است؟ احتمالاً سرانه محققین و دکترا بیشتر از هر جای دیگر روی زمین است. این به معنای تمرکز سازمان‌های فکری، تجاری و علمی است که به دنبال جریان دائمی ذهن‌های جوان تازه با انرژی جدید و ایده‌های جدید هستند.

مطمئناً، برخی از افراد اینجا کمی خنده دار صحبت می کنند. اما ما آموزش را جدی می گیریم. به دارایی‌های فرهنگی ما (معماری، هنر، موزه‌ها، کتابخانه‌ها، سمفونی)، مکان‌های دیدنی تاریخی، رستوران‌ها و کلوپ‌ها، خرید، و تیم‌های ورزشی کالج و حرفه‌ای ما اشاره نمی‌کنیم. خود مدرسه فقط دو بلوک با پارک فن‌وی که رد ساکس در آن بازی می‌کند فاصله دارد.

بوستون شهری جذاب و قابل پیاده روی با سیستم حمل و نقل عمومی عالی است. با این حال، در نزدیکی سواحل اقیانوس و دریاچه، کوه‌ها و بیابان را خواهید دید. دانشگاه‌های بوستون و شرکت‌های محلی، محل موسسات مالی بزرگ، بیمارستان‌های برتر جهان، فناوری پیشرفته، علوم زیستی و غیره هستند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Boston

    Boston University School of Management 595 Commonwealth Avenue,

    برنامه ها

    سوالات