Keystone logo
Boston University School of Law

Boston University School of Law

Boston University School of Law

مقدمه

چرا قانون BU؟

Boston University School of Law یکی از برترین دانشکده‌های حقوق کشور است که سابقه برتری آن به سال 1872 بازمی‌گردد. دانشکده ما همواره برای تدریس استثنایی، بورسیه تحصیلی برجسته، و مربیگری متحول کننده شناخته می‌شود. با بیش از 25000 فارغ التحصیل در 50 ایالت و بیش از 100 کشور در سراسر جهان، فارغ التحصیلان ما به یک شبکه جهانی گسترده دسترسی دارند که به موفقیت حرفه ای آنها کمک می کند. مجموعه حقوقی BU، متشکل از ساختمان پیشرفته سامنر ام. رداستون و برج 17 طبقه مجاور آن، در قلب بوستون و مشرف به رودخانه چارلز واقع شده است.

دانشگاهیان

دوره های تحصیلی در BU Law بدون شک سخت است. اما پاداش ها به همان اندازه تأثیرگذار هستند. با اعضای برجسته و برجسته هیئت علمی به عنوان راهنما، با انتخاب بیش از 200 دوره و سمینار که ممکن است شما را برای حوزه های مختلف تمرین آماده کند، خود را به چالش بکشید - یکی از عمیق ترین برنامه های درسی دانشکده حقوق در کشور. US News & World Report چندین برنامه ما را در میان بهترین ها در کشور رتبه بندی کرده است، از جمله قانون بهداشت (شماره 5) و مالکیت معنوی (#11). همچنین می‌توانید تخصص خود را در یکی از چهار برنامه LLM، 16 مدرک تحصیلی دوگانه یا چندین برنامه گواهی افزایش دهید. یا در یکی از 20 برنامه تحصیلی در خارج از کشور در 18 مکان در سراسر جهان، در معرض دید بین المللی قرار بگیرید. به عبارت دیگر، قانون BU هیچ فرصتی برای رشد شما - به عنوان یک وکیل و یک شخص - ارائه نمی دهد.

تنوع در دانشکده حقوق BU

از دهه 70 برای همه باز است. دهه 1870.

از زمان تأسیس ما در سال 1872، Boston University School of Law ، بدون توجه به نژاد، جنسیت یا مذهب، آموزش حقوقی را به همه دانشجویان واجد شرایط ارائه کرده است. در واقع، ما یکی از اولین کسانی بودیم که مدت‌ها قبل از اکثر مدارس این کار را انجام دادیم - به همین دلیل است که بسیاری از دانش‌آموزان ما در رشته‌های خود «اولین‌ها» شده‌اند.

یک شبکه پشتیبانی

تعهد قانون BU به یک مجموعه دانشجویی متنوع قبل از ورود شما به محوطه دانشگاه شروع می شود و بسیار فراتر از فارغ التحصیلی گسترش می یابد.

 • قبل از مدرسه: در طول تابستان با یک کلاس بالاتر ارتباط برقرار خواهید کرد که می تواند به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد. سپس می‌توانید در « گرایش خودت باش»، مجموعه‌ای از رویدادهای خوش‌آمدگویی دو روزه برای دانش‌آموزان رنگین‌پوست، کسانی که LGBTQIA و متحدانشان را قبل از گرایش عمومی می‌شناسند، شرکت کنید.
 • به عنوان یک دانش آموز: شما یک سیستم به خوبی توسعه یافته از پشتیبانی و راهنمایی برای کمک به شما در طول مدت تحصیل در دانشکده حقوق پیدا خواهید کرد. فقط تعدادی از افرادی که به عنوان منابع برای شما عمل می کنند عبارتند از:
 • هیئت علمی: علاوه بر مشاور دانشکده، که شما را در تصمیم گیری های علمی و حرفه ای راهنمایی می کند، با یک مربی هیئت علمی با علایق مشترک شخصی یا شغلی مطابقت خواهید داشت. همچنین ممکن است این فرصت را داشته باشید که به عنوان دستیار پژوهشی برای استادی که فعالیت‌های آکادمیک خاص او با شما همخوانی دارد، مقاله‌ای را با آنها بنویسید.
 • مدیران: Dean Onwuachi-Willig تالارهای شهر، ساعات اداری و سایر گردهمایی های غیررسمی را به عنوان بستری برای صدای شما برگزار می کند. معاون رئیس عدالت، عدالت و مشارکت، استخدام و آموزش اساتید را با ارزش‌های سازمانی ما برای تجارب آموزشی عادلانه تسهیل می‌کند. دفتر امور دانشجویی بسیار در دسترس، منابع متعددی، هم دانشگاهی و هم شخصی، برای حمایت از دانشجویان حقوق ارائه می دهد. و مدیر منتخب قانون BU برای تنوع، برابری و مشارکت دانشجویی، به پرورش جامعه ای اختصاص دارد که از افراد مختلف و طیف گسترده ای از عقاید، ایده ها و نظرات استقبال می کند. با مدیر تنوع، برابری و مشارکت ملاقات کنید.
 • دانش‌آموزان سطح بالا: قانون BU به خاطر جامعه بسیار دوستانه‌اش شناخته شده است و دانش‌آموزان سطح بالا نیروی محرکه این شهرت هستند. چه مشاور رسمی دانشجویی شما باشد و چه دانشجوی مسن‌تر که بدون درخواست، هنگام غیبت در کلاس، یادداشت‌هایی را برای شما ایمیل می‌کند، 2 و 3L مراقب شما هستند، چیزی که بسیاری از دانشکده‌های حقوق نمی‌توانند بگویند.
 • سازمان‌های دانشجویی: قانون BU بیش از 30 سازمان دانشجویی - از جمله دوازده گروه وابسته - دارد که بر مسائل شخصی، علایق حرفه‌ای یا خاص و فعالیت‌های اجتماعی متمرکز هستند. این گروه ها اغلب رویدادهای شبکه ای را با متخصصان جامعه و فارغ التحصیلان برگزار می کنند که ما را به…
 • فارغ التحصیلان: شبکه BU Law متشکل از نزدیک به 25000 فارغ التحصیل که در زمینه های مختلف در سراسر جهان تمرین می کنند، منبع نهایی شغلی است. شما با یک مربی فارغ التحصیل به عنوان یک لیتر جفت خواهید شد تا فوراً از راهنمایی و مشاوره شغلی فردی که در زمینه، بخش یا موقعیت جغرافیایی مورد علاقه شما تمرین می کند، بهره مند شوید.
 • در حین شکار شغل: دفتر توسعه شغلی و خدمات عمومی (CDO) برای شناسایی مسیر شغلی شما و مراحلی که برای آماده شدن برای آن باید بردارید، از نزدیک با شما همکاری خواهد کرد. مشاور شغلی شما، وکیلی که قبلاً در حوزه حقوقی که به آن علاقه مند هستید، کار کرده است، شما را با برنامه های قوی استخدام، شبکه گسترده فارغ التحصیلان ما، و بسیاری از منابع شغلی دیگر که به عنوان یک دانشجوی حقوق BU در دسترس شماست، آشنا می کند.
 • به عنوان یک آلوم: حمایت در فارغ التحصیلی متوقف نمی شود. نه تنها یک شبکه حرفه ای فوق العاده از فارغ التحصیلان حقوق BU خواهید داشت، بلکه CDO همچنین به حمایت از فارغ التحصیلان در جستجوی شغلی آنها ادامه می دهد، و برنامه هایی مانند برنامه کمک بازپرداخت وام، بخشش وام را برای فارغ التحصیلان در بخش دولتی ارائه می دهد.

مکان ها

 • Boston

  765 Commonwealth Avenue, 02215, Boston

سوالات