Keystone logo
Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

مقدمه

در Boston University Questrom School of Business ، ما هر روز تغییر شکل می دهیم. ما در حال تغییر شکل برنامه های موجود ، ایجاد برنامه های جدید ، و به دنبال روش های جدید برای گسترش تجربه دانش آموزان خود هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها مهارت ، بینش و ارتباطات ارزشمندی را از جامعه پر جنب و جوش ما کسب می کنند و به عنوان رهبرانی بسیار کارآمد وارد نیروی کار می شوند.

در Questrom ، نوآوری واقعاً مخفف الهام است. ما فقط بخاطر تغییرات تغییر نمی دهیم. ما آموزشی را که به دانشجویان خود ارائه می دهیم افزایش می دهیم و از طریق تحقیقات دانشکده خود انقلابی در عمل مدیریت ایجاد می کنیم. ما به جرقه زدن نوآوری که تعریف جدیدی دارد اعتقاد داریم.

ما موقعیت بی نظیری در آموزش تجارت داریم و در هر کاری که انجام می دهیم دنبال تعالی هستیم. ما بخشی از یکی از دانشگاههای تحقیقاتی برجسته در یک شهر بین المللی هستیم که به نوآوری معروف است.

ما رهبران مبتکر و اخلاقی را آماده می کنیم که تأثیر تجارت در جامعه را درک کرده و برای دنیا ارزش آفرینی می کنند. دانشجویان ما سیستم های سازمانی ، نقش حیاتی رهبری و نیروهایی را که اقتصاد جهانی را متحول می کنند ، درک می کنند. ما دانش و بینش علمی تولید می کنیم که از طریق تحقیق ، آموزش و مشارکت جامعه ، عملکردهای مدیریتی را پیش می برد. ما بسیار جدی وظیفه خود را می پذیریم که تجربه ای آموزشی به شما ارائه دهیم که دارای یک رهبر جهانی مسئول و پاسخگو باشد که بر کارمندان ، مشتریان ، مالکان و جوامعی که در آن فعالیت می کنید تأثیر مثبت بگذارد.

در Questrom ، ما بر ارائه نتایج استثنایی برای شما ، در داخل و خارج از کلاس ، تمرکز می کنیم. دانشکده قدرتمند ما شامل دانشمندان برجسته ، معلمان پویا و پزشکان باتجربه در دنیای واقعی از دنیای تجارت است. برنامه های درسی ما دقیق و طاقت فرساست ، زیرا مهارت های فکری ، بین فردی و تصمیم گیری خود را به آزمایش می گذارید. دانشجویان ما از سراسر جهان به اینجا می آیند و زمینه های مختلف آموزشی و فرهنگی و تجارب کاری را به ارمغان می آورند. شهر بوستون زمینه برجسته ای را به عنوان یک مرکز پیشرو در زمینه فن آوری بالا ، مراقبت های بهداشتی و کارآفرینی فراهم می کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Boston

    Commonwealth Avenue,595, 02215, Boston

    سوالات