Keystone logo
© Zixi Zhou
Boston University - College of Communication

Boston University - College of Communication

Boston University - College of Communication

مقدمه

برای تفاهم ارتباط برقرار کنید

آیا عاشق فیلم و تلویزیون هستید؟ رسانه های اجتماعی؟ اخبار؟ قصه گفتن؟ تغییر ذهن - و شاید تاریخ؟ کالج ارتباطات دانشگاه بوستون (COM) برای شماست.

ما از زمانی که اولین مدرک در جهان را در روابط عمومی در سال 1947 ارائه دادیم و اولین مدرک کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه کردیم، به آموزش ارتباطات رسان حرفه ای پرداخته ایم. مدرک در مطالعات رسانه های نوظهور در سال 2015. امروزه، فارغ التحصیلان ما بالاترین سطوح را در زمینه های متعددی اشغال می کنند. فردا؟ ما در حال آموزش نسل بعدی رهبران در تبلیغات، رسانه های نوظهور، فیلم و تلویزیون، روزنامه نگاری، علم رسانه و روابط عمومی هستیم.

ما این کار را انجام می‌دهیم زیرا دانشجویان، اساتید و فارغ‌التحصیلان COM یک باور ساده اما قدرتمند را به اشتراک می‌گذارند: ارتباطات باعث ایجاد تفاهم می‌شود - بین مردم و در سراسر جامعه.

مهارت های قصه گویی برای موفقیت شغلی

اگر در اینجا دانش آموز هستید، مهارت ها، دانش و فرصت هایی را به دست خواهید آورد تا عشق خود را به ارتباطات و داستان سرایی به یک حرفه موفق تبدیل کنید. شما درک عمیقی از انواع مختلف رسانه به دست خواهید آورد. شما در مهارت های نوشتاری، گفتاری، ارتباط تصویری و رسانه های دیجیتال مهارت خواهید داشت. همه اینها همراه با پایه ای محکم در هنرهای لیبرال، ذهن شما را تقویت می کند و تخیل شما را آزاد می کند. و از طریق برنامه های کارآموزی گسترده و فعالیت های COM مانند AdLab، PRLab، PRSSA، WTBU، BUTV10، BU News Service، Hothouse Productions و Daily Free Press، تجربه عملی، دنیای واقعی و عملی را در خارج از کلاس درس به دست خواهید آورد.

بله، اعضای هیئت علمی ما تدریس می کنند - اما آنها نیز تدریس می کنند. آنها شامل نویسندگان پرفروش و روزنامه نگاران برنده پولیتزر می شوند. برخی دیگر متفکران و محققان بین المللی شناخته شده در زمینه های رسانه های نوظهور، فناوری و اطلاعات نادرست هستند. و دیگران فیلم‌ها و سریال‌هایی را برای هر شبکه پخش اصلی و HBO و همچنین فیلم‌ها و مستندهایی که در جشنواره‌های فیلم در سرتاسر جهان نمایش داده می‌شوند، نوشته و کارگردانی کرده‌اند.

فارغ التحصیلان COM جوایز، جوایز و نقل قول های متعددی از پولیتزر گرفته تا امی تا کلیو را به دست آورده اند. در میان آنها مدیران عامل، کارگردانان و فیلمنامه نویسان هالیوود، ستاره های تلویزیون و رادیو و کارکنان کاخ سفید هستند. در واقع فارغ التحصیلان ما در صدر شرکت های بزرگ در تمام زمینه های ارتباطی قرار دارند. آنها شامل بانی هامر، نایب رئیس NBCUniversal می شوند. دیوید لوبارز، رئیس/مدیر خلاق BBDO؛ نانسی دوبوک، مدیر عامل VICE؛ و کوین مریدا، سردبیر لس آنجلس تایمز. در مجموع، COM بیش از 30000 فارغ التحصیل در سراسر جهان با ارتباطات گسترده در هر حوزه ارتباطی و فراتر از آن دارد.

ماموریت ما

ما درک را از طریق آموزش ارتباطی، تمرین و کشف ایجاد می کنیم .

ما دانش آموزان را برای رهبری، سازگاری و به اشتراک گذاشتن صدای خود در دنیای رسانه ای تحول آفرین آماده می کنیم .

ما از طریق تحقیق و نظریه سازی دانش تولید می کنیم .

ما تجربیات حرفه ای و آکادمیک را در سراسر رشته های ارتباطی ادغام می کنیم .

ما فرهنگی غنی از تنوع، تفکر انتقادی و بیان خلاق را پرورش می دهیم .

ما از ارتباطات مبتنی بر حقیقت، صحت، اثربخشی و هدف حمایت می کنیم .

تنوع، برابری و شمول

کمیته تنوع، برابری و شمول ارتباطات برای ارتقاء و تضمین فرهنگ شمول که در آن همه اعضای جامعه ما ارزش و احترام دارند وجود دارد. ما در تلاش هستیم تا محیطی فراگیر و عادلانه ایجاد کنیم که جامعه متنوعی از دانشجویان، اساتید و کارکنان را جذب، حمایت و حفظ کند. ما تنوع هویت، فرهنگ، دیدگاه و بیان را در جامعه خود جشن می گیریم. ما به عنوان ارتباطات رسان حرفه ای، مسئولیت داریم:

  1. محیطی را پرورش دهید که داستان نویسان متنوعی را پرورش دهد،
  2. ارزش تحقیق و گفتن داستان را در دانشگاه و زمینه های مختلف ارتباطات حرفه ای که بر تنوع، برابری، و شمول تاکید دارند، ارتقا دهید.
  3. اطلاع رسانی، روشنگری و آماده سازی نسل بعدی ارتباط گیرندگان برای پیشرفت در دنیایی متنوع و فراگیر.

مکان ها

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

سوالات