Keystone logo
Boise State University College of Business & Economics

Boise State University College of Business & Economics

Boise State University College of Business & Economics

مقدمه

کالج تجارت و اقتصاد در دانشگاه ایالتی بویزی مدرسه کسب و کار تاکید اصلی در آیداهو است. کالج دارای بیش از 100 دانشکده و کارکنان، بیش از 3000 دانش آموز و سایت های تحویل در سراسر ایالت آیداهو است. کالج دارای دوره های کارشناسی در حسابداری، اقتصاد، امور مالی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت بین المللی، مدیریت بازاریابی و مدیریت تغییر عرضه است.

در کالج فارغ التحصیلان، کالج مقطع کارشناسی ارشد در حسابداری و حسابداری با تاکید بر مالیات، و همچنین یک MBA (EMBA)، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، MBA-ITM (مدیریت فناوری اطلاعات) و گواهی فارغ التحصیل در مدیریت زنجیره تامین.

ما همچنین به عنوان یک منبع آموزشی از طریق مرکز توسعه کوچک کسب و کار آیداهو، Tech Help و شورای آیداهو در زمینه آموزش اقتصادی خدمت می کنیم.

  • کالج کسب و کار و اقتصاد فراهم می کند آموزش عالی معتبر AACSB-بین المللی قابل دسترسی با کیفیت بالا.
  • ما ایجاد، انتشار و اعمال دانش نوآورانه برای حمایت از توسعه اقتصادی و تجاری، در درجه اول در آیداهو و منطقه.
  • دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی ما حوزه های انتخابی اصلی ما را تشکیل می دهند: جوامع، کسب و کار (سود و غیر سودآوری)، سازمان ها و نهادهای دولتی.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Boise

    oise State University College of Business & Economics 1910 University Drive,

    سوالات