Keystone logo
Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

مقدمه

در قلب اروپای مرکزی ، دانشگاهی وجود دارد که باید آن را بشناسید. دانشگاه فناوری و اقتصاد بوداپست ، یا همانطور که ما به سادگی BME می نامیم ، گذشته غنی دارد - همانطور که در سال 1782 ایجاد شد. BME اولین مکانی در مجارستان است که مهندسان در سطح دانشگاه آموزش می بینند ، در حالی که دانشکده مهندسی مکانیک خود در سال 1871 ایجاد شد.

این محوطه دانشگاه در بوداپست (پایتخت مجارستان ) ، در کنار رودخانه دانوب ، بین المللی ترین رودخانه جهان است که 10 کشور را به هم متصل می کند.

این شهر دارای یک منطقه قلعه ای قرون وسطایی با کاخ ها ، اماکن فرهنگی و مرکز تاریخی شهر است که پر از جاذبه است. بوداپست توسط جنگلهای گسترده ای به غرب احاطه شده است ، ایده آل برای پیاده روی. اگر می خواستید پس از یک روز پیاده روی خود را دوباره شارژ کنید ، آیا می دانید بوداپست منطقه ای دارد با اصطلاحاً "میخانه های خراب" . البته ، شما می توانید نه تنها میخانه ها بلکه تعداد زیادی باشگاه و مکان های غذای خیابانی را در اطراف خود پیدا کنید. و همه اینها در کمتر از 10 دقیقه سفر با شبکه متراکم حمل و نقل عمومی بوداپست است.

فرض کنید بعد از سخنرانی هایتان تصمیم به خنک شدن دارید. مشکلی نیست می توانید پیاده رویدلپذیری از تپه 200 متری گلرت (با منظره ای زیبا از شهر زیبای ما) داشته باشید یا از آبگرم حرارتی گلرت (که در سال 1200 ساخته شده است) دیدن کنید. به هر حال ، این شهر دارای 14 مرکز آبگرم و پارک آبی است که گزینه های متنوعی را برای تفریح فراهم می کند.

آخر هفته های تابستان ، پل تاریخی Liberty Bridge (همچنین در فاصله چند دقیقه پیاده روی از Uni) با برگزاری کنسرت های زنده ، جلسات مربا ، یا حتی درس های یوگا در فضای باز به یک پل مخصوص عابر پیاده تبدیل می شود.

BME 3 برنده جایزه نوبل دارد. یکی از آنها دانشجو و مدرس دانشکده ما بود: Dénes Gábor ، که برای کشف هولوگرام ، تئودور فون کارمان ، پدر فناوری موشک در ایالات متحده آمریکا و László Heller ، خالق سیستم خنک کننده هلر ، جایزه نوبل را به دست آورد. نیروگاه ها

اگر مطمئن نیستید که کدام یک از رشته های مهندسی مکانیک را انتخاب کنید ، ما خبرهای خوبی داریم. دانشکده مهندسی مکانیک کارشناسی مهندسی مکانیک را در دو گرایش مهندسی فرآیند و مهندسی مهندسی و طراحی و فناوری ارائه می دهد. در سطح کارشناسی ارشد ، فرصت های شما حتی گسترده تر است. کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ما پنج تخصص ارائه می دهد:

- طراحی و فن آوری،

- مهندسی حرارتی ،

- مکانیک جامد

- مکانیک سیالات و

- مهندسی هسته ای.

از بین تخصص ها ، شما باید دو مورد را انتخاب کنید ، یک رشته اصلی و یک جزئی. مهندسی هسته ای را می توان به عنوان یک واحد اصلی + مشخصات جزئی انتخاب کرد.

در دانشکده مهندسی مکانیک BME ، قطعاً تنها نیستید. یک تیم مربی بین المللی برای اقامت شما در بوداپست کمک می کند.

اگر در یک موضوع خاص هستید ، می توانید به یک گروه دانشجویی حرفه ای بپیوندید ، دانش عمیق تری کسب کنید و دستاوردهای جدیدی ایجاد کنید.

در BME ، طیف گسترده ای برای گذران اوقات فراغت شما وجود دارد. در ابتدا ، BME دارای یک زندگی اجتماعی پر جنب و جوش است: کنسرت ها ، مهمانی هایی که تا صبح سپری می شوند ، جایی که بخار خود را تخلیه می کنید و سرگرم می شوید.

و خود این شهر وجود دارد: در بوداپست نمی توانید خسته شوید ، نه در روز و نه در شب. شما می توانید با دوستان جدید خود ملاقات کنید ، سطح کافئین خود را تسریع کنید ، تشنگی را در صدها کافه موج جدید فانتزی در نزدیکی BME برطرف کنید یا به رستوران ها یا خدمات فست فود در مرکز شهر بروید.

اگر علاقه مند هستید ، بیایید و در دانشکده مهندسی مکانیک BME تحصیل کنید!

اطلاعات بیشتر: href = "https://gpk.bme.hu/en/

پیوندهایی که می توانند به شما کمک کنند:

href = "https://www.imt.bme.hu/

href = "https://gpk.bme.hu/en/

مرکز ورزشی BME

ویژگی های پردیس

اگر مطالعه و ورزش را نیز دوست دارید ، در BME در مکان مناسبی هستید. 20 دانشجوی BME عضو انجمن رسمی ورزش آن (MAFC) هستند و 32 مدال طلا در المپیک کسب کردند (8 نفر از آنها از دانشکده مهندسی مکانیک بودند).

به عنوان یک دانشجوی BME، می توانید یک ورودی تخفیف به مرکز ورزشی BME با سالن بدنسازی، ایروبیک، فوتسال، اسپینینگ، اسکواش، جودو، سنگنوردی داخل سالن و یوگا داشته باشید.

یک مرکز شنا کاملاً جدید در ضلع جنوبی پردیس با یک استخر شنا به طول 25 متر وجود دارد.

اما مطمئناً ، بانک های دانوب برای جلسات طولانی دویدن یا دوچرخه سواری ایده آل هستند.

    مکان ها

    • Budapest

      Műegyetem rkp. 3.

      سوالات