Keystone logo
Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

مقدمه

در Bluedata ، ماموریت ما این است که یک تجربه یادگیری با کیفیت و یک فرصت برای دانشجویان بین المللی برای یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف شخصی ، دانشگاهی و حرفه ای در حالی که فرهنگ آمریکایی را در شهر نیویورک تجربه می کنید ، فراهم کنیم.

با در نظر گرفتن این مأموریت ، کلیه دروس و فعالیتها برای کمک به دانشجویان در ادغام کامل در جامعه انگلیسی زبان پرتحرک NYC طراحی شده است. Bluedata با گردهم آوردن دانش آموزان از ملیت های مختلف در یک محیط آموزشی که دانش آموزان را از نظر فکری به چالش می کشد و آنها را تقویت می کند ، تلاش می کند تا جامعه ای از دانشمندان توانمند را ایجاد کند که قادر به موفقیت در جهان جهانی ما هستند.

تاریخ

Bluedata در سال 1997 به عنوان یک مدرسه بازرگانی دارای مجوز تعلیماتی خصوصی تاسیس شد.

از فوریه 2005 ، Bluedata طبق قوانین فدرال مجاز به ثبت نام دانشجویان غیر مهاجر است.

از آوریل 2011 ، Bluedata توسط کمیسیون ملی اعتبارسنجی برنامه زبان انگلیسی (CEA) معتبر شناخته شده است.

امروزه ، موسسه بین المللی Bluedata ، به عنوان یکی از رهبران آموزش زبان در شهر نیویورک ، متعهد است که هر دانش آموز را با یک تجربه یادگیری پاداش دهنده ، گسترده ، ذوق انگیز و از نظر فرهنگی حساس سازد.

مزیت ما

انستیتوی بین المللی Bluedata در مرکز شهر نیویورک - مرکز شهر منهتن واقع شده است.

در کنار ایستگاه 34th Street Penn ، ترمینال اتوبوس 42th Street Port Authority و بناهای مشهور مانند Times Square ، Empire State Building و Macy's ، از طریق امکانات حمل و نقل به راحتی می توان به دانشگاه دسترسی پیدا کرد. می توانید از خطوط مترو A ، C ، E ، 1 ، 2 یا 3 به ایستگاه 34th Street Penn یا خطوط N ، Q ، R ، W ، B ، D ، F یا M به 34th Street Herald Square بروید و سپس به سمت مدرسه. اگر در نیوجرسی یا لانگ آیلند زندگی می کنید ، قطارهای Path یا قطارهای NJ Transit و اتوبوس به Bluedata نیز وجود دارد.

مکان ها

 • New York

  8th Avenue,500, 10018, New York

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات