Keystone logo
© Blanquerna Universitat Ramon Llull
Blanquerna Universitat Ramon Llull

Blanquerna Universitat Ramon Llull

Blanquerna Universitat Ramon Llull

مقدمه

تاریخ ما جوهر ماست. Blanquerna با روحیه تربیت معلمان متعهد به آموزش یکپارچه افراد متولد شد، در زمانی که پیشنهادهای نوآورانه مورد نیاز بود که از تحول اجتماعی حمایت می کرد. به همین دلیل است که حتی امروزه، Blanquerna آموزش با کیفیت جامعی را ارائه می دهد که فراتر از زمینه آکادمیک است، با یک روش منحصر به فرد و شخصی.

Blanquerna-URL مدرک لیسانس، فوق لیسانس، مدرک تحصیلی خود و دکترا را در زمینه های آموزشی، ورزشی، بهداشت، ارتباطات و روابط بین الملل تدریس می کند.

از سال 1948، در Blanquerna-URL ما برای دستیابی به آموزش جهانی بر اساس اصول اومانیسم کار کرده ایم. ما متعهد به آموزش باکیفیت هستیم که در آن دانش، آموزش و ارزش‌ها بدون شک با هم ترکیب می‌شوند و تفاوت ایجاد می‌کنند.

ما از شما به Blanquerna-URL خوش آمد می‌گوییم، یک جامعه عالی دانشگاهی که از سنت انسان‌گرای خردمند رامون لول الهام گرفته شده است، که در میان بسیاری چیزهای دیگر به شیوه‌ای متفاوت از آموزش دلالت دارد. ما متخصصان واجد شرایط، با چشم انداز اشتغال بالا و قادر به تأثیر مثبت بر جامعه را آموزش می دهیم. ما یک جامعه دانشگاهی متکثر هستیم که از اصول اومانیسم مسیحی الهام گرفته شده است و مأموریت آن آموزش همه جانبه افراد است تا آنها به متخصصان شایسته و اخلاقی متعهد به تحول اجتماعی تبدیل شوند.

مأموریت

Blanquerna، به عنوان یک جامعه دانشگاهی متکثر، با الهام از اصول اومانیسم مسیحی، به عنوان مأموریت خود آموزش همه جانبه افراد را بر عهده دارد تا آنها به متخصصان شایسته و اخلاقی متعهد به تحول اجتماعی، ایجاد دانش در خدمت عدالت و خیر تبدیل شوند. مشترک.

چشم انداز

یک مؤسسه دانشگاهی در بارسلونا باشد که در سطح ملی و بین المللی به دلیل سبک آموزشی نوآورانه، به دلیل تعالی در آموزش متخصصان با سطح بالایی از قابلیت اشتغال و تعهد اجتماعی، و همچنین برای تأثیر تحقیقات خود بر جامعه شناخته شده است.

ارزش های

Blanquerna-URL ریشه در سنت اومانیستی و مسیحی دارد. ما در خدمت شخص هستیم و تحول جهان را ترویج می کنیم و گفتگو و رابطه ایمان و فرهنگ و علم را ترویج می کنیم. ما می خواهیم جهان را بهبود بخشیم و شما قهرمان داستان باشید.

پذیرش ها

فرآیند پذیرش عمومی

با پذیرش خاص در هر مدرک مشورت کنید. به طور کلی، مراحل به شرح زیر است:

 1. پیش ثبت نام
 2. آزمون های ورودی
 3. ارائه مستندات
 4. قطعنامه پذیرش
 5. شهریه

الزامات ویزا

قبل از شروع فرآیند باید از شرایط ویزا برای تحصیل در اسپانیا مطلع شوید. توافق نامه های تحرک بین دانشگاه ها توافق نامه ایجاد می کند، اما آنها همیشه باید از یک رویه قانونی و بوروکراتیک پیروی کنند، هم برای پذیرش و هم برای اعزام دانشجو. به مراحلی که برای دریافت ویزا باید طی کنید توجه کنید:

اگر دانشجوی اتحادیه اروپا هستید (از کشوری در چارچوب توافقنامه منطقه اقتصادی اروپا یا از سوئیس)

 • برای ثبت نام در مرکز ثبت احوال اتباع خارجی ضروری است
 • برای انجام این روش، باید یک قرار ملاقات بگیرید

اگر اهل کشوری خارج از اتحادیه اروپا هستید

 • پس از دریافت نامه پذیرش، باید برای ویزای تحصیلی در سفارت ها یا کنسولگری های اسپانیا در کشور خود درخواست دهید.
 • می توانید با کنسولگری یا سفارت خود در وب سایت وزارت امور خارجه، اتحادیه اروپا و همکاری اسپانیا مشورت کنید.

بورسیه و بودجه

ما به شما کمک می کنیم تا هزینه تحصیل خود را پرداخت کنید. آینده ای در دسترس همه

نزدیک به 2,000,000 یورو کمک هزینه تحصیلی و کمک برای شروع یا ادامه تحصیل در Blanquerna.

ما می خواهیم دسترسی شما را به آموزش های ارائه شده توسط دانشکده های ما تسهیل کنیم. به همین دلیل، ما چندین امکان داخلی یا خارجی را برای دریافت کمک مالی به شما پیشنهاد می کنیم.

بسیاری از دانش آموزان از آدرس بلانکوئرنا کمک تحصیلی دریافت کرده اند. به عنوان مثال، ایرن و آنتونی:

بورسیه تحصیلی برای تعالی تحصیلی

بورسیه تحصیلی تعالی تحصیلی شامل 50% مبلغ ثبت نام و هزینه تدریس در دوره برای مدارک رسمی می باشد و در صورت حفظ برتری تحصیلی به دوره های متوالی و تا پایان دوره تمدید می گردد. مدرک تحصیلی دانشجو درخواست از طریق پورتال بورس تحصیلی Banco Santander انجام می شود، که از طریق کمک مالی به بنیاد Blanquerna، هزینه سال اول بورس تحصیلی را پوشش می دهد. از سال دوم به بعد توسط بنیاد Blanquerna اداره می شود.

بورسیه تعالی ورزشی

بورسیه های تعالی ورزشی 50 درصد از هزینه های ثبت نام و تدریس را در طول دوره برای مدارک رسمی ارائه می کند و در صورت حفظ برتری تحصیلی، به دوره های بعدی و تا پایان صلاحیت تعمیم می یابد. که دانش آموز در حال تحصیل است.

بورسیه های تحصیلی را افتخار می کند

ارتقای سطح علمی

مقررات آکادمیک هر دانشکده Blanquerna-URL ثبت نام رایگان تعداد معینی واحد درسی را برای آن دسته از دانشجویانی که در هر موضوع یا موضوعی مدرک ممتاز کسب کرده اند، به استثنای مدرک داروسازی، که توسط مقررات مختلف

آمار فارغ التحصیلان

مکان ها

 • Barcelona

  Passeig de Sant Gervasi, 47, 08022, Barcelona

 • Barcelona

  Passeig de Sant Gervasi, 47, 08022, Barcelona

سوالات