Keystone logo
© BIMM University
Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

مقدمه

چرا دانشگاه BCUIC و دانشگاه بیرمنگام؟

امنیت

هر ساختمان دانشگاه دارای یک میز امنیتی اختصاصی است و ورود به ساختمان فقط برای دارندگان نشان - یعنی کارکنان دانشگاه و دانشجویان مجاز است.

خدمات دانشجویی

BCUIC تیم خدمات دانشجویان خود را دارد که رفاه هر دانش آموز را تضمین می کند. این تیم در ابتدای هر ترم میزبان گرایش و ثبت نام و همچنین پشتیبانی از معلولیت و پشتیبانی از یادگیری در صورت لزوم است. در هر ترم نیز این تیم طیف وسیعی از فعالیتهای اجتماعی را برای کمک به دانشجویان در اسکان و دوستان خود ترتیب می دهد.

پسر یا دختر شما همچنین می توانند به دانشگاه Ask Ask University دسترسی داشته باشند که درمورد امور مالی ، بهداشت و سلامتی و ویزا و مهاجرت به دانشجویان و مشاوره ارائه می دهد. در دانشگاه های BCUIC و بیرمنگام ، رفاه دانشجویان در اولویت قرار دارد. mentatdgt / Pexels

برنامه SIJ

BCUIC یک برنامه ویژه برای اطمینان از نظارت بر پیشرفت دانشجویان دارد. اگر حضور دانش آموز زیر 85٪ مورد نیاز باشد یا آنها غیبت های متوالی متعددی داشته باشند ، تیم خدمات دانشجویی هشدار داده می شوند و نگرانی بدون تردید برطرف می شود.

حمایت علمی از طریق طیف وسیعی از فرایندها ، از جمله جلسات یک به یک و برنامه های یادگیری فردی (ILP) ارائه می شود و شانس موفقیت در دانشگاه توسط ماژول مهارت های یادگیری تعاملی و ارتباطات (ILSC) اجباری BCUIC بیشتر می شود. این ماژول ، که در هر برنامه BCUIC Pathway تعبیه شده است ، بر کلیه مهارتهای دانشگاهی مورد نیاز برای موفقیت در دانشگاه انگلستان متمرکز است - از جمله مدیریت زمان ، سخنرانی عمومی ، تحقیق و ارجاع صحیح.

نتایج شغلی

دانشگاه سیتی بیرمنگام در حال حاضر به دلیل اشتغالزایی در رتبه 7 انگلستان قرار دارد و 97 درصد دانشجویان در مدت شش ماه از فارغ التحصیلی در استخدام یا تحصیل بیشتر هستند.

اکثر دوره های کارشناسی ارشد شامل فرصت های شغلی برای کار هستند و دانشگاه همچنین یک طرح اشتغالزایی به نام فارغ التحصیلان را اجرا می کند. این یک برنامه جوایز است که فعالیتهای خارج از برنامه درسی دانش آموزان را ضبط می کند و آنها را قادر می سازد تا در سطح برنز ، نقره و طلا کار کنند. این طرح از ابتدا در هر درجه تعبیه شده است ، بنابراین فرزند یا دختر شما قادر خواهد بود از روز اول BCUIC شروع به توسعه مشخصات حرفه ای خود کند. دانشگاه سیتی بیرمنگام بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان ، پشتیبانی از مشاغل را ادامه می دهد.

این شامل مشاوره با مشاوران مشاغل و دسترسی به یک سرویس راهنمای آنلاین الکترونیکی است.

مدرسان واجد شرایط

بسیاری از 1700 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه مشغول به کار حرفه ای و کارشناسان برجسته در بخش خود هستند. فرزند یا دختر شما دانش اول و به روز را مستقیماً از افراد مطلع دریافت می کند - خواه آنها تحصیل علوم بهداشتی ، محاسبات ، تجارت ، مهندسی یا هنر را انجام دهند.

این سطح از تخصص در تیم مدرسان BCUIC ، که در حرفه های مربوطه به طور یکسان واجد شرایط هستند ، منعکس می شود.

برنامه بنیاد حقوقی BCUIC توسط کارن پارکر ، کارآموز تمرین ، بخشی از آن ارائه می شود. برنامه های هنر و طراحی ما توسط کاترین مارتبانک ، یک طراح جواهرات که قبلاً در مدرسه مشهور جواهرات سخنرانی کرده بود ، تحویل داده شده است.

استانداردهای شناخته شده

BCUIC مفتخر به دریافت گزارش "ستایش" از آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) در آوریل سال 2018 بود ، و دانشگاه شهر بیرمنگام به دلیل کیفیت تدریس خود در چارچوب تعالی دولت تدریس (TEF) جایزه "نقره" دریافت کرد. ژوئن 2017

BCUIC ، خانه دانشگاه ، پردیس مرکز شهر

دانشجوی بین المللی دانشگاه بیرمنگام از Navitas در Vimeo است.

BCUIC در خانه دانشگاه ، در پردیس مرکز شهر دانشگاه واقع شده است.

با تحصیل در خانه دانشگاه ، شما با دانشگاه پیاده روی می توانید پیاده روی کنید. این بدان معناست که شما با دانشجویان اصلی هماهنگ خواهید بود و به طیف وسیعی از امکانات پیشرفته - از جمله کتابخانه ای با بیش از 135 میلیون منبع دسترسی آسان خواهید داشت.

موقعیت مکانی مطلوب University House نیز به این معنی است که شما با برخی از جاذبه های مهم بیرمنگام - مانند مرکز خرید Bullring و Selfridges و همچنین خدمات ریلی ملی در ایستگاه قطار New Street فاصله خواهید داشت.

مکان ها

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات