Keystone logo
© BGU
Ben-Gurion University of the Negev

Ben-Gurion University of the Negev

Ben-Gurion University of the Negev

مقدمه

Ben-Gurion University of the Negev ( BGU ) به‌خاطر تحقیقات و نوآوری‌های پیشرفته، محیط پردیس خوش‌آمد، و زندگی دانشجویی برجسته‌اش معروف است. این دانشگاه برای برتری در نوآوری های علمی، همکاری های بین رشته ای، و فشار دادن مرزها برای تأثیرگذاری بر جوامع در سراسر جهان تلاش می کند. در BGU ، تبادل فرهنگی و غوطه وری فرهنگی اولویت های ما هستند. در برنامه دانشگاهی یا تحقیقاتی خود، در کنار همتایان محلی خود مطالعه خواهید کرد. ما دانشجویان اسرائیلی و بین المللی خود را به طور یکسان تشویق می کنیم که برای یادگیری از یکدیگر فراتر از آنچه در کلاس درس تدریس می شود، وقت بگذارند.

Ben-Gurion University of the Negev یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی پیشرو اسرائیل و در میان پیشتازان جهان در بسیاری از زمینه‌ها است.

حدود 20000 دانشجو و 4000 عضو هیأت علمی در دانشکده های علوم مهندسی دارد. علوم بهداشتی; علوم طبیعی؛ دانشکده علوم انسانی و اجتماعی Pinchas Sapir; دانشکده تجارت و مدیریت گیلفورد گلیزر؛ دانشکده پزشکی جویس و ایروینگ گلدمن؛ مدرسه تحصیلات تکمیلی پیشرفته کریتمن؛ دانشکده علوم مغز و شناخت؛ مدرسه پایداری و تغییرات اقلیمی و مدرسه بین المللی آلبرت کاتز برای مطالعات بیابان. بیش از 100000 فارغ التحصیل نقش اساسی در تمام زمینه های تحقیق و توسعه، صنعت، مراقبت های بهداشتی، اقتصاد، جامعه، فرهنگ و آموزش در اسرائیل ایفا می کنند.

این دانشگاه دارای سه پردیس اصلی است: پردیس خانواده مارکوس در بیر-شووا ؛ پردیس تحقیقاتی در Sde Boker و پردیس Eilat و محل استقرار موسسات تحقیقاتی ملی و چند رشته ای است: موسسه ملی بیوتکنولوژی در Negev. انستیتوی ملی انرژی خورشیدی ؛ موسسه علوم و فناوری در مقیاس نانو ایلسه کاتز ؛ موسسات تحقیقات کویر یعقوب بلاوستین ؛ موسسه تحقیقاتی بن گوریون برای مطالعه اسرائیل و صهیونیسم و هاکسریم - موسسه تحقیقاتی ادبیات و فرهنگ یهودی و اسرائیلی.

تحقیقات و کاربردهای پیشرفته در خط مقدم علم و فناوری

بیش از 800 عضو ارشد و 1100 عضو هیأت علمی با دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود در آزمایشگاه های پیشرفته در چارچوب بیش از 60 مرکز تحقیقاتی بین رشته ای کار می کنند.

دانشگاه بن گوریون علاوه بر تحقیقات ناب، بر تحقیقات کاربردی نیز متمرکز است.

دانشگاه از طریق شرکت انتقال فناوری خود، BGN Technologies، که مسئولیت پورتفولیوی پتنت دانشگاه را نیز بر عهده دارد، پروژه‌هایی را با موسسات، شرکت‌ها و بنیادها در سراسر جهان آغاز، رهبری و اجرا می‌کند و شرکای استراتژیک و سرمایه‌گذاران در زمینه‌های علم، فناوری و صنعت، از جمله امنیت داخلی را جذب می‌کند. بیوانفورماتیک؛ رباتیک، انرژی و سوخت؛ ارگونومی؛ امنیت سایبری؛ فناوری نانو؛ منابع آبی؛ اکولوژی و محیط زیست، ژنتیک انسانی؛ همهگیرشناسی؛ سلولهای بنیادی؛ دیابت؛ سرطان؛ داروهای پیشرفته؛ بیوتکنولوژی و فناوری کشاورزی؛ فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ تصفیه آب محیطی؛ و منابع انرژی جایگزین

پردیس سبز

دانشگاه بن گوریون که پیشرو در تحقیقات زیست محیطی در اسرائیل است، همچنین متعهد به مراقبت از محیط زیست به عنوان بخشی از طرح "پردیس سبز" است.

این دانشگاه در رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌ها با سیاست‌های پایدار در رتبه ۴۶ قرار دارد و برنامه‌هایی را برای ارتقای آگاهی در مورد حفاظت از محیط زیست، کاهش استفاده از منابع، بهره‌وری انرژی، ارتقای تحقیقات و فعالیت‌های آموزشی و اجتماعی گسترده اجرا می‌کند.

پارک فناوری های پیشرفته - پارک های فن آوری و بیوتکنولوژی

دانشگاه بن گوریون شریک ابتکار و تأسیس پارک فناوری های پیشرفته واقع در کنار پردیس خانوادگی مارکوس است. این پروژه یک مشارکت عمومی و خصوصی منحصر به فرد است که دستاوردهای برجسته دانشگاه و شهر بیر-شوا را با شرکت های پیشرو در اسرائیل و سراسر جهان ترکیب می کند و نقطه عطفی در دنیای علمی اسرائیل است. این پارک فناوری پیشرفته و بیوتکنولوژی توسط شرکت های علمی و فناوری پیشگام از سراسر جهان پر شده است.

مرکز فناوری پیشرفته ارتش اسرائیل و مرکز تحقیق و توسعه ارتباطات نیز در مجاورت پارک ساخته خواهد شد.

ابتکار انرژی

دانشگاه بن گوریون تحقیقات در زمینه انرژی سبز، انرژی های جایگزین و تجدیدپذیر از جمله سوخت های تجدیدپذیر، انرژی خورشیدی و غیره را ترویج می کند. همچنین در حال توسعه برنامه های درسی برای طیف گسترده ای از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه انرژی است.

تعالی علمی و انسانی

دانشگاه بن گوریون به دلیل رویکرد کثرت گرایانه و میان رشته ای، یکی از جاذبه های اصلی برای دانشجویان و محققان است. دستاوردهای چشمگیر محققان، دانشجویان و فارغ التحصیلان آن چه از نظر آکادمیک و چه در بازار کار، نتیجه زیرساخت های عالی تحقیق، تدریس و مطالعه آن است. فضای باز و دوستانه همراه با تفکری جوان و اصیل، دانشجویان و محققین را به پیشبرد علم، فرهنگ و جامعه و شکستن موانع در پژوهش تشویق می کند.

توسعه Negev و مشارکت جامعه

Ben-Gurion University of the Negev نقش اصلی را در توسعه صنعت، کشاورزی و آموزش در نقب ایفا می کند. بیش از 6000 دانش آموز در طیف گسترده ای از پروژه های اجتماعی و اجتماعی در منطقه درگیر هستند: 80 "آپارتمان باز" در بیر-شوا وجود دارد، جایی که دانش آموزان در محله هایی که در آن فعال هستند زندگی می کنند، به عنوان بخشی از اداره اقدام اجتماعی. این علاوه بر تحصیل و زندگی پردیس غنی است که دانشگاه به آن شهرت دارد.

انگیزه و رشد بی سابقه

جمعیت دانشجویی در دانشگاه بن گوریون در دهه گذشته بیش از دو برابر شده است. رتبه های علمی جهانی، دانشگاه را در میان دانشگاه های سراسر جهان و در زمینه های خاص، حتی در بین رهبران جهان، در سطح بالایی قرار می دهد. دانشگاه بن گوریون رتبه اول رضایت دانشجویان را در بین تمامی مؤسسات دانشگاهی در اسرائیل به خود اختصاص داد.

مکان ها

  • Be'er Sheva

    David Ben Gurion Blvd 1, Be'er Sheva, Israel, 8410501, Be'er Sheva

  • Sde Boker

    Sde Boker, اسرائيل

    برنامه ها

    سوالات