Keystone logo
Berlin School of Creative Leadership

Berlin School of Creative Leadership

Berlin School of Creative Leadership

مقدمه

مدرسه رهبری خلاق برلین یک مدرسه تجاری متمایز است که در آن رهبران تجاری خلاق با استعداد مرزهای پتانسیل شخصی و حرفه ای را می شکنند. از طریق طیف وسیعی از برنامه های سفارشی ما ، ما جامعه ای از یادگیری مستمر و مرتبط را پرورش می دهیم و متخصصان را قادر می سازیم تا گام های دگرگونی در زندگی حرفه ای و زندگی خود بردارند. ماموریت ما این است که ذهن های خلاق بزرگ را به رهبران خلاق بزرگ تبدیل کنیم.

جامعه رو به رشد رهبران خلاق

در مدرسه برلین ، ما متعهد به تجلیل از خلاقیت تجاری با به اشتراک گذاری دانش و اتصال رهبران خلاق تجاری در سراسر جهان هستیم. ما میزبان شرکت کنندگان از بیش از 60 کشور جهان و از طیف وسیعی از حرفه ها بوده ایم که با انگیزه آنها برای برداشتن گام های دگرگون کننده در مشاغل ، مشاغل و صنایع خود گرد هم آمده اند. ما این مراحل را از طریق طیف وسیعی از برنامه های خود ، برنامه درسی ما که توسط متخصصان دانشگاهی و صنعت تدریس می شود و محوطه آنلاین آنلاین ما - که همچنین به عنوان یک بستر محتوا عمل می کند - خانه رهبری کسب و کار خلاق ، فعال می کنیم.

شرکت کنندگان ما با تجربیات ، مهارت ها و سوابق متنوع خود ، قلب جامعه جهانی رو به رشد ما را تشکیل می دهند. از نظر ما ، اجتماع به معنای ایجاد یک محیط امن و همهجانبه است که در آن می توان یاد گرفت ، ریسک کرد ، با دیگران ارتباط برقرار کرد و آزمایش کرد. این آزمایشگاه زنده است که در آن رهبری کسب و کار خلاق می تواند شکوفا شده و موفق شود.

تبدیل ذهن های خلاق به رهبران خلاق بزرگ

مدرسه برلین در سال 2006 با راه اندازی اولین برنامه MBA اجرایی که برای صنایع خلاق طراحی شده بود ، تاسیس شد. این مدرسه توسط گروهی از مدیران صنایع خلاق تشکیل شد که معتقد بودند خلاقیت و رهبری برای موفقیت و نوآوری در هر کسب و کاری کلیدی است. امروزه ، هنگامی که شاهد تغییرات جهانی در نحوه انجام تجارت ، استفاده از فناوری و ارتباطات هستیم ، این باور بخشی اصلی از فلسفه مدرسه ما است.

ساخته شده از DNA خلاق

در محیط های تکاملی کار ، کسانی که رهبری می کنند باید نه تنها تخیل را به چالش ها بیاورند ، بلکه باید مهارت هایی را نیز برای استفاده از فرصت ها به ارمغان بیاورند. رهبران تجاری خلاق توانایی انجام هر دو را دارند. به عنوان بخشی از DNA مدرسه ما ، درک عمیقی از پیچیدگی کسب و کار و محیط های خلاق داریم و این را از طریق برنامه درسی خود ، که توسط دانشگاهیان برجسته و متخصصان صنعت آموزش داده می شود ، اعمال می کنیم. ما به متخصصان این امکان را می دهیم تا مجموعه مهارت های رهبری کاملی را اتخاذ کنند که به آنها اجازه می دهد همزمان در سطوح مختلف رهبری کنند و با چابکی در پاسخ به زمینه ها و چالش های غالباً متناقض عمل کنند.

فلسفه ما شش حوزه مرتبط با یکدیگر را که برای توسعه رهبری خلاق معتبر و تأثیرگذار ، از خود پیشرو ، شرکای تجاری ، افراد ، شرکت ها و محصولات ، تا ایجاد تغییرات در بازارها و جامعه ضروری هستند ، به رسمیت می شناسد. این تفکر از طریق رویکرد یادگیری مدرسه برلین ، مدل رهبری کسب و کار خلاق © ، اعمال می شود که طیف وسیعی از مهارت های یادگیری انسانی و سازمانی مورد نیاز برای شکل گیری و هدایت کسب و کار خلاق موفق را ادغام می کند.

ویژگی های پردیس

پردیس آنلاین ما

می گویند خانه جایی است که دل است. خانه ما - خانه رهبری کسب و کار خلاق یا HCBL - به طور همزمان قلب جامعه مدرسه برلین ما و قلب عمل است. این مکانی است که دانش‌آموزان و دانش آموختگان فعلی می‌توانند در مورد ایده‌ها و چالش‌های خود بحث کنند، کتابخانه جامعی از منابع را برای پیگیری یادگیری مستمر مرور کنند، و/یا از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها در کانال‌های وبلاگ و پادکست ما مطلع شوند. غیر"برلینی ها" نیز به گرمی دعوت می شوند تا برای بازدید و الهام گرفتن از کتابخانه رسانه ای گسترده ما و همچنین مطالب فکری و مصاحبه با شبکه جهانی متخصصان دانشگاهی و صنعتی ما بیایند.

چگونه یادگیری را فعال کنیم؟

کسانی که در نقش های رهبری هستند باید یاد بگیرند که خود را عمیق تر بشناسند و متفکرانه تر عمل کنند. با این حال، آنها این کار را از طریق تعامل و با پرورش مشارکت و رشد دیگران انجام می دهند. به نوبه خود، این روابط مبنایی برای ایجاد تیم‌ها، پروژه‌ها و سازمان‌هایی می‌شوند که نوآوری را تقویت می‌کنند، یادگیری را قادر می‌سازند و ارزش رو به رشد ارائه می‌کنند. در زمینه‌های گسترده‌تر بازارها، جوامع و شبکه‌ها، این فرآیند پویا فرصت‌های بیشتری را برای ایجاد ارزش مشترک و ارائه تأثیر در مقیاس ارائه می‌دهد. در سطح کلان، رهبری کسب‌وکار خلاق به ابرروندهایی می‌پردازد که شامل ارتباط بیش از حد، داده‌ها و فناوری‌های دیجیتال، جهانی‌سازی، محیط زیست و انسانیت است.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Berlin

   Franklinstraße,15, 10587, Berlin

  سوالات