Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

مقدمه

BSBI با پردیس هایی در سراسر برلین، هامبورگ، پاریس، آتن و بارسلونا، دانشجویان خود را آماده می کند تا تأثیر واقعی و معناداری در دنیای تجارت داشته باشند. همه برنامه ها با سه ارزش اصلی BSBI غنی شده اند: شرکت، رهبری و موفقیت و شامل تمرکز قوی بر بهبود مهارت های عملی و مرتبط برای بازار امروز است. دانش آموزان با تنظیم دقیق ترین مهارت ها و یادگیری از دانشگاهیان متمرکز بر صنعت در بالای رشته خود، اعتماد به نفس لازم برای دنبال کردن رویاهای حرفه ای خود را به دست می آورند. آنها همچنین از یک تیم پشتیبانی حرفه ای عالی برای راهنمایی بیشتر بهره مند خواهند شد.

 1. عضویت های BSBI عبارتند از: AACSB International - انجمن ارتقاء دانشکده های بازرگانی دانشگاهی، UN-PRME، Erasmus، Erasmus + و انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار (BGA) عضو برنزی.
 2. مکان های تحصیلی متعدد - پردیس اصلی مجهز ما در قلب برلین، پایتخت آلمان واقع شده است. آلمان بر اساس شاخص نوآوری بلومبرگ در سال 2021 یکی از نوآورترین کشورهای جهان است. ما همچنین مکان های تحصیلی در هامبورگ، پاریس و آتن داریم.
 3. BSBI فرمت های مطالعه ترکیبی را ارائه می دهد تا بتوانید در کنار مطالعات خود به تعهدات دیگر دست و پنجه نرم کنید. BSBI محیط یادگیری مجازی (VLE) و برنامه های آموزش الکترونیکی را در قلب آموزش خود ادغام کرده است.
 4. پشتیبانی عالی از دانش آموزان - ما شهریه عالی دانشگاهی ، کلاس های کوچک با ضمانت ، کارشناسان صنعت و ارائه سخنرانان مهمان را ارائه می دهیم.
 5. کلاسها به زبان انگلیسی تدریس می شود و دروس زبان آلمانی رایگان در دسترس است. این به شما کمک می کند تا فرصت های شغلی خود را در آلمان پس از فارغ التحصیلی افزایش دهید.
 6. خدمات حرفه ای اختصاصی - از کارگاه های رزومه CV و رویدادهای شبکه گرفته تا مشاوره شغلی شخصی ، تیم آماده ارائه خدمات تخصصی مورد نیاز برای تحقق آرزوهای شغلی دانش آموزان است.
 7. ویزای آلمان پس از تحصیل-پس از فارغ التحصیلی ، اگر تمایل دارید که اجازه اقامت خود را در آلمان تمدید کنید ، می توانید تا 18 ماه برای ویزای کاریابی درخواست کنید که به شما اجازه می دهد بدون هیچ محدودیتی کار کنید. به منظور بهره مندی از فرصت های شغلی در آلمان ، سطح خوب زبان آلمانی لازم است.
 8. پشتیبانی حقوقی رایگان: به محض ورود به آلمان ، شریک قانونی ما SERS مشاوره و پشتیبانی ویزا را به صورت رایگان ارائه می دهد.

یادگیری نتایج

 • برنامه های ما به منظور توسعه مهارت های تجاری لازم برای پیشرفت در بازار تجارت جهانی امروز طراحی شده است.
 • با برنامه ریزی ، رهبری و موفقیت در هسته خود ، برنامه های ما نظریه را با عمل ترکیب می کند تا دانش آموزان را با آخرین روندهای صنعت به روز نگه دارد.
 • ما برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهیم که همه آنها بر کمک به شما برای تبدیل شدن به یک رهبر استثنایی در زمینه شما متمرکز است.
 • برنامه های ما که توسط متخصصان صنعت طراحی و ارائه شده است ، مزیت رقابتی لازم برای برجسته شدن در بازار کار جهانی را به شما ارائه می دهد.

تنوع ، حجم کلاس ، رضایت دانش آموزان

با سرمایه گذاری، رهبری و موفقیت در هسته خود، BSBI برنامه های مرتبط با صنعت را ارائه می دهد که بر توسعه مهارت های تجاری عملی مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت حرفه ای شما تمرکز دارد. این برنامه ها برای پاسخگویی به نیازهای بازار بین المللی قیمت رقابتی دارند. با پردیس اصلی ما در برلین، BSBI یک گروه دانشجویی متنوع با بیش از 90 ملیت را جذب می کند.

ما برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهیم که همه آنها بر کمک به شما برای تبدیل شدن به یک رهبر استثنایی در رشته خود تمرکز دارند. شرکای دانشگاهی ما عبارتند از: دانشگاه هنرهای خلاق (UCA)، دانشگاه کنکوردیا شیکاگو (CUC) و دانشگاه بین‌المللی تله‌ماتیک UNINETTUNO.

ما مفتخریم که عضو چندین سازمان از جمله انجمن پیشرفت دانشکده های بازرگانی دانشگاهی (AACSB)، سازمان ملل – اصول آموزش مدیریت مسئول (UN-PRME) و انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار (BGA) هستیم. این عضویت ها تعهد ما را به تعالی دانشگاهی نشان می دهد، تجربه یادگیری دانش آموزان ما را غنی می کند و به آنها امکان دسترسی به شبکه رو به رشدی از بازیگران پیشرو در صنعت را می دهد. این عضویت ها طیف وسیعی از منابع و دسترسی به شبکه ای از متخصصان را برای BSBI فراهم می کند و به ما کمک می کند تا برنامه های انعطاف پذیر و مقرون به صرفه را برای دانش آموزان خود ارائه دهیم.

 1. طیف گسترده ای از برنامه ها از تجارت، بازاریابی و امور مالی گرفته تا هنرهای خلاقانه و فناوری اطلاعات در حال حاضر با امکان تحصیل آنلاین، یا داشتن یک آموزش بین المللی در چند دانشگاه، با مشارکت در فرانسه و یونان.
 2. کلاس های کوچک و گروه دانش آموزی متنوع با بیش از 90 ملیت، که منجر به یک محیط آموزشی غنی و اشتراک گذاری فرهنگ می شود.
 3. خدمات دانشجویی برجسته ، از هفته استقبال ، همکاران تا راهنمایی همسالان ، فعالیت های فوق برنامه مانند مهمانی های جدیدتر ، رقابت های تجاری ، استعدادیابی و موارد دیگر.
 4. برنامه های پرداخت انعطاف پذیر ، بورس تحصیلی جزئی و پیشنهادات تبلیغاتی.

پذیرش

برنامه های کارشناسی

 • سن: 17 تا 20 سال
 • سوابق تحصیلی:
  • فارغ التحصیل دبیرستان؛
  • با عناوین اعطا شده پس از اتمام حداقل 11 سال تحصیل ؛
  • مدارک تحصیلی: ECCTIS معادل GCSE.
 • تجربه کاری: هیچ مشاغل مشاغل مستقل در سنین پایین به دلیل افزایش فرصت های آنلاین وجود ندارد.

برنامه های کارشناسی ارشد

 • سن: 21 تا 34 سال
 • سوابق تحصیلی:
  • کارشناسی/کارشناسی ؛
  • ممکن است بر اساس تجربه کاری مرتبط حداقل 3 سال تجربه مدیریت ارزیابی شود.
  • به طور بالقوه با سایر مدارک تحصیلات تکمیلی (به دنبال تغییر شغل).
 • تجربه کاری: ممکن است بر اساس سابقه کار مرتبط حداقل 3 سال تجربه مدیریت ارزیابی شود.

مدرک دکترا

 • سن: 23 سال - بالاتر
 • سوابق تحصیلی:
  • مدرک کارشناسی از یک موسسه شناخته شده در یک رشته مرتبط با تجارت ؛ مدرک کارشناسی ارشد یا مدرک کارشناسی ارشد سطح 7 یا MBA از یک موسسه معتبر.
  • متقاضیان دارای مدرک در سایر رشته ها و متقاضیان بدون مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد ، اما دارای سایر مدارک تحصیلی و تجربه حرفه ای قابل توجه در سطح اجرایی نیز از درخواست استقبال می کنند. پذیرش آنها ممکن است منوط به موفقیت در آزمون ورودی و مصاحبه باشد.

دانش آموزان ایده آل

برنامه های کارشناسی:

 • دانش آموزان دبیرستانی که به دنبال کسب مدرک کارشناسی خود در خارج از کشور هستند.
 • دانشجویانی که به دنبال بهبود چشم انداز شغلی برای دریافت حقوق بیشتر در آینده هستند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی:

 • متخصصان جوان شهری/دانش آموختگان که به دنبال افزودن مدرک کارشناسی ارشد تحت مدارک تحصیلی خود برای افزایش اشتغال و شانس دریافت حقوق بالاتر در سازمان خود هستند.

مدرک دکترا:

 • متخصصانی که می خواهند در شرکت های مشاوره ای بزرگ ، خرده فروشان بین المللی و خانه های مد و سایر صنایع خدمات و یا افرادی که مایل به تحصیل در دانشگاه های برتر جهان هستند ، تحصیل کنند.

112194_110926_BSBI.png

جوایز و اعتبارنامه ها

BSBI یکی از اعضای AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business است.

AACSB International یک انجمن جهانی از رهبران آموزش و تجارت است که به حمایت و پیشبرد آموزش تجاری با کیفیت در سراسر جهان اختصاص دارد. از طریق عضویت، اعتباربخشی، تحقیق، رهبری فکری، توسعه حرفه ای و حمایت، AACSB با بیش از 1500 سازمان از بیش از 90 کشور جهان شریک است. عضویت یا مشارکت در اتحاد جهانی آموزش به معنای اعتباربخشی نیست.

مدرسه کسب و کار و نوآوری برلین یکی از اعضای مفتخر امضاکننده اصول آموزش مدیریت مسئول (PRME) است که ابتکار پیمان جهانی سازمان ملل متحد است. BSBI همچنین اکنون بخشی از چرخه قهرمانان PRME 2024-2025 است.

PRME بیش از 800 مدرسه تجاری و مدیریتی را درگیر می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها مهارت های لازم برای تعادل اهداف اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی را به رهبران آینده ارائه می دهند و در عین حال توجه را به اهداف توسعه پایدار (#SDGs) جلب می کنند. شش اصل PRME ما را در ادغام شیوه های مدیریت پایدار و مسئولانه در برنامه درسی، تحقیقات و عملیات دانشگاه راهنمایی می کند.

دانشکده تجارت و نوآوری برلین مفتخر است اعلام کند که به عضویت برنز انجمن فارغ التحصیلان بازرگانی (BGA)، یک نهاد بین المللی عضویت و تضمین کیفیت تبدیل شده است.

BGA بر اساس تأثیری که بر دانش‌آموزان، کارکنان و جامعه گسترده‌تر از نظر اخلاقیات و شیوه‌های مدیریت مسئولانه داشته است، به مدارس بازرگانی اعتبار می‌دهد. این عضویت طیف وسیعی از منابع و دسترسی به شبکه‌ای از متخصصان را برای BSBI فراهم می‌کند و به ما کمک می‌کند تا برنامه‌های انعطاف‌پذیر و مقرون به صرفه را برای دانش‌آموزان خود ارائه دهیم.

مدرسه کسب و کار و نوآوری برلین (BSBI) اکنون در پایگاه داده اتحادیه اروپا از سازمان ها و موسسات شرکت کننده در برنامه Erasmus+ ثبت شده است.

Erasmus+ برنامه اتحادیه اروپا برای حمایت و نوسازی آموزش، آموزش، جوانان و ورزش است و برای سازمان‌ها در هر سطحی از بخش آموزشی باز است.

این عضویت به این معنی است که BSBI می تواند در پروژه های اروپایی شرکت کند در حالی که دانش آموزان این فرصت را خواهند داشت که تجربیات و شایستگی های خود را غنی کنند. این امکان را برای BSBI فراهم می کند تا از فراگیران سایر مؤسسات استقبال کند و همچنین مشارکت و همکاری با سایر ارائه دهندگان، سازمان ها و مشاغل را توسعه دهد.

مکان ها

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     برنامه ها

     سوالات