Keystone logo
Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

مقدمه

دانشکده دغدغه مند و دلسوز و جو جامعه کوچک ، دانشکده آموزش بلارمین را به یک انتخاب عاقلانه برای یک حرفه علمی موفق تبدیل کرده است. دوره های آموزش حرفه ای ، تجربیات مبتنی بر زمینه در مدارس و زمینه هنرهای آزاد لیبرال ، دانش آموزان را برای مواجهه با چالش های آموزش زبان آموزان متنوع آماده می کند. برنامه های برجسته دانشکده آموزش ، به دانشجویان ما در دستیابی به اهداف شغلی حرفه ای ، یک مزیت بی نظیر می دهد.

دانشکده آموزش از کلاسها و مطالب روزمره از انواع مواد و فن آوری استفاده می کند. دانش آموزان با استفاده از فناوری مورد استفاده در مدارس دولتی ، آزمونهای استاندارد و تشخیصی و مثالهای واقعی از تکنیک ها و مطالب کلاس ، تجربه عملی می گیرند. کلاس های درس به فناوری SmartBoard و iPad مجهز شده اند و به دانش آموزان امکان می دهد تعامل بیشتری با اطلاعات اینترنت ، ارائه کلاس ها و مطالب آموزشی داشته باشند.

اعضای هیئت علمی در دانشکده آموزش معتقدند که یادگیری معلمی م throughثر از طریق کاوش نظریه و عمل اتفاق می افتد. بنابراین ، داوطلبان معلمی مشاهده و کارهای میدانی را در ترم اول سال اول خود آغاز می کنند و این ترم را در هر ترم چهار سال خود ادامه می دهند. به طور متوسط ، دانشجویان بلارمین هر ترم 30 ساعت تجربه کار میدانی را بدست می آورند. در ترم پاییز سال آخر ، داوطلبان یک تجربه تدریس دانش آموز در یک ترم را به پایان می رسانند. این ترم حرفه ای فشرده داوطلبان را قادر می سازد مهارت های تدریس را که آنها را برای یک شغل پاداش آور آماده می کند ، اصلاح کنند.

فارغ التحصیلان این برنامه آموزشی در مدارس ابتدایی ، میانی و متوسطه در مدارس دولتی و خصوصی استخدام می کنند. معلمان بلارمین همیشه تقاضای زیادی دارند.

مکان ها

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    سوالات