Keystone logo
© Eva Dang
Belfast Metropolitan College

Belfast Metropolitan College

Belfast Metropolitan College

مقدمه

بلفاست مت بزرگترین کالج آموزش عالی و عالی در ایرلند شمالی و یکی از بزرگترین کالج های انگلستان است.

ما یک برنامه درسی جدید و پویا ایجاد کرده ایم که نشان دهنده مناطق اولویت دار رشد برای ایرلند شمالی باشد زیرا در اینجا مشاغل آینده ایجاد می شود. از طریق مشارکت با صنعت ، ما دائماً برنامه درسی خود را متناسب با نیازهای مهارتی اقتصاد خود تطبیق می دهیم.

ما گستره بی نظیری از آموزش و آموزش را در هر سطح ارائه می دهیم و مجموعه ای از دوره ها را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مهارت طراحی کرده ایم - از دوره های کارآموزی و سطح 1 ، تا مقاطع تحصیلی و تحصیلات تکمیلی. همراه با این ، تعهد ما برای اطمینان از دسترسی دانشجویان ما به فرصتهایی است که توانایی استخدام و مهارتهای آماده کار آنها را افزایش می دهد.

تمرکز ما برای آینده حمایت از توسعه بلفاست با ارائه آموزش ، آموزش و پرورش مهارت برای تقویت رفاه اقتصادی افراد ، جامعه و اقتصادی است. طی سه سال آینده ، ما پاسخگویی خود را نسبت به زبان آموزان ، کارفرمایان و جوامع حفظ و بهبود خواهیم بخشید.

این کالج قبلاً به دلیل ارائه یادگیری با کیفیت و مرتبط ، اعتبار بسیار خوبی نزد کارفرمایان ایجاد کرده است. ما با تمرکز بر توسعه مشارکت های طولانی مدت و سودمند متقابل و شناخته شدن به عنوان یک متخصص در زمینه های رشد و رشد کلیدی ، در این زمینه کار خواهیم کرد. با مشارکت ، مشارکت ، پیشرفت ، پیشرفت و مهارت همه دانش آموزان را افزایش خواهیم داد.

مکان ها

 • Belfast

  Millfield,125-153, BT1 1HS, Belfast

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات