Keystone logo
© Eva Dang
Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

مقدمه

Cass Business School یکی از پنج مدرسه سیتی ، دانشگاه لندن است. این مدرسه از جمله مدارس تجاری برتر اروپا و از نخبگان جهانی مدارس تجاری است که دارای استاندارد طلایی اعتبار "تاج سه گانه" است.

Cass به خاطر موارد زیر شهرت جهانی دارد:

 • آموزش عملی و نظری متعادل برای دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ، و کسانی که در برنامه های دکترا و اجرایی هستند
 • کارکنان آکادمیک آگاه با تجربه عملی در صنعت ، پیوندهای بلند مدت به تجارت و برنامه تحقیقاتی پر رونق
 • ارتباطات قوی با شرکت های شهر ، تجارت بین المللی و جامعه دانشجویان ، فارغ التحصیلان و شرکای ما.

تماس فوق العاده

ما رهبری فوق العاده را از طریق خلق دانش ، آموزش و مشارکت در جامعه قادر می سازیم.

شهرت در سطح جهانی

بخش جدایی ناپذیر سیتی ، دانشگاه لندن ، مدرسه تجاری سر جان کاس در میان نخبگان جهانی است. ما به طور مداوم در بین بهترین مدارس و برنامه های تجاری جهان رتبه بندی می شویم. علاوه بر این ، Cass دارای استاندارد طلایی کمیابی از اعتبار "تاج سه گانه" از انجمن به مدارس تجاری پیشرفته (AACSB) ، انجمن MBA (AMBA) و سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS) است.

همراه با شهرت 50 ساله برای تعالی در تحقیقات و آموزش تجارت ، دانشگاهیان ، دانشجویان و مشاغل برجسته در سراسر جهان را به جامعه پر انرژی ما Cass جذب می کند.

بیانیه ماموریت

در Cass ، ما به افراد کمک می کنیم تا در دنیایی پویا و متصل به یکدیگر پیشرفت کنند. ما نظریه و عمل پیشرفته را با هم ترکیب می کنیم و از خانه پر جنب و جوش لندن خود الهام می گیریم در حالی که شبکه بین المللی خود را درگیر می کنیم. در میان پیشروترین مدارس تجاری جهان ، رویکرد Cass به طور منحصر به فردی انرژی بخش است. شخصی در عین حال جهانی ، فکری در عین حال عملی ، پرشور و در عین حال منضبط. رهبری نتیجه ، چابکی ، تمایز و پایداری را ممکن می سازد.

 • دانش - ما دانش ایجاد می کنیم که رهبری تأثیرگذار در فکر را تقویت می کند
 • آموزش - ما تجربیات یادگیری را برای ایجاد مهارت ، تمایز و چابکی شخصی سازی می کنیم
 • جامعه - ما با هم برتری داریم ، به کارکنان ، فارغ التحصیلان ، شرکا و موسسه خود کمک می کنیم تا پیشرفت کنند.

چشم انداز جهانی

دسترسی بین المللی ما گسترده و حیاتی است و از تعهد ما به تنوع حمایت می کند. در واقع ، ما از رویکردی جهانی برای همه کارهایی که انجام می دهیم ، استفاده می کنیم ، از راه اندازی یک پردیس دوگانه در دبی تا خدمات رسانی به خاورمیانه ، ارائه ماژول ها و سفرهای تحصیلی در سراسر جهان و جذب دانشجو و دانشگاهی از ملیت ها و پیشینه های مختلف. از طریق لنز جهانی خود ، ما پتانسیل قدرتمند اختلافات و همکاری را می بینیم.

یک آموزش کاربردی

خواه برای تحصیل در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد MBA یا کارشناسی ارشد ، یا تحصیل در مقطع دکتری یا اجرایی به Cass بیایید ، در معرض ترکیبی الهام بخش از تئوری و عمل پیشرفته قرار خواهید گرفت. کاس برج عاج نیست. اعضای هیئت علمی پیشرو ما با همکاری نزدیک با رهبران صنعت ، دانش ایجاد می کنند. در نتیجه ، ما می توانیم بینش ، مهارت و اعتماد به نفس لازم را برای پیشرفت در دنیای بسیار واقعی و همیشه در حال تغییر کسب و کار به شما ارائه دهیم.

به Cass بپیوندید و بخشی از یک جامعه جهانی رو به رشد و قدرتمند شوید که می توانید داستان موفقیت خود را به آن اضافه کنید.

بنیاد سر جان کاس

بنیاد سر جان کاس از زمانی که سر جان کاس مدرسه ای در آلدگیت در سال 1710 تأسیس کرد ، از آموزش و پرورش در لندن پشتیبانی می کرد.

در ماه مه 2001 ، بنیاد کمک مالی سخاوتمندانه ای به پروژه ساختمان جدید مدرسه کسب و کار کرد و همچنان به حمایت مداوم از مدرسه تجارت ادامه می دهد.

131029_pexels-photo-1595391.jpeg

روباه / پیکسل

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • London

  Cass Business School 106 Bunhill Row,

 • Dubai

  Dubai, امارات متحده عربی

  سوالات