Keystone logo
BAUMAN Moscow State Technical University

BAUMAN Moscow State Technical University

BAUMAN Moscow State Technical University

مقدمه

تاریخ دانشگاه Bauman از اول ژوئیه سال 1830 آغاز شد ، هنگامی که امپراتور روسی نیکلاس اول "تنظیم مقررات مربوط به تجارت و مؤسسات آموزشی" را تصویب کرد و یکی از اقامتگاه خود ، کاخ اسلوبودا را برای دانشجویان خود اختصاص داد ، که توسط معمار مشهور گیلاردی نوسازی شده بود. .

آموزش درون دیوارهای Sloboda مبتنی بر اصل ترکیبی از دانش نظری و آموزش عملی بود. پس از آن پایه و اساس "روش روسی کارآموزی" را شکل داد. از بدو تأسیس ، دانشگاه فنی و حرفه ای بام - مسکو بیش از 200000 متخصص را آموزش دیده است که چهره مهندسی روسی را تا حد زیادی تعریف کرده اند. Snapwire / Pexels

131999_summer-office-student-work.jpg

نام فارغ التحصیلان Bauman در میان سازندگان کل زرادخانه روسیه تجهیزات نظامی ، هواپیما و موشک از جایگاه افتخاری برخوردار است. علاوه بر این ، اولین کامپیوتر شوروی در دانشگاه Bauman ایجاد شد. علاوه بر این ، فارغ التحصیلان Bauman به دانشمندان و دانشگاهیان برجسته ای روی آورده اند.

امروز BMSTU ، یک دانشگاه مهندسی و فناوری ملی تحقیقات ، یکی از سه دانشگاه برتر روسیه است و در بین دانشگاه های فنی روسیه در رتبه یک قرار دارد. براساس بررسی های انجام شده بین کارفرمایان ، BMSTU یکی از سه موسسه آموزش عالی است که فارغ التحصیلان آنها به ویژه در بازار کار تقاضای زیادی دارند. خوانندگان پورتال «خبره» ، وقتی از آنها خواسته شد موسسه ای را که از نظر آنها بیشتر غرور ملی محسوب می شود ، نامگذاری کنند ، دانشگاه Bauman را انتخاب کردند.

هیئت امنای دانشگاه بامان متشکل از شخصیت های برجسته سیاسی و عمومی ، اعضای دولت روسیه ، دانشمندان و بازرگانان برجسته است. BMSTU یکی از بنیانگذاران صندوق «Skolkovo» است. رئیس آناتولی الکساندروف عضو شورای صندوق است. رئیس ایالت BMSTU ، آکادمیک ایگور فدوروف ، عضو هیئت مشاوره علمی آن است. این دانشگاه به ساکنان "Skolkovo" امکان دسترسی به مراکز تحقیقاتی و مهندسی خود را می دهد. این دانشگاه در لیست ایالت با ارزش ترین اشیاء میراث فرهنگی برای مردمان فدراسیون روسیه قرار دارد. هزاره ساله Buro / Pexels

131998_pexels-photo-1438081.jpeg

مکان ها

  • Moscow

    105005, Москва, 2-я Бауманская ул., д. 5, стр. 1, , Moscow

برنامه ها

سوالات