Keystone logo
Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

مقدمه

دانشکده هنر و علوم ویسمن مدرسه ای است با جو دانشگاهی کوچک و منابع یک دانشگاه بزرگ دولتی. ویسمن دارای هیات علمی پویا ، عامیانه و شناخته شده ملی با بیش از 200 عضو تمام وقت است که در 13 بخش سازمان یافته اند. این برنامه توجه شخصی و پشتیبانی را به 2،600 رشته اصلی خود و همچنین برنامه های منحصر به فرد مرتبط با هنر و علوم با تجارت و امور عمومی ارائه می دهد. وایسمن یکی از سه مدرسه کالج Baruch است که به بزرگترین و متنوع ترین مدرسه در نوع خود در کشور تبدیل شده است.

اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشکده وایسمن متعهد به جاه طلبانه ترین اهداف تحصیلات کارشناسی در هنرها و علوم هستند: رشد دانش آموزان ما را به عنوان شهروند ، به عنوان متخصصان آینده و به عنوان یک انسان تشویق کنند. این تعهد همه تلاشهای ما را در جهت ارتقا the کسب مهارتهای برتر ارتباطی و کمی ، رشد تواناییهای انتقادی و تحلیلی و پرورش آگاهیهای زیبایی شناختی ، اخلاقی ، مدنی و بین فرهنگی آگاه می کند.

خواه دانش آموزان با هدف تحصیل در یکی از رشته های خود به ما مراجعه کنند یا در رشته های بازرگانی یا امور عمومی ، اعتقاد به ارزش یادگیری در علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی در هسته اصلی مأموریت ما به عنوان یک مدرسه است. این تجربه آموزش ویسمان را شکل می دهد. اعضای هیئت علمی ما این تعهد را در کارهای خود مثال می زنند ، که شامل مشارکت های برجسته در زمینه های آنها است ، و ما هدف داریم محیطی را ایجاد کنیم که در آن تحقیق ، بورس تحصیلی و فعالیت خلاقانه شکوفا شود.

مکان ها

  • New York

    One Bernard Baruch Way (55 Lexington Ave. at 24th St) New York, NY 10010 646-312-1000, 10010 646-312-1000, New York

    سوالات