Keystone logo
Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

مقدمه

مدرسه امور عمومی و بین المللی آستین دبلیو مارکس تنها مدرسه تحصیلات تکمیلی دولتی شهر نیویورک است که به امور عمومی اختصاص دارد. ما مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سیاست و مدیریت عمومی و برنامه کارشناسی ارشد علوم در آموزش و پرورش (MSEd) در اداره آموزش عالی (MSEd-HEA) و برنامه مدرک کارشناسی ارشد امور بین الملل (MIA) ارائه می دهیم.

مدرسه مارکس این فرصت را برای دانش آموزان فراهم می کند که مستقیماً برای زندگی پس از فارغ التحصیلی در دوران تحصیل آماده شوند. بسیاری از دانشجویان ما با دانشکده به عنوان دستیار تحقیق همکاری می کنند و با تسلط بر ابزار تحلیلی پیچیده ، مرز دانش را گسترش می دهند. دانش آموزان به شدت تشویق می شوند که از طریق برنامه های تحت حمایت مدرسه از دو هفته تا یک ترم کامل ، وقت خود را برای تحصیل در خارج از نیویورک بگذرانند. ما در پنج قاره و یک ترم پر رونق واشنگتن برای معرفی دانشجویان به زندگی در پایتخت کشور مشارکت علمی داریم. بسیاری از دانشجویان ما برای برخی از سازمانهای غیرانتفاعی برجسته در جهان ، سازمانهای غیردولتی بین المللی ، بیمارستانها ، مدارس و م institutionsسسات دولتی به صورت محلی کارآموزی می کنند.

ما از یکی از بزرگترین دانشکده های امور عمومی در کشور استفاده می کنیم و از رویکرد میان رشته ای برای آموزش ، تحقیق و توسعه حرفه ای استفاده می کنیم.

این دانشکده پنج مرکز تحقیقاتی و موسسه مشهور را که گزارش های مهم ، نتایج نظرسنجی و داده های مربوط به موضوعات مختلف مرتبط با سیاست های عمومی را تولید می کنند ، حفظ و اداره می کند.

دانشکده دانشکده مارکس از بزرگترین و متنوع ترین در سطح جهان در کشور است. تکمیل شده و به طور گسترده ای در زمینه های خود شناخته شده است ، هر یک از اعضا تجربه زیادی را در مشاوره یا رهبری آژانس های سطح کابینه ، رهبران سیاسی ، عمده بهداشت ، غیرانتفاعی یا سازمان های دولتی در سراسر جهان به ارمغان می آورد. آنها در اینجا به شما کمک می کنند تا ضمن رشد جدی چالش های سیاست عمومی امروز و ارائه راهنمایی در مورد دوره های آموزشی ، فرصت های توسعه و مشاغل ، به رشد شخصی و حرفه ای کمک کنید.

مکان ها

  • New York

    Lexington Avenue,55, 10010, New York

    سوالات