Keystone logo
© Carrianna Field
Barcelona School of Architecture (ETSAB)

Barcelona School of Architecture (ETSAB)

Barcelona School of Architecture (ETSAB)

مقدمه

Barcelona School of Architecture (ETSAB) بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری در کاتالونیا است. این آموزش در تمام دوره های تحصیلات دانشگاهی ، هم در مقطع کارشناسی و هم در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شود و به لطف کار دانشکده آن ، که از طریق گروه های تحقیق در Universitat Politècnica de Catalunya BarcelonaTech برگزار می شود ، نقش برجسته ای در تحقیقات در دانشگاه اسپانیا و آمریکای لاتین دارد. (UPC) این مدرسه همچنین در زمینه آموزش محوطه سازی در اسپانیا هدایت می شود و همچنان با معتبرترین مدارس اروپا در همکاری است.

حرفه آن به عنوان یک مدرسه دولتی ، با تعهد شدید به معماری و شهری معاصر که قابل زیست و فرهنگ است و با حساسیت ویژه ای برای فضای عمومی ، دموکراتیک و با کیفیت در خدمت جامعه است. مطالعات تدریس شده دارای یک م strongلفه فنی ، فرهنگی و شهری قوی است ، که به دانش آموختگان ما امکان می دهد در متنوع ترین موقعیت ها در روند تعریف و ساخت محیط قرار بگیرند. تبدیل شدن به یک متخصص لیبرال ، کارمند دولت یا استخدام صنعت ، قادر به درک واقعیت از طریق پروژه معماری.

دانشکده معماری بارسلونا در 18 سپتامبر 1875 در دانشگاه بارسلونا تاسیس شد. پیشینیان آن به مدرسه هنرهای نجیب لونجا ، به نام اسکولا د للوتا (Escola de Llotja) ، در سال 1775 تاسیس شده و تحت حمایت Junta Particular de Comercio de Barcelona ، که کلاس معماری از آن ایجاد می شود ، به کارگردانی آنتونی سلارز از سال 1817 آغاز می شود. در سال 1850 ، آموزش حرفه استاد آثار در مدرسه قدیمی هنرهای نجیب رسمیت یافت و به آکادمی هنرهای زیبا سلطنتی سان خورخه تبدیل شد. دانشکده استاد سازندگان سلف فوری دانشکده معماری است. در سال 1972 ، ETSAB از بنیانگذاران UPC بود.

مکان ها

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,649, 08028, Barcelona

    سوالات