Keystone logo
Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

مقدمه

دنیای علم غذا و روش مطالعه آن نیز تغییر کرده است

Barcelona Culinary HUB مدرسه عالی غذا و غذا با تمرکز بر مدیریت و دیدگاه تجاری است که در رستوران ها اعمال می شود.

هدف اصلی تبدیل دانش آموزان به حرفه ای های بزرگ در زمینه های مدیریت، تکنیک و تولید در بخش غذا، رستوران و غذا است که مهارت های آشپزی را با چشم انداز تجاری ترکیب می کند.

ارکان مدرسه بر پایه نوآوری، آموزش و پژوهش غذاشناسی، پایداری و خلاقیت است.

ما رابط بین غذا و مدیریت هستیم.

Barcelona Culinary HUB مدرسه غذا شناسی مستقر در بارسلون است. با روحیه نوآورانه و بر اساس آخرین روندها، این مدرسه برای افزودن ارزش به دنیای آشپزی ایجاد شد، بنابراین تضمین می کند که متخصصان و / یا متخصصان آینده دانش لازم را برای مدیریت و دستیابی به موفقیت در این بخش بسیار رقابتی به دست می آورند.

BCH متعهد به یک مدل دانشگاهی با کیفیت، مبتنی بر روش "یادگیری از طریق انجام" است. این روش به دانش آموز ارائه می دهد تا به تقاضاهای بازار از منظر نوآوری و بهبود مستمر پاسخ دهد.

منشاء ما

BCH در بارسلونا متولد شد، یکی از بهترین مقاصد خوراک شناسی. مدرسه از دستورالعمل هایی پیروی می کند که این شهر را مشخص می کند: کثرت، آوانگارد و نوآوری. این شهر زادگاه نویسندگان بزرگ آشپزی و رستوران‌های معروفی است که ستاره‌های میشلین یا رپسول سانز دریافت کرده‌اند.

از سوی دیگر، بارسلونا یکی از مهم ترین پایتخت های مدیترانه است، به همین دلیل است که محصولات و غذای آن یک رژیم غذایی سالم و یک سبک زندگی سالم را ارائه می دهد که در روح و جوهر Barcelona Culinary HUB منعکس شده است.

چرا تحصیل در بارسلونا؟

بارسلون شهری جهانی، آوانگارد و پر جنب و جوش است که با اتحاد بین سنت و نوآوری مشخص می شود. شهر بارسلون برنامه‌های تفریحی بی‌پایانی، غذای منحصربه‌فرد، معماری شناخته‌شده در سراسر جهان، هنر، مناظر دریا و کوهستان، فضای محلی و بین‌المللی و جوهری منحصربه‌فرد را ارائه می‌دهد که آن را به یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی تبدیل می‌کند. بارسلونا مهد هنرمندان بی‌شماری از همه رشته‌هاست که در آن خلاقیت، الهام، نوآوری و انگیزه برای افزودن ارزش به جهان دم می‌شود. بیا کشفش کن

آموزش سیاره و دانشگاه ها

Barcelona Culinary HUB بخشی از Planeta Formación y Universidades، شبکه آموزش عالی بین المللی Grupo Planeta است. دارای بیست و دو موسسه آموزشی در اسپانیا، آندورا، فرانسه، ایتالیا، شمال آفریقا، ایالات متحده و کلمبیا است. هر ساله بیش از 100000 دانش آموز از 114 ملیت مختلف از طریق مدارس تجاری، دانشگاه ها، کالج های تخصصی و مراکز آموزش حرفه ای آموزش می بینند.

چرا در BCH تحصیل کنید؟

 • شناخت بین المللی و حرفه ای
 • بارسلون، شهر مبدا
 • نقطه اتصال آشپزخانه و مدیریت
 • چشم انداز جهانی
 • شبکه بین المللی مخاطبین
 • همکاری با شرکت های فعال در این بخش

با اشتیاق، برای کمک به شما در برنامه شغلی که می خواهید

کارشناسی ارشد در آموزش مادام العمر

یک پیشنهاد آموزشی دانشگاهی متناسب با نیازهای این بخش. آموزش هایی با تمرکز زیاد بر مدیریت و فرآیندهای مختلف آن، بدون کنار گذاشتن خلاقیت، آشپزی آوانگارد و جدیدترین تکنیک ها. یک مفهوم آموزشی جامع، که در آن می توانید تکنیک های مدیریت و مهارت های ارتباطی را افزایش دهید.

مکان ها

 • L'Hospitalet de Llobregat

  Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

 • L'Hospitalet de Llobregat

  Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

  سوالات