Keystone logo
Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

مقدمه

درباره دانشگاه

Bar-Ilan University ، یکی از بزرگترین دانشگاه های اسرائیل، دانشجویان را به مجموعه ای گسترده از فرصت های علمی و اجتماعی منحصر به فرد در هیچ یک از موسسات آموزشی دیگر اسرائیلی ارائه نمی دهد.

از زمان آغاز آن در سال 1955، بیش از 130،000 دانشجو از امکانات دانشگاهی و علمی نمونه بار-ایلان و از تعهد خود به ادغام فرهنگ و سنت یهود در تمام برنامه های مطالعه بهره مند شده اند. Bar-Ilan University با فراهم آوردن محققان و اساتید برجسته اسرائیلی و فراهم کردن دانش آموزان برای کشف ریشه های یهودیان، دانش آموزان خود را به منابع و تخصص برای موفقیت در محل کار و به حداکثر رساندن مشارکت خود در جامعه به عنوان شهروندان آموزش دیده و اجتماعی می داند.

دانش آموزانی که از سراسر جهان به دنیا آمده اند، به سال های پیش از سال تحصیلی به تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی مراجعه می کنند. تحت نظارت و هدایت استادان برنده جایزه ما، مهارت های انتقادی و تحلیلی مورد نیاز برای کشف زمینه های مورد علاقه و رشد علمی خود را آموزش می دهند. Bar-Ilan University انتخاب گسترده ای از برنامه های کارشناسی، فارغ التحصیل، و دکترا ارائه می دهد که در سطح جهانی شناخته شده اند، از جمله تعدادی از درجه های بین المللی که به زبان انگلیسی تدریس می شود.

مکان ها

  • Ramat Gan

    Ramat Gan, اسرائيل

سوالات