Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Ball State University

Ball State University

Ball State University

مقدمه

ما کنجکاوی روشنفکری را برانگیخته ایم. با روح و انگیزه ، یاد می گیریم ، رشد می کنیم و پرواز می کنیم. دانشکده و کارمندان ما - همه افراد جامعه - از روز اول با دانشجویان به عنوان شریک رفتار می کنند. در کلاس ها و آزمایشگاه ها ، در زمین های ورزشی ، در پروژه های یادگیری همهجانبه در محوطه دانشگاه - با چابکی و پشتکار - کاردینال ها پرواز می کنند. ما در ارزشهای خود پایه گذاری شده ایم و دانش خود را بالا می بریم و با اطمینان به سمت بالا می رویم تا به فرصتهای بزرگتر برویم. ما یک قول ساده است: یکدیگر را به چالش بکشید تا برتری داشته باشید.

و با بهره مندی از راهنمای ما - پرواز می کنیم.

ما دانش آموزان را درگیر تلاشهای آموزشی ، پژوهشی و خلاقانه ای می کنیم که فارغ التحصیلان ما را قادر می سازد تا حرفه های خود را تحقق بخشند و زندگی معناداری را که توسط یادگیری و خدمات مادام العمر غنی شده است ، تقویت می کنند ، در حالی که نشاط اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی جامعه ، کشور و دنیای ما را تقویت می کنیم. .

گذشته افتخار

اعتقاد بی بدیل Ball State به آموزش و پرورش ریشه در خلاقیت ، ارزش ها و کنجکاوی روشنفکری از اواخر قرن 19 آغاز شد ، هنگامی که رهبران تجارت مونسی یک کالج محلی را برای کمک به رونق بخشیدن به توسعه شهر پیش بینی کردند.

در بین بینندگان ، پنج برادر Ball: لوسیوس ، ویلیام ، ادموند ، فرانک و جورج — صنعتگر و نیکوکار بودند که از نیویورک به مونسی نقل مکان کردند و به دنبال گسترش تجارت ظروف شیشه ای بودند.

یک مدرسه خصوصی ، آموزش خصوصی معلمان افتتاح شد و در سال 1899 افتتاح شد. پس از شکست تلاش های جامعه برای ادامه دانشکده ، برادران Ball زمین و ساختمان های مؤسسه را خریداری کردند و آنها را به ایالت ایندیانا اهدا کردند. این هدیه به بخش شرقی عادی مدرسه ایالتی ایالت ایندیانا تبدیل شد که در سال 1918 برای تأمین نیاز ایندیانا به معلمان بیشتر و بهتر افتتاح شد.

به رسمیت شناختن سخاوتمندی خانواده Ball ، مجمع عمومی ایندیانا نام این مدرسه را در سال 1922 به کالج معلمان Ball و سپس کالج معلمان Ball State در سال 1929 تغییر داد.

تا دهه 1960 ، دانشکده معلمان منطقه ای جذب دانشکده های خارج از میانه غربی را آغاز کرده بودند و دانشجویان در رشته هایی مانند تجارت ، معماری و سایر رشته های نوظهور به دنبال تحصیلات عالی بودند. ثبت نام و بودجه با روندهای ملی افزایش یافته و امکانات جدید و ارائه مدرک اضافه شده است.

در سال 1965 ، مجمع عمومی ایندیانا به کالج Ball State University تغییر نام داد و اذعان کرد که رشد پدیده ای در ثبت نام و امکانات ، تنوع و کیفیت برنامه ها و خدمات آموزشی آن و پیش بینی نقش گسترده تری که در آینده ایالت ایفا خواهد کرد ، تأیید کرد.

مکان ها

  • Muncie

    W University Ave,2000, 47306, Muncie

    سوالات