Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

مقدمه

خوش آمدید دین

CAS دین پیتر استار

کالج هنر و علوم در دانشگاه آمریکایی شما ارائه می دهد آموزش علوم انسانی به چالش کشیدن در یک جامعه پر جنب و جوش و متنوع از دانش آموزان از تمام 50 ایالت و از 150 کشور. کالج هنر و علوم دانشکده شامل هنرمندان ملی و بین المللی اشاره کرد، دانشمندان، و معلمان متعهد به روش های نوآورانه برای آموزش و تعالی در تحقیق و کارهای خلاقانه است. هر سال، رهبران جهان، محققان برجسته از سایر مراکز و پزشکان شناخته شده در زمینه های خود را به دانشگاه آمده برای تشویق بحث آزاد در مورد مسائل جاری و به افشای دانش آموزان به تحولات برش لبه در زمینه های خود.

این که آیا شما یک میدان بزرگ و یا در مقطع کارشناسی تاسیس از مطالعه فارغ التحصیل را انتخاب و یا طراحی درجه بین رشته ای خود را، شما در پرس و جو فکری جدی در کلاس درس درگیر خواهد شد. شما می توانید از طیف گسترده ای از کارآموزی و فعالیت های خدمات اجتماعی در هنر، آموزش و پرورش، علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی در واشنگتن دی سی از این فرصت، در خود و یا در همکاری با یک عضو هیئت علمی به بهره مند شوند، و شرکت در تحقیقات و خلاق تلاش و همچنین در بسیاری از باشگاه ها، فعالیت های دانشجویی، و سازمان های خدمات در محوطه دانشگاه AU.

تجارب خود را در داخل و خارج از کلاس درس را به چشم انداز وسیع ایجاد و درک شما نیاز به در حرفه آینده خود را موفق و برای تبدیل شدن به یک شهروند تحصیل کرده و مسئول از جهان است.

ماموریت ها و حقایق

کالج هنر و علوم به برتری در آموزش، بورس تحصیلی، هنر، و خدمات به، و جوامع بین المللی ملی محلی آن اختصاص یافته است.

این کالج را فراهم می کند آموزش و پرورش غنی در علوم انسانی و علوم برای همه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آمریکا، ارائه برنامه های به چالش کشیدن از مطالعه برای کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته خود؛ و پرورش تحقیقات برجسته، عمل، و فعالیت های خلاق.

این کالج به اهداف هسته آموزش و پرورش لیبرال متعهد: ترویج گفتمان رایگان و منطقی، پرورش درک گوناگونی از تجربه انسانی، ارائه مهارت های فکری مهم لازم را برای حرکت به یک جهان سرعت در حال تغییر، و یکپارچه سازی دانش در سراسر مرزهای انضباطی.

تاریخچه

چشم انداز جهانی، آرمان گرایی عملی، شور و شوق برای خدمات عمومی: آنها بخشی از دانشگاه آمریکایی امروز، و آنها را در هوا در سال 1893، هنگامی که AU توسط کنگره اجاره شد. جورج واشنگتن از یک "دانشگاه ملی" در پایتخت کشور خواب بود. اما آن را در زمان جان فلچر هرست به یک دانشگاه که در بسیاری جهات، مظهر که رویا.

رئيس جمهور وودرو ویلسون رسمی دانشگاه در 1914 مه 27 اختصاص داده شده و دانش آموزان فارغ التحصیل اول پذیرفته شدند. کالج هنرهای لیبرال در سال 1925 تاسیس شد، با که سقوط اولین 75 دانشجو در مقطع کارشناسی پذیرفته شده اند.

در طول تاریخ از دانشگاه آمریکا، کالج هنر و علوم نام آن چندین بار تغییر کرده است. در ابتدا به عنوان شناخته شده "کالج هنرهای لیبرال،" این نام را به "کالج هنر و علوم" در سال 1939 تغییر یافت. برای یک دوره کوتاه آن را به سادگی به عنوان "کالج کارشناسی" تا زمانی که نام به "کالج هنر و علوم" در سال 1956 تبدیل شد شناخته شده بود.

بزرگترین مدرسه یا کالج در دانشگاه آمریکا، کالج علوم و هنر در حال حاضر دارای 2931 دانش آموزان، 339 تمام وقت هیات علمی، و بیش از 150 درجه ارائه شده است. در حالی که در کالج به طور مداوم در حال رشد، تعهد به ترویج گفتمان رایگان و منطقی، پرورش درک گوناگونی از تجربه انسانی، ارائه مهارت های فکری مهم لازم را برای حرکت به یک جهان سرعت در حال تغییر، و یکپارچه سازی دانش در سراسر مرزهای انضباطی هرگز تغییر میکند.

مکان ها

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, NW, , 20016, Washington

سوالات