Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Austin Peay State University

Austin Peay State University

Austin Peay State University

مقدمه

آستین پی با ثبت نام در پاییز ، ثبت نام دکترا و جوایز متعدد فولبرایت ، برتری در تنسی و جنوب شرقی را تعیین می کند. با غلظت مدرک مختلف از علوم هواپیمایی گرفته تا پزشکی هسته ای و هر آنچه که در این بین قرار دارد ، ما پیشنهاد آموزشی مناسب شما را ارائه می دهیم.

آیا شما آماده رهبری در آستین پی هستید؟ ما آماده هستیم تا نحوه کار را به شما نشان دهیم.

بیانیه مأموریت

Austin Peay State University یک دانشگاه جامع متعهد به ارتقا raising سطح تحصیلات شهروندان ، توسعه برنامه ها و خدماتی است که نیازهای منطقه ای را برطرف می کند و فرصت های مشترکی را فراهم می کند که تخصص دانشگاه را با منابع خصوصی و عمومی متصل می کند. در مجموع ، این تلاش ها به رشد فکری ، اقتصادی ، اجتماعی ، جسمی و فرهنگی منطقه کمک قابل توجهی می کند. APSU دانش آموزان را برای داشتن شهروندانی مشغول و سازنده آماده می کند ، در حالی که تشخیص می دهد جامعه و بازار به آگاهی جهانی و یادگیری مداوم نیاز دارد. این مأموریت توسط:

 • ارائه برنامه های پشتیبانی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دانشجویان که برای ارتقا designed تفکر انتقادی ، مهارت های ارتباطی ، خلاقیت و رهبری طراحی شده اند.
 • گسترش فرصت های دسترسی و خدمات به دانشجویان سنتی و غیر سنتی ، از جمله استفاده از سیستم های تحویل چندگانه ، برنامه ریزی انعطاف پذیر و مکان های ماهواره ای.
 • ترویج دسترسی برابر ، تنوع ، قدردانی از همه فرهنگها و احترام به همه افراد.
 • خدمت به جامعه نظامی در Fort Campbell از طریق برنامه های کامل آکادمیک ؛
 • ارائه خدمات دانشگاهی که از پشتکار دانشجو برای فارغ التحصیلی پشتیبانی می کند.
 • پرورش یک محیط دانشگاهی مثبت که مشارکت فعال در زندگی دانشگاه را تشویق کند. و
 • توسعه برنامه ها (اعتباری و غیر اعتباری) ، انجام تحقیقات و ارائه خدماتی که به کیفیت زندگی ، یادگیری و نیازهای توسعه نیروی کار منطقه کمک قابل توجهی می کنند.

بیانیه چشم انداز

چشم انداز APSU ایجاد یک جامعه یادگیری مشارکتی ، یکپارچه ، ایجاد دانش در دانش آموزان ، دانش و مهارت ها و ارزش های زندگی و کار در یک جامعه جهانی ، عادات تحقیق انتقادی است.

تابستان

دوره های تابستانی پر می شوند! اگر علاقه مند به شرکت در کلاس های تابستانی هستید ، ابتدا دستورالعمل های کمک مالی را مرور کنید.

تعداد دوره ها حساب می شود!

وزارت آموزش و پرورش تأکید مهمی بر قوانین کمک مالی فدرال دارد که ممکن است بر میزان کمک شما تأثیر بگذارد. این به عنوان تعداد انتخاب دوره شناخته می شود . به طور خاص ، برای کمک فدرال برای پرداخت دروس دوره های اصلی ، جزئی یا سایر مدارک شما ، باید بخشی از برنامه تحصیلی شما باشد یا برای کسب کل ساعات مورد نیاز برای مدرک شما لازم است. گذراندن دوره هایی که بخشی از برنامه تحصیلی شما نیست می تواند کمک مالی فدرال کمتری دریافت کند و بالقوه مجبور به پرداخت هزینه های دوره های آموزشی از جیب شما باشد.

ویژگی های پردیس

کلاس های ما به گونه ای تنظیم شده اند که با زندگی شما تناسب داشته باشند. در پردیس‌های کلارکسویل و فورت کمپبل، فهرست جامعی از دوره‌هایی را ارائه می‌دهیم که برای برنامه روزانه شما کار می‌کنند. آیا روتین شما به خصوص گیج کننده است؟ پیشنهادات آنلاین ما سرمایه گذاری روی خود و کسب مدرک را آسان تر می کند. هر تحصیلی که زندگی شما می خواهد، ما می توانیم به تحقق آن کمک کنیم.

 • پردیس کلارکسویل (کلارکسویل، TN)
 • پردیس فورت کمبل (فورت کمبل، KY)
 • برخط

زندگی در محوطه دانشگاه

زندگی در محوطه دانشگاه، شما را در مرکز جامعه دانشگاهی شلوغ ما قرار می دهد، آماده مشارکت در داخل و خارج از کلاس درس. برای فرصت های بی پایان برای ارتباط و کشف آماده شوید.

 • مسکن
 • ناهار خوری
 • خدمات معلولیت
 • فعالیت ها و مشارکت
 • هنر و فرهنگ
 • دو و میدانی و تفریح

در آستین پی چگونه است؟ مثل این.

جامعه پردیس ما با موفقیت در ذهن ایجاد شد. در کلاس درس و خارج از آن، ما می‌خواهیم تجربیات شما مملو از فرصت‌هایی برای پیگیری علایق خود و در عین حال ارتباط با جمعیت متنوع اطرافتان باشد. هزاران راه وجود دارد که جامعه پردیس ما برای ارائه بهترین تجربه کالج به شما کار می کند. اینجا چندتایی هستند.

درگیر زندگی دانشگاهی شوید.

همیشه اتفاقی در پردیس APSU می افتد. و به عنوان یک دانش آموز، تقریباً همه آن چیزها برای شما رایگان خواهد بود. چرا؟ زیرا ما می خواهیم که شما یک تجربه کالج سرگرم کننده، الهام بخش و کامل داشته باشید. نمایش‌های هنری، کنسرت‌ها، کتاب‌خوانی‌ها، آتش‌سوزی‌ها، گردهمایی‌های پپ - همه این تجربیات شما را با افراد جدید مرتبط می‌کند، ایده‌های جدید را به شما معرفی می‌کند و فرصت‌های جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  پذیرش ها

  بورسیه و بودجه

  مکان ها

  • Clarksville

   College Street,601, 37044, Clarksville

   سوالات