Keystone logo
Aarhus University School of Business and Social Sciences

Aarhus University School of Business and Social Sciences

Aarhus University School of Business and Social Sciences

مقدمه

دانشکده بازرگانی و علوم اجتماعی دانشگاه آرهوس

دانشکده تجارت و علوم اجتماعی یک مدرسه بازرگانی گسترده و یکی از چهار دانشکده اصلی دانشگاهی در دانشگاه آرهوس است. این مدرسه دارای گواهینامه معتبر AACSB و EQUIS است.

با حدود 14000 دانشجوی تمام وقت، چندین هزار دانشجوی پاره وقت، تقریباً 300 دانشجوی دکترا و بیش از 500 عضو هیأت علمی، دانشکده تجارت و علوم اجتماعی در میان بزرگترین مدارس تجارت در اروپا قرار دارد. علاوه بر این، این بزرگترین واحد کسب و کار و علوم اجتماعی در دانمارک در سطح دانشگاه با پایگاه علمی گسترده است که هم رشته های تجاری سنتی و هم رشته های علوم اجتماعی را در بر می گیرد.

برنامه های مطالعاتی مبتنی بر تحقیق ارائه شده توسط این مدرسه شامل برنامه های بسیار شناخته شده ای مانند کارشناسی ارشد در اقتصاد و مدیریت، کارشناسی ارشد در اقتصاد و مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد حقوق است. علاوه بر این، تمام بخش های دانشگاهی در مدرسه به دلیل کیفیت فعالیت های آموزشی و پژوهشی خود در سطح بین المللی شناخته شده هستند.

دیل تی. مورتنسن، برنده جایزه نوبل در علوم اقتصادی، در پنج سال گذشته سمتی پاره وقت (40 درصد) در وزارت اقتصاد و تجارت داشته است و تا پنج سال آینده نیز به این سمت ادامه خواهد داد. بخش باقی مانده از کار او به عنوان محقق و مدرس در دانشگاه نورث وسترن در ایالات متحده است.

این مدرسه همچنین میزبان تعداد زیادی از مراکز تحقیقاتی معتبر بین المللی است.

Svend Hylleberg رئیس دانشکده تجارت و علوم اجتماعی است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Aalborg

  Aarhus University campus Nordre Ringgade 1 , 8000, Aalborg

  • Aalborg

   Fuglesangs Allé 4, 8210, Aalborg

   • Aalborg

    Birk Centerpark 15 P.O. Box 1028, 7400, Aalborg

    برنامه ها

     موسسه همچنین ارائه می دهد:

     سوالات