Keystone logo
© Author: The American University of Rome. Licence
The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

مقدمه

The American University of Rome ( AUR ) یک موسسه کوچک هنرهای لیبرال ایالات متحده است که در قلب رم، ایتالیا مستقر است. همه برنامه های ما به زبان انگلیسی تدریس می شود. AUR سه مدرک کارشناسی ارشد با محوریت شغلی ارائه می دهد: میراث فرهنگی (پایداری و جامعه)، مطالعات غذا (سیاست های تولید و مصرف پایدار)، و مطالعات صلح و حل تعارض (امنیت انسانی در مدیترانه و فراتر از آن).

حدود 50 درصد از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما مستقیماً از تحصیلات کارشناسی خود می آیند. 50٪ دیگر از نظر سن و تجربه کاری متفاوت هستند و برای ارتقای شغل یا تغییر مسیر وارد برنامه هایی می شوند. AUR از دانش آموزان از سراسر جهان به جامعه پر رونق و متنوع ما استقبال می کند. برنامه های تحصیلات تکمیلی AUR کوچک هستند. میانگین اندازه کلاس کمتر از ده دانش آموز است. این امر امکان برقراری روابط نزدیک آکادمیک با همکلاسی ها و استادان را فراهم می کند، همانطور که ماهیت تجربی تدریس ما نیز چنین است. رم و اطراف آن به عنوان گسترش روزمره کلاس درس استفاده می شود و هر برنامه به ارائه فرصت های زیادی برای تعامل با متخصصان در زمینه ها و رشته های مرتبط افتخار می کند.

فلسفه کلی دانشکده تحصیلات تکمیلی AUR این است که دانشجویان خود را مستقیماً با برخی از مهم ترین مسائل جهانی زمان ما درگیر کند: پایداری صلح جهانی، تولید و توزیع جهانی غذا، و مدیریت و نگهداری از میراث فرهنگی جهانی. برنامه های کارشناسی ارشد AUR دوره های 15 ماهه است. با این حال، پس از نه ماه اول تحصیل، دانشجویان می‌توانند برای مدت طولانی در رم بمانند یا دوره‌های کارآموزی و/یا پایان‌نامه‌های خود را از راه دور تکمیل کنند. این ساختار مدولار به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا مدارک تحصیلی خود را در هر نقطه از جهان درجا تکمیل کنند. کمیته پذیرش AUR با در نظر گرفتن نمرات، توصیه نامه ها و مصاحبه مورد نیاز برای کمک به اطلاع رسانی تصمیمات پذیرش، دیدگاهی جامع از هر متقاضی دارد. مصاحبه شخصی برای همه متقاضیان الزامی است. آنها ممکن است رو در رو، تلفنی یا از طریق ویدئو کنفرانس انجام شوند.

بیانیه مأموریت

The American University of Rome دانشجویان را برای زندگی و کار در میان فرهنگ ها به عنوان شهروندان ماهر و آگاه در دنیایی به هم پیوسته و به سرعت در حال تغییر آماده می کند. AUR یک موسسه آموزش عالی خصوصی، مستقل و غیرانتفاعی است که برنامه های هنرهای آزاد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را به دانشجویان جویای مدرک و تحصیل در خارج از سراسر جهان ارائه می دهد.

با استفاده از بهترین رویکرد آمریکایی برای یادگیری میان رشته ای و دانشجو محور، اساتید و کارکنان بین المللی ما از رم به عنوان کلاس درس و ایتالیا و اروپا به عنوان منابع ارزشمند استفاده می کنند. برنامه های نوآورانه AUR باعث ارتقای تعالی فکری، رشد شخصی و قدردانی از تنوع فرهنگی در یک محیط بین المللی می شود.

زندگی دانشجویی

دفتر زندگی دانشجویی در قلب زندگی روزمره شما در The American University of Rome است!

ما در تلاش هستیم تا با ارائه و حمایت از فرصت‌های یادگیری از طریق فعالیت‌های فوق برنامه، مأموریت دانشگاهی را تکمیل کنیم. فعالیت‌ها و امکاناتی که ما ارائه می‌دهیم برای ارتقای رشد فردی دانش‌آموزان، توسعه رهبری، مسئولیت اجتماعی، شایستگی چندفرهنگی و تحقیق فکری تلاش می‌کنند. کارکنان ما متعهد به ارائه خدمات عالی در محیطی جذاب برای جلب مشارکت شما در فعالیت‌های رسمی و غیررسمی هستند.

اعتباربخشی

AUR توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه معتبر است و یک موسسه غیرانتفاعی است.

کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه (MSCHE) به طور رسمی تحت قانون مشترک المنافع پنسیلوانیا در 1 مارس 2013 تشکیل شد. از زمان پیدایش آن در سال 1919 تا فوریه 2013، این کمیسیون واحدی از انجمن کالج ها و مدارس ایالات میانه بود. اگرچه اکنون یک شرکت مستقل است، اما کمیسیون رابطه مستمری با انجمن ایالات میانه دارد.

کمیسیون آموزش عالی توسط وزیر آموزش ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است تا فعالیت های اعتباربخشی و پیش اعتبارسنجی (وضعیت نامزدی) را برای مؤسسات آموزش عالی در دلاور، ناحیه کلمبیا، مریلند، نیوجرسی، نیویورک، پنسیلوانیا، پورتوریکو انجام دهد. ، و جزایر ویرجین ایالات متحده، از جمله آموزش از راه دور و برنامه های آموزش مکاتبه ای ارائه شده در آن موسسات. MSCHE همچنین توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) برای تأیید موسسات اعطای مدرک که یک یا چند برنامه آموزشی پس از متوسطه حداقل یک سال تحصیلی را در دلاور، ناحیه کلمبیا، مریلند، نیوجرسی ارائه می دهند، به رسمیت شناخته شده است. ، نیویورک، پنسیلوانیا، پورتوریکو، جزایر ویرجین و سایر مناطق جغرافیایی که کمیسیون در آنها فعالیت های اعتباربخشی را انجام می دهد.

کمیسیون یک انجمن داوطلبانه، غیردولتی با عضویت است که تعالی آموزشی را در بین مؤسسات با مأموریت‌ها، جمعیت دانشجویی و منابع متنوع تعریف، حفظ و ارتقا می‌دهد. هر مؤسسه را به‌عنوان یک کل بررسی می‌کند، نه برنامه‌های خاص در نهادها.

پذیرش ها

AUR با اولویت دادن به متقاضیان اولیه، یک فرآیند پذیرش "غالب" را اجرا می کند.

به پذیرش در The American University of Rome خوش آمدید. این دروازه شما به طیف برنامه های تحصیلی دانشگاهی (لیسانس) و فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) ایالات متحده و طیف گزینه های تحصیلی جایگزین ما در AUR است. تحصیل در خارج از کشور، دوره های کوتاه تابستانی و زمستانی، و برنامه پرشتاب Academic English Bridge.

اگر تا این حد پیش رفته اید، احتمالاً آماده هستید تا قدم بعدی را در مسیر خود به رم بردارید - آماده ملاقات با دانش آموزان از سراسر جهان، آماده کشف زندگی مخفی رم، آماده به چالش کشیدن خود از نظر آکادمیک و شخصی. در یک کشور جدید، یک زبان جدید و یک محیط جدید. همه اینها در حالی است که شما بهترین سیستم هنرهای لیبرال آمریکا را تجربه می کنید.

الزامات ویزا

شرایط اخذ ویزا و اقامت در مقطع کارشناسی

کلیه دانشجویانی که دارای پاسپورت غیر اتحادیه اروپا هستند، طبق قانون موظف به دریافت ویزای دانشجویی قبل از خروج از کشور خود هستند. بدون ویزای دانشجویی معتبر، دانشجویان نمی توانند برای دریافت مجوز اقامت خود اقدام کنند.

درخواست ویزا می تواند یک فرآیند طولانی باشد، بنابراین توصیه می کنیم دانشجویان از قبل خود را از مراحل ویزا مطلع کنند.

دانشجویان باید پس از دریافت تاییدیه پذیرش، ویزای دانشجویی خود را دریافت کنند. دفتر پذیرش AUR برای هر دانشجوی پذیرفته شده یک نامه ویزا ارسال می کند که همراه با سایر مدارک لازم به کنسولگری محلی خود می برند.

دانشجویان باید قبل از ارائه درخواست خود، با کنسولگری محلی خود بررسی کنند تا مطمئن شوند که تمام مدارک لازم را دارند. لطفاً در صورت نیاز به کمک با admissions@ AUR .edu تماس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید که ویزای دانشجویی باید قبل از خروج از کشور خود اخذ شود. امکان درخواست چنین ویزا در ایتالیا وجود ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید: ما نمی توانیم مدارک ویزا را برای دانشجویان غیرمدرک تحصیلی یا پاره وقت صادر کنیم. برای دریافت ویزا، دانشجویان باید حداقل 12 واحد در هر ترم داشته باشند.

اجازه اقامت

پس از ورود به رم، همه دانشجویانی که شهروندان کشورهایی هستند که عضو اتحادیه اروپا نیستند، باید مجوز اقامت در ایتالیا را دریافت کنند ( Permesso di Soggiorno per Studio ). این مجوز توسط مقامات پلیس محلی ( Qestura ) صادر می شود. دانشگاه اطلاعات و کمک های مربوطه را در بدو ورود به شما ارائه می کند تا اولین مجوز اقامت شما را بگیرد. با این حال، رعایت الزامات فعلی اقامت و ایمن سازی اسناد قابل اجرا بر عهده شماست.

مدارک مورد نیاز. برای تسهیل فرآیند اخذ مجوز اقامت، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • 1 فتوکپی شناسنامه عکس دار شما در پاسپورت و ویزای ایتالیا همانطور که در پاسپورت ارائه شده است
 • 1 فتوکپی بیمه درمانی (به فصل زیر مراجعه کنید)
 • 1 کپی از نامه ثبت نام AUR با مهر کنسولگری ایتالیا

لطفاً این موارد را در طول هفته ورود برای ملاقات با مشاور اجازه اقامت AUR همراه داشته باشید.

فرآیند مجوز اقامت ماهیت نظارتی دارد و قوانین قابل اجرا اغلب تغییر می کند. دانشجویان تشویق می‌شوند تا برای به‌روزترین روش‌ها/نیازمندی‌ها، با مواد ورودی که در هر ترم تحصیلی توزیع می‌شوند، مشورت کنند. دانشجویان ساکن در مسکن های منعقد شده از طریق دانشگاه باید مدارک ذکر شده را ارائه دهند و دستورالعمل های داده شده توسط دفتر زندگی دانشجویی را در هفته ورود دنبال کنند.

مجوز واقعی در تاریخ دیگری صادر می شود و باید شخصاً دریافت شود. ما به دانش آموزان توصیه می کنیم که به طور دوره ای لیست مجوزهای صادر شده در ایستگاه پلیس را بررسی کنند.

تمدید مجوز اقامت

مجوز اقامت برای تحصیل معمولاً برای مدت یک سال تحصیلی اعطا می شود. بنابراین، منقضی می شود و باید ظرف 60 روز از تاریخ انقضا تمدید شود. دانشجویانی که نیاز به تمدید مجوز اقامت خود دارند باید از طریق اداره پست درخواست خود را برای " rinnovo " ارسال کنند و باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • 1 فتوکپی شناسنامه عکس دار شما در پاسپورت و ویزای ایتالیا همانطور که در پاسپورت ارائه شده است
 • 1 فتوکپی بیمه درمانی
 • 1 فتوکپی کارت اعتباری، صورت حساب بانکی یا نامه حمایت مالی
 • 1 فتوکپی از گزارش نمره AUR با مهر دانشگاه

مسئولیت تمدید مجوز اقامت بر عهده دانشجو می باشد. زندگی دانشجویی با هرگونه سوال مرتبط کمک خواهد کرد.

شهروندان اتحادیه اروپا

شهروندان اتحادیه اروپا نیازی به درخواست مجوز اقامت ندارند . همه دانشجویان اتحادیه اروپا که قصد دارند بیش از سه ماه در ایتالیا تحصیل کنند، در عوض باید به اداره ثبت ( Ufficio Anagrafe ) دلیل اقامت خود در ایتالیا و آدرس محلی خود را ارائه دهند. برای انجام این ثبت نام رسمی به مدارک زیر نیاز دارید:

 • شناسه/گذرنامه معتبر اتحادیه اروپا (یک کپی نیز همراه داشته باشید)
 • یک کپی از بیمه سلامت به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا، باید از خدمات بهداشت ملی خود یک کارت بیمه دریافت کرده باشید که به شما حق دریافت کمک های پزشکی و بیمارستانی در سراسر اتحادیه اروپا را می دهد. حتما آن را با خود به ایتالیا بیاورید
 • صورت‌حساب بانکی یا سند دیگری که نشان دهد شما توانایی مالی برای حمایت از خود را دارید
 • یک کپی از نامه ثبت نام AUR

لطفا توجه داشته باشید که چندین دفتر ثبت در رم وجود دارد. آدرسی که برای ثبت حضور در آن نیاز دارید بستگی به آدرس شما در ایتالیا دارد. برای کمک در شناسایی دفتر ثبت احوال خاص خود و برای راهنمایی بیشتر، لطفاً با دفتر زندگی دانشجویی تماس بگیرید.

ویزای تحصیلات تکمیلی و شرایط اقامت

کلیه دانشجویانی که دارای پاسپورت غیر اتحادیه اروپا هستند، طبق قانون موظف به دریافت ویزای دانشجویی قبل از خروج از کشور خود هستند. بدون ویزای دانشجویی معتبر، دانشجویان نمی توانند برای دریافت مجوز اقامت خود اقدام کنند.

درخواست ویزا می تواند یک فرآیند طولانی باشد، بنابراین توصیه می کنیم دانشجویان از قبل خود را از مراحل ویزا مطلع کنند.

دانشجویان باید پس از دریافت تاییدیه پذیرش، ویزای دانشجویی خود را دریافت کنند. دفتر پذیرش AUR برای هر دانشجوی پذیرفته شده یک نامه ویزا ارسال می کند که همراه با سایر مدارک لازم به کنسولگری محلی خود می برند.

دانشجویان باید قبل از ارائه درخواست خود، با کنسولگری محلی خود بررسی کنند تا مطمئن شوند که تمام مدارک لازم را دارند. لطفاً در صورت نیاز به کمک با admissions@ AUR .edu تماس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید که ویزای دانشجویی باید قبل از خروج از کشور خود اخذ شود. امکان درخواست چنین ویزا در ایتالیا وجود ندارد.

اجازه اقامت

پس از ورود به رم، همه دانشجویانی که شهروندان کشورهایی هستند که عضو اتحادیه اروپا نیستند، باید مجوز اقامت در ایتالیا را دریافت کنند ( Permesso di Soggiorno per Studio ). این مجوز توسط مقامات پلیس محلی ( Qestura ) صادر می شود. دانشگاه اطلاعات و کمک های مربوطه را در بدو ورود به شما ارائه می کند تا اولین مجوز اقامت شما را بگیرد. با این حال، رعایت الزامات فعلی اقامت و ایمن سازی اسناد قابل اجرا بر عهده شماست.

مدارک مورد نیاز. برای تسهیل فرآیند اخذ مجوز اقامت، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • 1 فتوکپی شناسنامه عکس دار شما در پاسپورت و ویزای ایتالیا همانطور که در پاسپورت ارائه شده است
 • 1 فتوکپی بیمه درمانی (به فصل زیر مراجعه کنید)
 • 1 فتوکپی نامه ثبت نام AUR با مهر کنسولگری ایتالیا

لطفاً این موارد را در طول هفته ورود برای ملاقات با مشاور اجازه اقامت AUR همراه داشته باشید.

فرآیند مجوز اقامت ماهیت نظارتی دارد و قوانین قابل اجرا اغلب تغییر می کند. دانشجویان تشویق می‌شوند تا برای به‌روزترین روش‌ها/نیازمندی‌ها، با مواد ورودی که در هر ترم تحصیلی توزیع می‌شوند، مشورت کنند. دانشجویان ساکن در مسکن های منعقد شده از طریق دانشگاه باید مدارک ذکر شده را ارائه دهند و دستورالعمل های داده شده توسط دفتر زندگی دانشجویی را در هفته ورود دنبال کنند.

مجوز واقعی در تاریخ دیگری صادر می شود و باید شخصاً دریافت شود. ما به دانش آموزان توصیه می کنیم که به طور دوره ای لیست مجوزهای صادر شده در ایستگاه پلیس را بررسی کنند.

تمدید مجوز اقامت

مجوز اقامت برای تحصیل معمولاً برای مدت یک سال تحصیلی اعطا می شود. بنابراین، منقضی می شود و باید ظرف 60 روز از تاریخ انقضا تمدید شود. دانشجویانی که نیاز به تمدید مجوز اقامت خود دارند باید از طریق اداره پست درخواست خود را برای " rinnovo " ارسال کنند و باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • 1 فتوکپی شناسنامه عکس دار شما در پاسپورت و ویزای ایتالیا همانطور که در پاسپورت ارائه شده است
 • 1 فتوکپی بیمه سلامت
 • 1 فتوکپی کارت اعتباری، صورتحساب بانکی یا نامه حمایت مالی
 • 1 فتوکپی از گزارش نمره AUR با مهر دانشگاه

مسئولیت تمدید مجوز اقامت بر عهده دانشجو می باشد. زندگی دانشجویی با هرگونه سوال مرتبط کمک خواهد کرد.

شهروندان اتحادیه اروپا

شهروندان اتحادیه اروپا نیازی به درخواست مجوز اقامت ندارند . همه دانشجویان اتحادیه اروپا که قصد دارند بیش از سه ماه در ایتالیا تحصیل کنند، باید دلیل اقامت خود در ایتالیا و آدرس محلی خود را به دفتر ثبت ( Ufficio Anagrafe ) ارائه دهند. برای انجام این ثبت نام رسمی به مدارک زیر نیاز دارید:

 • شناسه/گذرنامه معتبر اتحادیه اروپا (یک کپی نیز همراه داشته باشید)
 • یک کپی از بیمه سلامت به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا، باید از خدمات بهداشت ملی خود یک کارت بیمه دریافت کرده باشید که به شما حق دریافت کمک های پزشکی و بیمارستانی در سراسر اتحادیه اروپا را می دهد. حتما آن را با خود به ایتالیا بیاورید
 • صورت‌حساب بانکی یا سند دیگری که نشان دهد شما توانایی مالی برای حمایت از خود را دارید
 • یک کپی از نامه ثبت نام AUR

لطفا توجه داشته باشید که چندین دفتر ثبت در رم وجود دارد. آدرسی که برای ثبت حضور در آن نیاز دارید بستگی به آدرس شما در ایتالیا دارد. برای کمک در شناسایی دفتر ثبت احوال خاص خود و برای راهنمایی بیشتر، لطفاً با دفتر زندگی دانشجویی تماس بگیرید.

بورسیه و بودجه

AUR بورسیه های تحصیلی را بر اساس شایستگی، نیاز مالی و سطح دانشجو ارائه می دهد.

بورسیه های تحصیلی AUR به شرح زیر طبقه بندی می شوند - از این پیوندها برای پرش مستقیم به هر دسته استفاده کنید.

 • بورسیه برای مسافران و کاوشگران بین فرهنگی
 • بورسیه تحصیلی برای دانشجویان انتقالی
 • بورسیه تحصیلی برای دانشجویان با میراث و/یا تابعیت ایتالیایی
 • بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی لیسانس
 • بورسیه برای رهبری و داوطلبی
 • بورسیه تحصیلی برای دانشگاهیان برجسته
 • بورسیه برای هنرمندان جوان
 • بورسیه تحصیلی برای دانشجویان مناطق درگیری
 • کمک هزینه تحصیلی برای اعضای خانواده دانشجویان AUR
 • بورسیه تحصیلی برای کسانی که نیاز مالی دارند

آمار فارغ التحصیلان

مکان ها

 • Rome

  Via Pietro Roselli, 4, 00153, Rome

سوالات