Keystone logo
The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

مقدمه

دانشگاه آمریکایی رم (AUR) یکی از قدیمی ترین مدارس دولتی آمریکایی در ایتالیا است. دانش آموزان پس از اتمام برنامه تحصیلی، دارای مدرک کارشناسی معتبر ایالات متحده آمریکا می باشند (معمولا چهار سال در دوره). درجه کارشناسی ایالات متحده به عنوان یک استاندارد موفقیت در آموزش عالی شناخته شده است.


AUR از رم به عنوان کلاس خود و ایتالیا و اروپا به عنوان منابع ارزشمند استفاده می کند. دانشگاه آمریکایی رم دانشجویان را برای زندگی و کار در سراسر فرهنگ ها از طریق رشته های علمی بین رشته ای دانشگاهی، فرصت های یادگیری از طریق مسافرت و کارآموزی و استادان و کارکنان چند فرهنگی خود آماده می کند. دانش آموزان از هشت برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب می کنند:

دستور زبان به زبان انگلیسی است دانش آموزانی که مهارت زبان انگلیسیشان نیاز به پیشرفت دارند، می توانند برای دوره آموزش زبان انگلیسی آکادمیک درخواست دهند تا از برنامه تحصیلی کامل در دانشگاه آمریکایی رم بهره مند شوند. از طریق این برنامه، دانش آموزان زبان، گوش دادن، خواندن و نوشتن مهارت ها را در زبان انگلیسی در حال تحصیل در دوره های عمومی تحصیلی مبتنی بر اعتبار در AUR توسعه خواهند داد.

پذیرش رقابتی است. AUR دانشجویان را از بیش از 40 کشور جذب می کند و دانشجویان خود را در خارج از کشور تحصیل می کند مانند: چین، اکوادور، انگلستان، یونان، اسپانیا و بهترین دانشگاه های ایالات متحده. برنامه های کاربردی پذیرفته می شوند و دانشجویان بدون در نظر گرفتن سن، نژاد، جنس، اعتقاد، منشا ملی یا قومی یا معلولیت انتخاب می شوند.

جایگاه پیشرفته ممکن است برای اعتبارات تحصیلی که در موسسات خارج از سیستم دانشگاه ایاالت متحده کسب می شود، اعطا شود. کاندیداهای دارای مدارک معتبر مانند Maturità ایتالیا، مدرک بین المللی، GCSE بریتانیا سطح و سایر برنامه های معادل خواهد بود و اعتبارات پیشرفته ای که براساس ارزیابی اعطا می شود، ارزیابی می شود.

در بیشتر موارد، سال اول کالج (معادل 30 اعتبار ترم) ممکن است اعطا شود. اگر دفتر پذیرش AUR تعیین می کند که یک دانش آموز در غیر این صورت کاملا واجد Academic واجد شرایط است، اما مهارت های زبان انگلیسی ممکن است در شروع یک تجربه تحصیلی موفقیت آمیز، ممکن است یک ترم تحصیلی یا یک سال تحصیلی در AUR مورد نیاز باشد.

دانشگاه آمریکایی رم متعهد به کمک به نیازهای مالی دانشجویان است، با ارائه بورس تحصیلی مختلف و موقعیت های کارشناسی ارشد دانش آموزان به دانش آموزان واجد شرایط.

پس از اتمام دوره، اکثر فارغ التحصیلان AUR یا به تحصیل ادامه می دهند یا تصمیم می گیرند که بلافاصله وارد محل کار شوند. از آن دانش آموزانی که پس از فارغ التحصیلی در محل کار قرار می گیرند، 86 درصد کارشان کمتر از یک سال است (از سپتامبر 2010 داده ها به صورت رسمی و عمومی به شورای اعتباربخشی کالج ها و مدارس مستقل (ACICS) گزارش شده است.

AUR معتبر و / یا به رسمیت شناخته شده توسط: کمیسیون میانی ایالات متحده در آموزش عالی (ایالات متحده آمریکا)، وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده، وزارت آموزش و پرورش از ایالتی دلاور، دادگاه رم و وزارت آموزش و پرورش ایتالیا.

مکان ها

  • Rome

    The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome , , Rome

    سوالات