Keystone logo
© TESS
Audencia Business School

Audencia Business School

Audencia Business School

مقدمه

Audencia Business School که در سال 1900 تأسیس شد، یکی از بهترین مدارس مدیریت در اروپا است.

اعتبارنامه های بین المللی EQUIS، AACSB و AMBA که به ارزیابی مثبت توسط AERES (آژانس فرانسوی که تحقیقات و آموزش عالی را رتبه بندی می کند) اضافه شده است، بر تعهد به تعالی آموزش تأکید می کند.

برنامه های آن توسط فایننشال تایمز و اکونومیست مرتباً در بین بهترین های جهان قرار می گیرد. چشم انداز مدرسه از آموزش مبتنی بر سه اصل کلیدی است که به اقدامات ما معنا می بخشد: مسئولیت جهانی، کارآفرینی و آگاهی فرهنگی که رویکرد شایستگی های دوگانه و روحیه بین المللی باز بودن نمادین ترین نمونه ها هستند.

در سال 2004، Audencia Nantes اولین مدرسه مدیریت فرانسوی شد که به پیمان جهانی سازمان ملل متحد پیوست. سپس مدرسه در تعریف سازمان ملل از PRME (اصول آموزش مدیریت مسئول) شرکت کرد. Audencia Nantes همچنین یک مشارکت استراتژیک با WWF-France امضا کرده است. به لطف فعالیت انکوباتور خود که هر ساله پروژه های تازه راه اندازی شده کارآفرینی را در خود جای داده است، این مدرسه در زمینه ایجاد شرکت فعال است. با منطق شایستگی‌های دوگانه، مدرسه به تقویت اقدامات آغاز شده با توافقنامه اولیه امضا شده با Ecole Centrale de Nantes برای آموزش مهندسان-مدیران ادامه می‌دهد. امروزه، Audencia Nantes مسیرهای مطالعاتی متنوعی را ارائه می‌کند که مدیریت و سایر رشته‌ها (معماری، هنرهای زیبا، حقوق و علوم سیاسی) را ترکیب می‌کند.

ویژگی های پردیس

شیوه زندگی پردیس

یکی از زیبا ترین پردیس ها در فرانسه است

این دانشگاه با کیفیت محیط یادگیری در ذهن ایجاد شده است.

کتابخانه چند رسانه ای 1140 متر مربع ، 76 ساعت هفته کار ، 15000 کتاب و پایگاه داده ، 500 نشریه فرانسوی و انگلیسی زبان و دسترسی به Wi-Fi.

یک اتاق تجارت مالی با دسترسی به طیف وسیعی از خدمات که معمولاً برای متخصصان امور مالی محفوظ است.

باشگاه ها و انجمن ها: زندگی دانشجویی در Audencia بسیار غنی است. در اوقات فراغت ، دانش آموزان می توانند در فعالیتهای مختلف با تمرکز بر تجارت ، امور مالی ، ورزش ، موسیقی ، فرهنگ ، کمک های بشردوستانه یا مسائل بین المللی شرکت کنند. حدود 30 باشگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه وجود دارد.

اتاق های مهمان در محوطه دانشگاه برای بازدیدکنندگان.

محل اقامت: یک پایگاه داده ویژه در اینترانت دانشجویی اطلاعاتی در مورد اتاق های موجود در اقامتگاه های دانشجویی ، استودیوها/آپارتمان ها یا اقامتگاه های خصوصی با خانواده ارائه می دهد. هر دانشجوی بین المللی که به Audencia می آید می تواند به یک تیم ارتباطی بین المللی اختصاص داده شود که تضمین می کند هر دانشجو محل اقامت خود را پیدا کند.

Campus Net ، یک پلتفرم مجازی است که به دانشجویان امکان می دهد به جدول زمانی دوره ، ایمیل ، پرونده های کاری و جزئیات دوره خود دسترسی پیدا کنند.

امکانات دانشگاهی سنت نازیر، اختصاص داده شده به آموزش و تحقیق در خرید و مدیریت زنجیره تامین.

  بورسیه و بودجه

  تعهد Audencia Business School به برتری و تنوع از طریق انواع بورسیه هایی که ما هر سال به دانشجویان شایستگی با پیشینه های مختلف اعطا می کنیم نشان داده می شود. ما سالانه بیش از 500000 یورو بورسیه تحصیلی اعطا می کنیم و به دانشجویان در سراسر جهان این فرصت را می دهیم که در محیطی با کلاس جهانی تحصیل کنند.

  هدف ما باز کردن بهترین آموزش های تجاری برای دانش آموزانی است که مهارت و انگیزه را برای رهبران فردا نشان می دهند.

  رتبه بندی

  Audencia Nantes در رتبه بندی های مختلف بین المللی شناخته شده است:

  Financial Times فوریه 2015

  Audencia برای برنامه کارشناسی ارشد مدیریت و مهندسی در رتبه 28 جهان و در رتبه رتبه شغلی ششم در جهان قرار دارد.

  این برنامه منطق اتحاد Audencia Nantes ، Ecole Centrale de Nantes و Ecole Nationale Supérieure d'Architecture de Nantes را نشان می دهد.

  نوامبر 2014 - بهترین مدارس کسب و کار در اروپا

  Audencia در میان 80 مدرسه کسب و کار در اروپا قرار دارد.

  اقتصاد دان

  2014 - Top 100 MBA در جهان

  Audencia MBA رتبه 88 در جهان است

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  زندگی و امکانات پردیس

  امکانات

  امکانات ما مدرن و راحت است، با هر آنچه برای کلاس، مطالعه و استراحت نیاز دارید.

  Audencia به شما امکان دسترسی به یک سالن ورزشی مجهز برای ورزش های گروهی مانند بسکتبال، والیبال و فوتبال را می دهد. همچنین می توانید از سالن بدنسازی مجهز ما و همچنین مرکز تناسب اندام برای فعالیت هایی مانند رقص، یوگا و غیره بهره مند شوید. یک استخر عمومی و پیست اسکیت روی یخ در فاصله هفت دقیقه پیاده روی است.

  اتاق تجارت مالی، مرکز دانش، کتابخانه، فضاهای خلاقانه، اتاق ماشین، کافه تریا.

  خدمات شغلی

  Audencia Career Services مربیگری و مشاوره شغلی فردی را ارائه می دهد تا بتوانید موقعیت، بخش و شرکتی را که مناسب شماست پیدا کنید. ما دست در دستی با دنیای شرکت‌ها کار می‌کنیم تا نمایشگاه‌های اشتغال سالانه با مشارکت بیش از 100 شرکت و همچنین بیش از 15000 فرصت شغلی که هر سال در تابلوی مشاغل اختصاصی ما ارسال می‌شود، ارائه دهیم.

  نانت

  پردیس اصلی ما در قلب زیبای نانت فرانسه واقع شده است که توسط نشریات و سازمان های بی شماری برای نوآوری و کیفیت زندگی شناخته شده است. دانش‌آموزان به‌ویژه از زندگی در اینجا لذت می‌برند: تقریباً 20 درصد از ساکنان نانت بین 16 تا 25 سال سن دارند و در شهر تحصیل می‌کنند. تنها دو ساعت از پاریس با قطار و 30 دقیقه رانندگی از ساحل اقیانوس اطلس، نانت یک شهر مدرن پررونق با استعداد دنیای قدیم است. همچنین دسترسی از نانت به لندن، بروکسل و ژنو - در میان سایر مقاصد هیجان انگیز - آسان است.

  منطقه ما که در ابتدا در اطراف قلعه دوک های بریتانی توسعه یافته بود، یک مقصد گردشگری محبوب است. سالانه حدود دو میلیون بازدید کننده را جذب می کند و مناظر و جاذبه های بی شماری را ارائه می دهد.

  شهر ما امن، مقرون به صرفه و پذیرای مهمانان بین المللی است.

  باشگاه ها

  در فعالیت هایی که دوست دارید شرکت کنید و با دانش آموزانی از برنامه ها، زمینه ها و کشورهای مختلف آشنا شوید. با طیف گسترده ای از باشگاه ها و سازمان های داخل دانشگاه، مطمئناً گروهی از افرادی را پیدا خواهید کرد که با آنها ارتباط برقرار می کنید.

  در 24 انجمن، با موقعیت هایی روبرو خواهید شد که در یک تجارت با آنها روبرو خواهید شد: توسعه یک پروژه یا بودجه، رهبری یک تیم ... مهارت های حرفه ای جدیدی را توسعه خواهید داد. انجمن های مدرسه به 5 دسته تقسیم می شوند: تجارت و امور مالی، ورزش، سرگرمی، رفاه دانش آموزان و بشردوستانه.

  زندگی روزمره و سرگرمی

  فرانسه در میان محبوب ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان قرار دارد. در حین تحصیل با ما چیزهای زیادی در مورد کشور برای لذت بردن وجود دارد و فرصت های زیادی در نانت در انتظار شماست. جامعه ما سرشار از خلاقیت و انرژی است. نانت دارای یک صحنه فرهنگی پر جنب و جوش است که همه چیز را از قلعه های قرون وسطایی و موزه های هنری گرفته تا افلاک نما، پارک های آرامش بخش، خانه های فیلم و حتی سالن های بولینگ ارائه می دهد. همچنین می‌توانید شهرهای اطراف را با قطار کاوش کنید و در مورد مناظر وسیع و زیبای فرانسه اطلاعاتی کسب کنید.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Nantes

   Audencia Nantes School of Management 8 route de la Jonelière - B.P. 44312

  • Paris

   Rue Falguière,95, 75015, Paris

   Chat with students

   سوالات