Keystone logo
Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

مقدمه

Auckland Institute of Studies (AIS) ، که در سال 1990 تاسیس شد، یکی از بزرگترین موسسات ارائه دهنده مدارک خصوصی در نیوزیلند است.

ما طیف گسترده ای از معیارهای تایید شده NZQA را از جمله گواهی نامه، دیپلم، مدرک کارشناسی، دیپلم فارغ التحصیل، و دیپلم کارشناسی ارشد و برنامه های تحصیلی برای دانش آموزان داخلی و بین المللی ارائه می دهیم. AIS دوره های گوناگون در کسب و کار، مدیریت گردشگری، مدیریت مهمان نوازی، فناوری اطلاعات و مدیریت کسب و کار ارائه می دهد. سریعا رشد برنامه MBA ما یکی از بزرگترین در نیوزیلند است و مرکز زبان انگلیسی ما مدارک تحصیلی در EFL، EAP، آمادگی آیلتس و کسب و کار انگلیسی را ارائه می دهد.

ما در کوه آلبرت در اوکلند مرکزی واقع شده ایم و از دو دانشگاه جذاب بهره می گیریم. محوطه دانشگاه سنت هلن در یک مکان پارک در کنار پارک گلف چمبرلین واقع شده است و یک بار بیمارستان زایمان سنت هلن اکلند بود. پردیس Asquith ما در 5 دقیقه پیاده روی، نزدیک به مرکز خرید St Lukes قرار دارد و با حمل و نقل بسیار عالی به شهر و حومه مرکزی و غربی.

سیستم انعطاف پذیر سه تریلی انعطاف پذیر و شناسایی متقابل اعتباری، دانش آموزان را قادر می سازد تا مطالعات خود را به سرعت انجام دهند و سرنوشت خود را در زمینه شغل خود آغاز کنند. ما در حین و بعد از تحصیل به دانش آموزان در مورد مشاغل مشغول کمک می کنیم؛ این شامل کمک به آماده سازی و مهارت های مصاحبه، تدریس و کارآموزی می شود. دفتر ویزای ما آنلاین به دانش آموزان بین المللی اجازه می دهد که ویزای دانشجویی در محوطه دانشگاه را پردازش کنند

ما اطمینان می دهیم که یک محیط دوستانه و پرطرفدار متعادل و حمایت از برنامه های آکادمیک و سختگیرانه ما است. دانش آموزان در AIS تجربه کارشناس آموزش خصوصی در کلاس های کوچک - دانش آموزان با تجربه و نزدیک در دسترس ما تماس شخصی با دانش آموزان.

ما دانش آموزانمان را از نیوزیلند یا خارج از کشور می خواهیم، ​​همه چیز را باید در هنگام مطالعه با ما احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشند. ما اطمینان می دهیم که آنها موفق به کسب موفقیت می شوند پس از تکمیل مدارک تحصیلی خود.

مکان ها

  • Auckland

    PO Box 2995, 1140, Auckland

سوالات