Keystone logo
AUC The American University in Cairo

AUC The American University in Cairo

AUC The American University in Cairo

مقدمه

دانشگاه آمریکایی در قاهره (AUC) که در سال 1919 تأسیس شد ، یک هنر پیشرو انگلیسی زبان ، لیبرال آمریکایی ، موسسه آموزش عالی معتبر ایالات متحده و مرکز زندگی فکری ، اجتماعی و فرهنگی جهان عرب است. این دانشگاه نقطه تلاقی برای فرهنگ های جهان و یک مجمع پر جنب و جوش برای استدلال های مستدل ، بحث های پرشور و درک در مورد تنوع زبان ها ، امکانات و تجربیات بشری است. جامعه دانش آموزان ، والدین ، اساتید ، کارکنان ، معتمدان ، فارغ التحصیلان و سایر حامیان سخاوتمند آن نماینده بیش از 60 کشور است.

این دانشگاه 40 رشته کارشناسی ، 52 کارشناسی ارشد و 2 دکتری را ارائه می دهد. برنامه هایی که ریشه در آموزش هنرهای لیبرالی دارد که دانش آموزان را تشویق می کند تا انتقادی بیندیشند و راه حل های خلاقانه ای برای درگیری ها و چالش های پیش روی منطقه و جهان پیدا کنند. این برنامه همچنین آموزش جهانی حرفه ای مبتنی بر جامعه به زبان انگلیسی را برای پاسخگویی به نیازهای پویای مصر و اقتصادهای منطقه ای گسترده تر ارائه می دهد.

دارایی های آموزشی دانشگاه شامل بزرگترین مجموعه کتابخانه دانشگاهی به زبان انگلیسی در مصر ، سه تئاتر مدرن و 15 مرکز تحقیقاتی بین رشته ای است. پردیس مدرن و 260 هکتاری دانشگاه جدید قاهره جدید یک سرمایه گذاری رویایی در آینده قاهره ، مصر و منطقه است. پردیس یک مرکز پیشرفته برای تحقیقات پیشرفته ، آموزش نوآورانه ، یادگیری مادام العمر و مشارکت مدنی است.

دانشگاه آمریکایی در قاهره که در ایالات متحده و مصر تأیید شده و معتبر است ، یک موسسه مستقل ، غیر انتفاعی و فرصت برابر است.

چرا تحصیل در AUC؟

دانشگاهیان

AUC 2000+ دوره را در 40 رشته اصلی و 55 خردسال در زمینه های مختلف در یک سیستم هنرهای لیبرال آمریکایی ارائه می دهد که توسط اعضای هیئت علمی از سراسر جهان تدریس می شود. این که آیا می خواهید STEM را در یکی از 10 دانشگاه برتر منطقه بخوانید ، در یکی از 1 of از مدارس تجاری معتبر در سراسر جهان تجارت بخوانید یا در موسسه ای با 60+ سال تجربه آموزش عربی به زبان عربی بیاموزید دیپلمات ها ، دانشمندان و روزنامه نگاران ، AUC برای همه چیزی دارد!

در مورد برنامه های دانشگاهی AUC در اینجا بیشتر بدانید.

مرکز شغلی

دوره های کارآموزی AUC ، برنامه های مطالعه در محل کار و فرصت های ایجاد سایه شغلی به شما امکان می دهد رزومه خود را با کسب مدرک خود ارتقا دهید. مرکز شغلی AUC خدمات متنوعی را برای کمک به دانش آموزان و فارغ التحصیلان ارائه می دهد تا اهداف و مسیرهای شغلی خود را بشناسند ، و همچنین با ارائه تجربه شغلی واقعی و عملی که بیش از 25 سال از تخصص حرفه ای برخوردار است ، در حین تحصیل در AUC تجربه کاری کسب کنند. این مرکز در سال 1991 تأسیس شد و اولین مرکز شغلی دانشگاهی در خاورمیانه است.

در مورد مرکز شغلی AUC اینجا بیشتر بخوانید .

یادگیری فراتر از کلاس درس

با قدم گذاشتن در دنیای واقعی و کاوش در خیابان های شلوغ قاهره تاریخی و مکان های منحصر به فرد در سراسر مصر ، قاهره را با تجربیات عملی کلاس درس خود قرار دهید. با همکاری در کنار اساتید و محققان در موضوعات منحصر به فرد مصر و خاورمیانه ، نظریه را عملی کنید و مشکلات واقعی جامعه را از طریق همکاری با سازمانهای محلی ، غیرانتفاعی ، شرکتهای اجتماعی و ادارات دولتی حل کنید.

مصر را کشف کنید

با فعالیت های متنوع شگفتی های مصر را کشف کنید که شما را از خیابان های منحصر به فرد قاهره تاریخی به معابد قدیمی فرعونی در لوکسور و در اعماق دریای سرخ می برد.

ویژگی های پردیس

زندگی پرجمعیت Campus

در محوطه ای با رنگ جهانی ، به سبک آمریکایی و سبز با آزمایشگاه های با تکنولوژی بالا ، امکانات ورزشی پیشرفته و اقامتگاه های داخل محوطه ، رشد کنید و احساس آرامش کنید. در یک محیط فراگیر و حمایتی زندگی کنید و بیاموزید و به یک جامعه متنوع از 60+ کشور در سراسر جهان بپیوندید. علایق خود را کشف کرده و مهارت های خود را با افراد همفکر خود از طریق بیش از 70 باشگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه توسعه دهید.

نگاهی به تور کامل مجازی از دانشگاه ما در اینجا .

مسکن

اقامتگاه های دانشگاه به دانشجویان AUC خانه ای دور از خانه ارائه می دهند. این اقامتگاه‌ها که در میان نخلستان‌ها، باغ‌ها و حیاط‌های کوچک قرار دارند، فضای خصوصی متشکل از چندین واحد مسکونی را ایجاد می‌کنند که می‌تواند حداکثر ۵۰۰ دانش‌آموز را در خود جای دهد. اقامتگاه ها کمی از مرکز شلوغ پردیس دور شده اند و فضای آرام تری را برای استراحت دانشجویان ایجاد می کنند. این اقامتگاه‌ها همچنین دفتر زندگی مسکونی (ResLife) را در خود جای داده‌اند که یک تیم متنوع است که ماموریت آن ایجاد یک تجربه پویا و دانشجو محور در محوطه دانشگاه است. ResLife متعهد به ایجاد حس اجتماعی در بین ساکنان از طریق رویدادهای منظم و پشتیبانی شبانه روزی است. در هر روز، ساکنین و کارکنان ResLife را خواهید دید که در مناطق مشترک جمع شده‌اند و به روزهای خود می‌رسند و ایده‌هایی را برای گردش‌های گروهی جدید به اشتراک می‌گذارند. یکی از ابتکارات ویژه ای که تیم ResLife انجام داده است، برنامه تبادل فرهنگی است، که سفرهای خارج از کشور را برای دانشجویان در اقامتگاه ها سازماندهی می کند تا حس استقلال، پیوند با یکدیگر و کاوش در زندگی خارج از خوابگاه را تقویت کند. اگرچه ساکنان ارتباطات منحصربه‌فردی را به اشتراک می‌گذارند، اما آنها همیشه فضاهای مشترک خود را برای ایجاد حس اجتماعی در بین تمام ساکنان AUC در محوطه دانشگاه باز می‌کنند.

مرکز ورزشی AUC

مرکز ورزشی AUC تعدادی امکانات مدرن تناسب اندام از جمله استودیوهای هنرهای رزمی و یوگا و زمین های بسکتبال، والیبال، هندبال و بدمینتون را ارائه می دهد. همچنین استادیوم فوتبال و پیست خلف احمد الحبطور و استخر شنای پائول ب. هانون در اندازه المپیک دانشگاه را در خود جای داده است. در مرکز ورزشی AUC، می‌توانید از یک تمرین عالی لذت ببرید یا در بین کلاس‌ها یا حتی در پایان روز به کلاس ایروبیک بپیوندید. با بیش از 20 تیم ورزشی، می توانید رقابت در مسابقات جهانی در سراسر جهان را تمرین کنید. AUC به تیم های ورزشی و ورزشکاران خود افتخار می کند، که بسیاری از آنها این شانس را داشته اند که نماینده مصر در المپیک، شرکت در مسابقات قهرمانی بین المللی و کسب مدال در رویدادهای ملی باشند. اگر فرصتی برای شرکت در یکی از این رویدادهای ورزشی هیجان انگیز در محوطه دانشگاه داشته باشید، ممکن است نگاهی خوش شانس به طلسم AUC، Horus the Eagle نیز داشته باشید.

کتابخانه AUC

کتابخانه AUC بزرگترین مجموعه انگلیسی زبان مصر را در خود جای داده است. این ساختمان پنج طبقه فضاهای متعددی را برای بحث آکادمیک پربار و مطالعه فردی ارائه می دهد. در داخل، بیش از 670000 جلد، اتاق مطالعه، آزمایشگاه کامپیوتر و مناطق مطالعه ساکت خواهید یافت. این کتابخانه فضایی برای بیش از 700000 جلد و نشریه، 72321 کتاب الکترونیکی و 137 پایگاه داده دارد. در طبقه بالا، کتابخانه کتاب‌های کمیاب و مجموعه‌های ویژه قرار دارد که مجموعه‌ای از آرشیوها و نسخه‌های خطی مستند تاریخ مصر و خاورمیانه، از جمله کتاب‌های شخصی و مجموعه‌های عکس سر KAC Creswell، پیشگام در مطالعه هنر اسلامی و معماری؛ مجموعه و مقالات شخصی معمار برجسته قرن بیستم مصر حسن فتحی. و Van-Leo's - یکی از عکاسان برجسته استودیویی مصر در اواسط قرن بیستم - مجموعه ای از عکس ها که پرتره هایی از نخبگان هنری، فکری و سیاسی مصر را به نمایش می گذارد.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Cairo

   AUC New Cairo, AUC Avenue, P.O. Box 74, 11835, Cairo

   • Cairo

    AUC Tahrir Square, 113 Kasr El Aini St., P.O. Box 2511, 11511, Cairo

    • New York

     New York Office, 420 Fifth Avenue, Third Floor, NY 10018-2729, New York

     سوالات