Keystone logo
© Jesper Rais, AU-foto
Aarhus University

Aarhus University

Aarhus University

مقدمه

دانشگاه آرهوس (AU) یک موسسه تحقیقاتی پیشرو در جهان با محیط مطالعاتی مدرن، پویا و بسیار بین المللی است. این دانشگاه به خاطر برتری آکادمیک شهرت دارد و در بین 100 دانشگاه برتر در سراسر جهان رتبه بندی می کند، که اخیراً رتبه 78 را در رتبه بندی شانگهای 2023 کسب کرده است. دانشگاه آرهوس بیش از 50 برنامه تحصیلی انگلیسی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد و جامعه بین المللی پر جنب و جوشی دارد. 12 درصد از دانشجویان دانشگاه AU بین المللی هستند که بیش از 120 کشور مختلف را نمایندگی می کنند. پردیس اصلی در شهر آرهوس در دانمارک (اسکاندیناوی) واقع شده است. آرهوس دومین شهر بزرگ دانمارک است و در ساحل شرقی با سواحل زیبا و مناظر طبیعی واقع شده است. دانمارک کشوری شگفت انگیز و امن است که همه در آن انگلیسی صحبت می کنند.

دلایل اصلی برای انتخاب دانشگاه آرهوس

دانشگاه آرهوس یک دانشگاه پویا، مدرن و بسیار بین المللی است. از زمان تأسیس آن در سال 1928، این دانشگاه به یک دانشگاه دولتی پیشرو با تأثیر بین المللی تبدیل شده است و در کل طیف تحقیقاتی فعالیت می کند. آرهوس یک مکان عالی برای مطالعه و یک مکان عالی برای کار است. در اینجا برخی از دلایل اصلی برای کار یا تحصیل با ما آمده است.

دانمارک یک مکان عالی برای زندگی است

دانمارک به دلایل مختلفی به عنوان یکی از قابل زندگی ترین مکان های جهان شناخته می شود. طبق گزارش OECD، این کشور دارای بالاترین سطح برابری درآمد در جهان است. علاوه بر این، دانمارک به طور گسترده به عنوان یکی از قابل زندگی ترین مکان های جهان شناخته می شود. بر اساس شاخص شفافیت فساد، دانمارک کم فسادترین کشور جهان است. سطح اعتماد عمومی بالا و جرم و جنایت پایین است.

ما همیشه برای شما اینجا هستیم

AU تمام پشتیبانی و راهنمایی عملی را که برای احساس راحتی در خانه نیاز دارید ارائه می دهد. برای دانش‌آموزان، مرکز بین‌المللی یک برنامه مقدماتی و معرفی کامل و همچنین پشتیبانی و راهنمایی حرفه‌ای و دوستانه در طول مدت اقامت شما در AU ارائه می‌دهد.

برای محققان و دانشجویان دکترا، دانشگاه آرهوس طیف کاملی از خدمات را ارائه می دهد تا انتقال شما به دانشگاه را تا حد امکان راحت کند. IAS (کارکنان آکادمیک بین المللی) به محققان و دانشجویان دکترا از خارج از کشور در کلیه امور عملی از جمله ویزا، مجوزهای اقامت و کار، خدمات مسکن، مراقبت از کودکان و غیره کمک می کند.

دلایل اصلی برای تحصیل در آرهوس

معلمان ما مدرسین در سطح جهانی هستند

در AU، کلاس ها توسط محققان فعال در یک فضای غیررسمی و محرک تدریس می شود. همه برنامه‌های مدرک عمیقاً ریشه در آخرین تحقیقات دارند و تحت یک برنامه تضمین کیفیت دقیق هستند تا اطمینان حاصل شود که بالاترین استانداردهای کیفیت جهانی را برآورده می‌کنند.

ما هزینه های تحصیلی رقابتی را ارائه می دهیم

شهریه برای شهروندان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس رایگان است. برای سایر دانشجویان، شهریه سالانه بین 8000 تا 15300 یورو متغیر است.

انگلیسی زبان دوم ماست

AU بیش از 50 برنامه تحصیلی کامل را به زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. تمام برنامه های دکترا به زبان انگلیسی است. و دانمارکی‌ها اخیراً در فهرست سالانه مهارت انگلیسی (EPI) در بین بهترین انگلیسی زبان‌های غیربومی در جهان قرار گرفتند، بنابراین برای دانشجویان بین‌المللی آسان است که از روز اول در دانمارک احساس راحتی کنند.

بدنه دانشجویی ما متنوع و بسیار بین المللی است

حدود 12 درصد از 36500 دانشجوی AU، بین المللی هستند - از بیش از 120 کشور.

دانمارک یک طرح کارت سبز جذاب ارائه می دهد

مجوز اقامت گرین کارت که به دانشجویان دانشگاه های بین المللی در دانمارک اعطا می شود برای شش ماه دیگر پس از اتمام مدرک معتبر است، که به فارغ التحصیلان زمان می دهد تا در دانمارک به دنبال کار بگردند.

AU در رتبه بندی جهانی

تعدادی از رتبه بندی های جهانی شناخته شده بین المللی، دانشگاه های جهان را در ارتباط با یکدیگر ارزیابی می کنند. دانشگاه آرهوس در بین 100 و 150 دانشگاه برتر جهان در چندین مورد از اینها - از بین بیش از 17000 دانشگاه در سراسر جهان - رتبه بندی می شود و در بین 25 دانشگاه برتر اتحادیه اروپا قرار دارد.

ویژگی های پردیس

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Aarhus

   Aarhus University Nordre Ringgade 1 , 8000, Aarhus

  • Ghent

   Ghent, بلژیک

  برنامه ها

  سوالات