Keystone logo
© Ajman University
Ajman University

Ajman University

Ajman University

مقدمه

دانشگاه عجمان: ساختن چیزها از سال 1988

دانشگاه عجمان (AU) که ​​در سال 1988 به عنوان دانشگاه خصوصی افتتاحیه در شورای همکاری خلیج فارس تأسیس شد، در آموزش و پرورش در امارات متحده عربی پیشگام بوده است. AU به دلیل آموزش با کیفیت خود شناخته شده است و یکی از شش مؤسسه اول در سراسر جهان است که از آژانس تضمین کیفیت بریتانیا (QAA) اعتبار دریافت کرده است. این دانشگاه همچنین به عنوان اولین دانشگاه خصوصی و غیرانتفاعی در منطقه عربی است که توسط کمیسیون ارشد کالج و دانشگاه WASC (WSCUC) تایید شده توسط وزارت آموزش ایالات متحده تایید شده است.

AU با افتخار به عنوان یک نیروگاه علمی جهانی ایستاده است، در رتبه 551 در جهان قرار دارد و طبق رتبه بندی معتبر دانشگاه های جهانی QS در سال 2024، به عنوان یکی از 5 دانشگاه برتر در امارات شناخته می شود. این افتخار ما را در میان 1.75 درصد موسسات برتر در سراسر جهان قرار می دهد.

دانشگاه AU مقام سوم را در سطح جهانی برای دانشجویان بین المللی و جایگاه هشتم را برای اعضای هیئت علمی در سرتاسر جهان دارد که گواهی بر جذابیت بین المللی ما است. همکاری های استراتژیک ما با سازمان های پیشرو در سطح محلی، منطقه ای و جهانی، ما را به جایگاه 279 در شهرت کارفرما در سراسر جهان رسانده است.

AU 37 برنامه معتبر توسط وزارت آموزش امارات متحده عربی، از جمله 24 برنامه کارشناسی و 13 برنامه کارشناسی ارشد، با 2 مدرک دکترا، در 9 کالج ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی دانشگاه AU در زمینه های خود پیشرو هستند و به شهرت تحقیقاتی رو به رشد دانشگاه کمک می کنند. این امر اخیراً به اعتبار بین المللی برای شش برنامه AU منجر شده است.

در AU، شعار ما "آن را انجام بده" است، و ما هر روز به این وعده عمل می کنیم.

ما خوشحالیم که به شما در جوامع خود خوش آمد می گوییم!

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  بورسیه و بودجه

  ماموریت

  دفتر بورس تحصیلی و کمک های مالی (OSFA) متعهد به حمایت از جهت گیری های استراتژیک دانشگاه در تمرکز بر استخدام، حفظ، فارغ التحصیلی، و قابلیت استخدام از طریق ارائه کارآمد کمک های دانشجویی و بورسیه است. OSFA با اطلاع رسانی به دانش آموزان، والدین و جامعه در مورد بورسیه های AU ، تخفیف ها و کمک های مالی (صندوق تامر) و همچنین ارائه مشاوره در مورد سایر کمک های مالی خارجی، به دانش آموزان در پیگیری اهداف آموزشی خود کمک می کند.

  Vision

  دفتر بورس تحصیلی و کمک های مالی (OSFA) یک دفتر پیشرو در AU از نظر ارائه تجربیات کمک های مالی سریع تر، دوستانه تر و آسان تر خواهد بود. ما به دنبال ایجاد فرهنگ مراقبت و ارائه منابعی هستیم که به همه دانش‌آموزان فرصت آموزش را از طریق تعهد مداوم به ارزش‌هایمان: نوآوری، شفافیت، و منزلت و همچنین ایجاد محیطی محترمانه از وضوح و اعتماد ارائه می‌کنیم.

  بورسیه ها و تخفیف های AU

  1. درخواست ها
  2. همه درخواست
  3. دفتر درخواست جدید بورسیه ها و کمک های مالی
  4. (درخواست الکترونیکی را انتخاب کنید)

  General Instructions

  • هزینه های پذیرش، آموزش، مسکن، حمل و نقل، هزینه های کتاب و خدمات دانشجویی از این بورسیه ها و تخفیف ها مستثنی هستند.
  • تخفیف فقط در ترم های پاییز و بهار اعمال می شود. ترم تابستانی شامل نمی شود
  • بورسیه تحصیلی هیچ دوره ناموفق، ممنوع یا حذف شده (پس از اتمام دوره Add & Drop) در ساعات اعتبار مورد نیاز طرح مطالعه را پوشش نمی دهد.
  • دانشجویان نمی توانند به طور همزمان از بیش از یک تخفیف بهره مند شوند. در این صورت تخفیف بالاتری اعمال خواهد شد.
  • همه دانشجویان AU باید حساب مالی خود را بررسی کنند و در صورتی که تخفیفی که می‌توانند (طبق قوانین و مقررات) در حسابشان درج نشده باشد، از آنها درخواست می‌شود از طریق سامانه درخواست آنلاین و از طریق:
   • اواسط اکتبر - ترم اول هر سال تحصیلی؛
   • پایان فوریه - نیمسال دوم هر سال تحصیلی.
   • لطفاً توجه داشته باشید که تاریخ های ذکر شده آخرین مهلت پذیرش هرگونه درخواست برای بهره مندی از تخفیف های معین است. پس از انقضای مهلت تعیین شده، دانشجویان حق دریافت هیچ گونه تخفیفی را ندارند.
   • سایر مقررات دانشگاه برای همه دانشجویان اعمال می شود.

  مکان ها

  • Ajman

   346, Ajman, 00000, Ajman

  سوالات