Keystone logo
Atlantic University College

Atlantic University College

Atlantic University College

مقدمه

Atlantic University College یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی تخصصی در زمینه هنرها و علوم دیجیتال است که در سال 1983 تاسیس شد ، محصول

رویایی از سرهنگ رامون بارکن و دکتر ترزا د دیوس اونانوئه. این واحد در Guaynabo ، جایی که هیچ موسسه دانشگاهی وجود نداشت ، در سال 1984 با 125 دانشجو آغاز به کار کرد و در مرکز شهر واقع شده است.

این اولین موسسه آموزش عالی است که در این شهرداری با نام کالج آتلانتیک تأسیس شد و بعداً به دانشگاه آتلانتیک تبدیل شد.

کالج در سال 2011. این جایزه Emmy® و Telly را برای تولیدات متحرک خود دریافت کرده است.

از سوی شورای آموزش عالی اجازه داده شد که در سال 1983 با درجه های کاردانی و کارشناسی شروع به کار کند ، بعداً ، در سال 2001 ، مجوز ارائه برنامه های تحصیلات تکمیلی را دریافت کرد.

با افزایش فرصت های آموزشی ، Atlantic University College با آنها رشد کرده و به دانشجویان خود یک محیط عاطفی شخصی ارائه می دهد ، که به آنها اجازه می دهد تا به صورت فردی بصورت جامع پیشرفت کنند. این کشور از تعهد خود برای ارائه آموزشی که در هر یک از زمینه های آموزشی خود در زمینه هنرها و علوم دیجیتال ، که در آن خود را با موفقیت خود و در هر بازار نوظهور دیگر در داخل و خارج از کشور ما ، با موفقیت قرار داده است ، ارائه می دهد آگاه است. کشور.

پیشنهادات دانشگاهی مطابق فلسفه نهادی مبتنی بر اصول دسترسی برای همه افراد و سازگاری با نیازهای جامعه و هماهنگ با خواسته های دانش انسانی ، علمی و فناوری لازم برای یک فرد رقابتی در یک جامعه است. جهانی ، در حوزه هنرها و علوم دیجیتال.

وجوه دریافتی توسط این موسسه به 28 آزمایشگاه با فناوری پیشرفته اجازه می دهد تا در نوع پیشنهادات دانشگاهی که ارائه می دهند شرکت کنند و مطابق رسالت نهادی خود از فرایند یاددهی-یادگیری حمایت کنند.

مکان ها

مکان ها
  • Guaynabo

    Calle George L Colton,9, 00969, Guaynabo

    سوالات