Keystone logo
Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

مقدمه

کالج جدید هنرها و علوم میان رشته ای در پردیس پر جنب و جوش دانشگاه ایالتی آریزونا بر روی یک تجربه یادگیری شخصی و روش های پیچیده و منحصر به فرد تعامل رشته های مختلف مطالعه و تأثیرگذاری بر یکدیگر متمرکز است تا شما را برای آینده بهتر آماده کند.

مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده در کالج جدید به منظور ارائه دوره های ابتکاری درسی و تجارب عملی برای آماده سازی دانشجویان برای چالش های اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی که در یک بازار جهانی با سرعت در حال گسترش و متنوع روبرو هستند ، طراحی شده است.

برنامه های کالج جدید بر یادگیری تجربی تأکید دارند که شامل رشته های دانشگاهی است و قدردانی از انواع خلاقیت را تشویق می کند. هر برنامه مطالعه و اکتشافی را فراهم می کند که درک عمیق تری از تنوع تجربه انسانی و ماهیت وابسته به آن را پرورش می دهد.

یک برنامه درسی که از یک رویکرد دلسوزانه و خلاقانه برای پیچیدگی های چالش های دنیای واقعی پشتیبانی می کند ، از مشخصه های کالج جدید است. در دوره های ساخت دقیق این مقاطع ، ASU New College تحسین شده ASU New College متعهد به توسعه برنامه هایی است که دانشجویان را برای پرورش و گسترش کنجکاوی فکری خود آموزش می دهد.

برنامه ها و دوره های کالج جدید به دانش آموزان کمک می کند تا دیدگاهی اساسی را براساس مشاهدات و طیف وسیعی از روشهای تحقیق و تفکر توسعه دهند ، آنها را برای تبدیل شدن به متفکرانی مستقل که دارای قدرت برای کمک به شکل گیری جامعه خود هستند آماده می کند.

مکان ها

  • Phoenix

    North 47th Avenue,13591, 85051, Phoenix

    سوالات