Keystone logo
Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

مقدمه

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College ( ASU MLFTC ) دانش ایجاد می کند ، مردم را بسیج می کند و برای بهبود آموزش اقدام می کند.

هیئت علمی کالج معلمان مری لو فولتون با استفاده از طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی دانش کسب می کنند تا سوالات مهمی در مورد روند یادگیری ، نحوه آموزش و تأثیرات سیاست آموزش به دست آورند.

کالج معلمان مری لو فولتون از طریق برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ، از طریق برنامه های توسعه حرفه ای غیر مقطع کارشناسی ارشد و تعامل جامعه و چند جانبه در جامعه ، مردم را بسیج می کند.

کالج معلمان مری لو فولتون با جمع آوری افراد و ایده ها برای افزایش توانایی های معلمان فردی و بهبود عملکرد سیستم های آموزشی اقدام می کند.

نوآوری اصولی ارزش اصلی است که همه فعالیت های کالج معلمان مری لو فولتون را القا می کند: برنامه های دانشگاهی ما. ابتکارات استراتژیک ما چگونه می آموزیم و یاد می گیریم ، و چگونه با یکدیگر و با اجتماعاتی که خدمت می کنیم تعامل داریم.

در کالج معلمان مری لو فولتون ، ما می خواهیم گفتگو و عمل در مورد آموزش را فراتر از حد معمول پیش ببریم. در این وبلاگ ، من و افراد دیگر وابسته به MLFTC برخی از کارهایی را که انجام می دهیم و دلیل این کار را انجام می دهیم. ما در مورد آنچه یاد گرفته ایم و آنچه همچنان ما را به چالش می کشد تأمل می کنیم.

مکان ها

 • Tempe

  South Forest Mall,1050, 85281, Tempe

  • North Mountain Village

   North Mountain Village, آمریکا

   • Mesa

    Mesa, آمریکا

    سوالات