Keystone logo
© Eva Dang
Aston Business School

Aston Business School

Aston Business School

مقدمه

در مدرسه کسب و کار استون آن جاه طلبی ما برای کمک به شما بهترین استفاده را از مال شما. نمونه کارها کارشناسی ارشد ما در همکاری نزدیک با کسب و کار و صنعت در انگلستان و بین المللی طراحی شده است، به شما یک پلت فرم ایده آل است که به شما ساخت حرفه ای آینده. مجوز رسمی چشمگیر، به شهرت جهانی و کارکنان که می توانید به نفع تجربه تجاری واقعی خواهد شد چشم انداز و پیشرفت خود را بالا ببرد.

ساختارهای البته ما شما را قادر به به دست آوردن مجموعه مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در محیط کار رقابتی امروز، مانند مذاکره، ارتباطات، رهبری، کار تیمی و تفکر نوآورانه. این مهارت ها مانند این است که نگه داشتن فارغ التحصیلان ما بسیار از برخی از سازمان های پیشرو در جهان در پی است. نوآورانه، پایه و مرتبط، وسعت و تنوع دوره های جامعه دانشجویی به شما یک، چشم انداز بین المللی گرد به من بدهید، شما را برای زندگی آماده در خط مقدم کسب و کار.

چرا با ما تحصیل کنم؟

مجوز رسمی سه گانه: ما در میان نخبگان 1٪ از مدارس کسب و کار در سراسر جهان با مجوز رسمی سه گانه از AMBA، AACBS و EQUIS. استخدام: ما سابقه بسیار عالی برای تولید فارغ التحصیلان بسیار استخدام. ما 2 در انگلستان و 8 در جهان برای مشاغل توسط فایننشال تایمز 2013 رتبه بندی شدند. فرصت های شغلی اختصاصی پشتیبانی: خدمات حرفه ما یکی به یک پشتیبانی، برنامه ریزی شغلی و فرصت برای حضور در نمایشگاه های شغلی در دانشگاه ها، کارگاه ها، Webinar ها و مراکز ارزیابی ساختگی ارائه می دهد. پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان ما نقش در میان برخی از سازمان های برتر جهان از جمله BNP Parabis، PWC، رولز رویس، دویچه بانک، بانک مرکزی امریکا و سیستم های آی بی ام امن کنیم. بورس های تحصیلی: ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که کسانی که تمایل و مهارت به مطالعه نیز این فرصت را داشته باشد. به همین دلیل ما را از انواع کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان، آینده نگر برای کمک به کاهش فشار مالی از ادامه تحصیل خود را. جزئیات کامل تا به تاریخ را می توان در وب سایت ما. محل سکونت: دانشگاه ما این است که درست در قلب شهرستان دوم پر جنب و جوش و هیجان انگیز از بیرمنگام بر اساس، خانه را به بیش از 50،000 دانش آموزان بیرمنگام جوانترین شهرستان بزرگ در اروپا است. اخیرا بهترین شهرستان بریتانیا خارج رتبه بندی شده است لندن به راه اندازی یک کسب و کار بیرمنگام یک محل عالی برای مطالعه، کار و زندگی می کنند.

برنامه کارشناسی ارشد در استون وسیعی متخصص ما از برنامه های کارشناسی ارشد ترکیب صنعت آموزش مربوطه با طیف وسیعی از زندگی حرفه ای افزایش مزایای اضافه شده طراحی شده به شما را به ایستادگی کردن از جمعیت. خدمات برای دانش آموزان ما عبارتند از:

اختصاصی کارشناسی ارشد خدمات حرفه مشاور که پشتیبانی 12:59 پوشش می دهد، طرح های حرفه ای استراتژیک، با توسعه خود را CV و LinkedIn و مصاحبه آماده سازی در محوطه دانشگاه نمایشگاه های شغلی جذب بیش از 200 کارفرمایان در هر سال تبادل برنامه ها را به یکی از بسیاری از جهان موسسات همکار کلاس ما کارآموزی کارشناسی ارشد طرح های مشاوره برنامه آموزش زبان.

آستون MBA آستون MBA بر اساس پژوهش های پیشرو در جهان ما در کسب و کار بین المللی و شبکه ای جهانی از اتصالات شرکت های بزرگ به شما تبدیل به یک رهبر کسب و کار پویا و چالاک است. ما با شما کار برای بزرگ کردن توانایی های خود را و به حداکثر رساندن عملکرد خود را، شما را قادر میسازد برای تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی پاسخگو است که به خوبی مجهز به تصمیم گیری از دیدگاه جهانی است. اخیرا 1 در انگلستان و 2 برای بازگشت سرمایه گذاری در سال 2014 استون MBA اکونومیست خوب ارزش MBA رتبه بندی شده در جهان یک برنامه فشرده که غرق دانش آموزان به اصول تفکر استراتژیک در زمینه کسب و کار است. نام MBA در دسترس به عنوان یک 12 ماه تمام وقت فشرده و یا یک برنامه انعطاف پذیر آنلاین 27 ماه است.

اطلاعات بیشتر مشاهده وب سایت ما برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل کارشناسی ارشد و یا MBA در Aston.If شما هر گونه سوال بیشتر لطفا تماس با تیم پذیرش دوستانه ما.

کارشناسی ارشد:

پذیرش کارشناسی ارشد دفتر تلفن: 44 (0) 121 204 3200 ایمیل: [email protected]

MBA:

دفتر MBA تلفن: 44 (0) 121 204 3100 ایمیل: [email protected]

مکان ها

  • Birmingham

    Aston Business School, Aston University, Aston Triangle, B4 7ET, Birmingham

برنامه ها

سوالات