Keystone logo
Asian International College

Asian International College

Asian International College

مقدمه

Asian International College (AIC) به دنبال ارتباط با جامعه شهروندان جهانی است که رویکرد مشارکتی برای یادگیری دارند و علاقمندند رهبران اقتصاد دانش امروز باشند تا برای آینده آماده باشند. دانش آموزان به برنامه های AIC می پیوندند نه فقط برای "آموزش" بلکه برای تفکر ، مشارکت و ایجاد.

چرا AIC را انتخاب کنید

ما به عنوان یکی از موسسه های آموزشی پیش از دوران کودکی سنگاپور ، طیف وسیعی از گواهینامه ها و برنامه های دیپلم معتبر را به دو زبان انگلیسی و ماندارین ارائه می دهیم که مربیان را برای مشاغل پر جنب و جوش در مراقبت و آموزش در دوران کودکی (ECCE) آماده می کند.

ما بر اشتعال اشتیاق و تعمیق دانش و مهارت های متخصصان آموزش اولیه کودکی تمرکز می کنیم. گواهینامه و برنامه های دیپلم ما فراتر از رویکردهای معمولی است. از طریق آموزش های معاصر ، ما تئوری و تجربیات عملی را در یک محیط واقعاً جهانی ترکیب می کنیم و به دانش آموزان اجازه می دهیم تا در بهترین شیوه های سراسر جهان غرق شوند.

به عنوان گواهی بر استانداردهای بالای ما ، Asian International College در رتبه بندی ها و نظرسنجی JobsCentral Learning and Survey 2012 به عنوان 30 "موسسه آموزشی خصوصی ترجیحی - به طور کلی" به عنوان 30 موسسه برتر ترجیح داده شد.

اعتباربخشی

آژانس توسعه دوران کودکی (ECDA) یک آژانس مستقل است که به طور مشترک توسط وزارت آموزش و پرورش و وزارت توسعه اجتماعی و خانواده (MSF) نظارت می شود و به عنوان آژانس تنظیم کننده و توسعه بخش خردسالی در سنگاپور عمل می کند. به برنامه های زیر کودکی زیر زیر توسط ECDA تأیید شده است:

 • گواهینامه های عالی WSQ در مراقبت از نوزاد (انگلیسی و چینی)
 • گواهینامه های پیشرفته WSQ در سال های اولیه (انگلیسی)
 • دیپلم حرفه ای WSQ در مراقبت و آموزش دوران کودکی (انگلیسی و چینی)*
 • دیپلم حرفه ای WSQ در مراقبت و آموزش اوایل دوران کودکی (انگلیسی و چینی)

*دیپلم حرفه ای WSQ در مراقبت و آموزش دوران کودکی (انگلیسی و چینی) یک برنامه آموزشی است.

همه گواهینامه ها و دیپلم های WSQ ما مطابق با چارچوب مهارت های مراقبت و آموزش در دوران کودکی ، ابتکاری کلیدی تحت Skills Future Singapore (SSG) و نیروی کار سنگاپور (WSG) است. یکی از ویژگیهای کلیدی چارچوب مهارتها ، شناخت یادگیری قبلی و شایستگی های بدست آمده در کار است. برای هر فردی (سنگاپوری و روابط عمومی) که علاقمند به پیوستن به بخش ECCE یا در حال حاضر در این بخش است ، حمایت مالی ارائه می شود.

غنی سازی تجربه یادگیری

برنامه های ما یا از طریق جلسات حضوری کلاس یا ترکیبی از هر دو یا حالت ترکیبی برای افزایش تجربه یادگیری دانش آموزان ارائه می شود.

جلسات کلاسی تقریباً به صورت روزانه (بسته به برنامه یا ماژول) در روز یا عصرها متناسب با زبان آموزان با پیشینه های مختلف برنامه ریزی می شود. این جلسات پیرامون فعالیتهای یادگیری تعاملی طراحی شده است و دانش آموزان از طریق روشهای مختلفی از جمله ، بازی نقش ، ارائه ، بحث گروهی یا کار پروژه ای برای نشان دادن یادگیری خود مورد ارزیابی قرار می گیرند.

مشارکت انحصاری ما با چهار برند برجسته سنگاپور در دوران کودکی - برایتون مونتسوری ؛ چشم انداز یادگیری ؛ ادیسه ، پیش دبستانی جهانی ؛ و Pat's Schoolhouse-دانش آموزان ما را در معرض ارزشمندترین شیوه های صنعت و آموزشهای برتر قرار می دهد. برای غنی سازی تجربیات فراگیران خود ، ما از دانش آموزان خود در زمینه های مربوطه ، مشاوره شغلی و موقعیت های شغلی حمایت می کنیم.

تأکید بر کیفیت و رضایت دانش آموزان

موفقیت یادگیری و تجربه شما اولویت های ما هستند. ما برای بهبود مستمر و برتری تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین ها را از ما دریافت می کنید. ما به طور منظم دانش آموزان خود را برای بازخورد به کار می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه های ما جاری و مرتبط هستند.

یک تیم اختصاصی از اعضای هیئت علمی تمام وقت و مستقل با سوابق علمی عالی و همچنین تجربیات عمیق در صنعت برنامه های ما را ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی ما فراتر از تدریس هستند. آنها به عنوان مربی و مربی عمل می کنند تا به یادگیرندگان ما کمک کنند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

مهارت های کارآفرینی

در AIC ، ما همیشه آماده هستیم تا دانش آموزان فارغ التحصیل خود را برای نیروی کار آماده کنیم. ما فعالیتهایی مانند نمایشگاههای شغلی را سازماندهی می کنیم و خدمات ارجاع کار ارائه می دهیم که هدف آنها تطبیق فارغ التحصیلان با کارفرمایان آینده است.

موقعیت استراتژیک

در AIC ، ما همیشه آماده هستیم تا دانش آموزان فارغ التحصیل خود را برای نیروی کار آماده کنیم. ما فعالیتهایی مانند نمایشگاههای شغلی را سازماندهی می کنیم و خدمات ارجاع کار ارائه می دهیم که هدف آنها تطبیق فارغ التحصیلان با کارفرمایان آینده است.

مکان ها

 • Singapore

  11, Eunos Road 8, #04-01 Lifelong Learning Institute, , Singapore

 • Singapore

  Singapore, سنگاپور

  سوالات