Keystone logo
Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

مقدمه

Asian Institute of Management (AIM) یک مؤسسه فارغ التحصیل بین المللی است که با ایجاد مدیران حرفه ای، کارآفرین و مسئولان اجتماعی، در حفظ رشد جوامع آسیایی تفاوت دارد. مدرسه توسعه مدیریت Stefan Zuellig (ZSDM) واکنش AIM به چالش حفظ توسعه آسیا است. مدرسه با همکاری با برنامه های اهداف توسعه پایدار، مدرسان و مدیران توسعه ی اصولی را برای دستیابی به موفقیت های پایدار مجهز می سازد. ZSDM با ایجاد اقتصادهای در حال ظهور برای ایجاد یک تیم از رهبران مدنی و مدیران کسب و کار که مجهز به حل مشکلی، عوامل تغییر و مشارکت کنندگان موثر هستند، مشارکت می کند.

82113_82044_Capture.JPG

آسیا یک منطقه از تضاد چشمگیر است، ترکیب سنت شرق با غرب غرب سریع است. ایدئولوژی های رقابتی در میان همکاری های جدید وجود دارد.

در این منطقه از ثروت بزرگ و فقر ناگوار، نقش ما این است که توانمند سازی رهبران کارآفرینان، کسب و کار و توسعه برای ایجاد توسعه پایدار اجتماعی، سیاسی، تکنولوژیک و اقتصادی. برای رسیدن به این هدف، موسسه به طور قطع آسیایی است، با تمرکز قوی در آسیای جنوب شرقی و جامعه اقتصادی آسه آن.

اعضای هیئت علمی ما، دانش آموزان، مواد آموزشی و تحقیق، عمدتا آسیایی هستند. برنامه های ما برای نیازهای آسیایی طراحی شده اند، رویکرد ما با مدیریت آسیایی سازگار است و به مسائل عادی آسیا پاسخ می دهد، در حالی که با نگاهی جهانی به آن افزوده می شود.

دانش آموزان به علت تجربه 40 ساله موسسه در توسعه و ارتقای دانش و مهارت ها برای ایجاد حساسیت به سیستم های مختلف فرهنگ و باور، ساختارهای تجاری، حکومتداری و محیط های نظارتی در منطقه، به AIM می آیند.

ما خودمان را به عنوان منبع توسعه منابع انسانی برتر برای بخش خصوصی و دولتی در بازارهای نوظهور، به ویژه آسیا، تاسیس کردیم.

مدیریت کسب و کار و توسعه در موسسه به شرح زیر است:

رهبری تمایل

هیئت مدیره و هیئت امناء بین المللی ما از رهبران برجسته کسب و کار و دانشگاهیان تشکیل شده است که تمایل زیادی به توسعه آسیا و مردم آن دارند.

یک محیط چند فرهنگی

بدن دانشجویی ما چند ملیتی و در درجه اول آسیایی است.

دسترسی به شبکه قوی ALUMNI ما

فارغ التحصیلان ما در بالاترین سطوح مسئولیت در بخش خصوصی، عمومی و غیر انتفاعی در سراسر آسیا-اقیانوس آرام و سایر نقاط جهان می توانند یافت شوند.

مهارت ها و آگاهی ها برای باز کردن آسیا

برنامه های آموزشی، دوره های آموزشی و مواد آموزشی ما برای شرایط و نیازهای شرکت های خصوصی و خصوصی آسیایی توسعه یافته است و نه تنها در فیلیپین بلکه در سایر کشورهای آسیایی نیز ارائه می شود.

یک رویکرد مبتنی بر کارآمدی

استادان دانشگاهی و حرفه ای ما دارای چشم انداز وسیع منطقه ای و تجربه گسترده در دانش و مدیریت مدیریت آسیا هستند. رویکرد ما تمرکز گرایانه است و روابط ما با سازمان های سراسر منطقه برای توسعه و ارتقای برنامه ها و فعالیت های ما ضروری است.

ما برنامه های مدیریت نوآورانه ای ایجاد می کنیم و روابط را با نهادهای کلیدی آکادمیک و سازمان های توسعه در سراسر جهان برقرار می کنیم.

رهبری فکر می کنم

مراکز تحقیقاتی ما ارتباطی را ایجاد می کنند که در آن بخش خصوصی، دولت و جامعه مدنی همگام، همگرا و همگام سازی می شوند. ما از منطقه با توجه به مشارکت مالی و مشارکت مدیریت و انجمن های تجاری در فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی AIM حمایت می کنیم.

آموزش کارآزموده با روش مطالعه موردی

برنامه های ما برای کاربرد عملی در دنیای واقعی طراحی شده اند. برای پیشبرد این هدف، ما از روش مورد استفاده به عنوان یک روش اولیه آموزش و یادگیری استفاده می کنیم. تحت این روش، که از سیستم خود مدرسه کسب و کار دانشگاه هاروارد اقتباس شده است، دانش آموزان سناریوهای تجاری واقعی را تجزیه و تحلیل می کند تا مهارت های تحلیلی، تصمیم گیری و ارتباطات خود را بهبود بخشد.

این روش همچنین بحث های پر جنب و جوش میان همکلاسی ها را به وجود می آورد و باعث ایجاد یک محیط یادگیری قوی و پویا می شود.

تیم های آموزشی

برای ترویج یادگیری و رهبری مشترک، و نیز ترویج اخلاق چند فرهنگی مدرسه در میان دانش آموزان، ما هر یک را به "تیم یادگیری" یا "گروه می توانیم" اختصاص دهیم. این تیم ها دانش آموزان محیط آموزشی متنوعی را فراهم می کنند و هر فرصتی را برای تجربه و بهره وری از دیدگاه های چند گانه.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Makati

    Paseo de Roxas,123, 1229, Makati

سوالات