Keystone logo
African School of Economics

African School of Economics

African School of Economics

مقدمه

جریان رهبری نوآورانه

مدرسه آفریقایی اقتصاد در ابومی-کالاوی، (کوتونو، بنین) مستقر است. ما در حال حاضر چهار برنامه های تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد: کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات، اقتصاد و آمار (MMES)، کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (MBA)، کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه (MDS) و کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی (MPA). ما همچنین یک برنامه آموزشی اجرایی داریم و یک دکترا داریم برنامه در اقتصاد برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کنونی و آینده ما، وب سایت ما را بررسی کنید. ASE گسترش موسسه تحقیقات تجربی در اقتصاد سیاسی (IERPE)، که در سال 2004 تاسیس شد، به یک دانشگاه کامل آفریقایی تبدیل شده است. در مجموع 95 دانش آموزان را در ASE (برنامه 71 MMES، 24 MBA) برای سال تحصیلی 2015-2016 ثبت نام، در آینده از 15 کشور مختلف. اعضای هیات علمی (19) از دانشگاه های برتر آمریکا، کانادا و اروپا می آیند.

اهداف

مدرسه آفریقایی اقتصاد ترکیبی ریشه آفریقایی با یک چشم انداز جهانی، و ما مشتاق به انجام تعهدات خود را با دنبال تعالی در جنبه های زیر می باشد:

 • به دانش آموزان ما با آموزش برتر در زمینه های انتخابی خود را از مطالعه؛ آموزش و پرورش به خوبی گرد که خلاقیت خود را پرورش می دهد، تفکر انتقادی، چشم انداز جهانی، و آگاهی فرهنگی؛ و یک زندگی در محوطه است که آنها را آماده به رهبران جامعه و یادگیرندگان مادام العمر.
 • برای اینکه یک نهاد رهبری برای تحقیق و مطالعه کارشناسی ارشد، به دنبال دانش در هر دو هسته و مناطق اعمال می شود، و همکاری نزدیک با سازمان های دولتی، کسب و کار و صنعت به ترویج نوآوری در فن آوری و توسعه اقتصادی است.
 • به منظور ارائه یک محیط باز منجر به تبادل دانش، نگرش ها و ایده های جدید در میان دانش آموزان، استادان، کارکنان، و دانشمندان از دیدن از سراسر جهان، با پس زمینه متنوع و آموزش برجسته و دستاوردهای پژوهشی.

مکان ها

 • Cotonou

  ASE – Bénin Akassato, Abomey-Calavi 02 BP 372, , Cotonou

  • Princeton

   ASE – USA 230 Corwin Hall, , NJ 08544-1012, Princeton

   سوالات