Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Arizona State University Walter Cronkite School of Journalism and Mass Communication

Arizona State University Walter Cronkite School of Journalism and Mass Communication

Arizona State University Walter Cronkite School of Journalism and Mass Communication

مقدمه

دوره های روزنامه نگاری از سال 1931 زمانی که رئیس جمهور رالف سوئتمن خواستار یک روزنامه نگار بود ، در ایالت آریزونا ارائه می شود. وی ویلیام دی. تیلور را به عنوان روابط عمومی و به عنوان اولین معلم روزنامه نگاری در تاریخ این موسسه به کار گرفت.

در سال 1936 ، CE "Chuck" Southern از اساتید انگلیسی تدریس اولین کلاس های روزنامه نگاری را آغاز کرد. در سال 1946 ، جورج سی. "پپی" یتس به عنوان رئیس بخش خدمات ویژه به دانشكده پیوست و برخی از دوره های روزنامه نگاری را تدریس كرد. نقش اصلی کلاسهای روزنامه نگاری در سالهای اولیه تهیه استعداد برای تولید روزنامه دانشجویی و سالنامه بود.

ارنست جی هاپکینز ، که به عنوان بنیانگذار برنامه روزنامه نگاری شناخته می شود ، در سال 1949 به عنوان دانشیار روزنامه نگاری استخدام شد و اولین عضو هیئت علمی روزنامه نگاری با عنوان خود شد. بخش روزنامه نگاری با 10 دوره ارائه شده تأسیس شد. اولین کلاس اخبار رادیو در سال 1951 و یک رشته اصلی در رادیو تلویزیون در سال 1954 ارائه شد ، و همچنین کلاس اول در عکاسی خبری.

مطبوعات دولتی به عنوان آزمایشگاهی برای گزارش و ویرایش کلاسها خدمت می کردند. تصویری از ASU Sahuaro ، 1956.

در سال 1957 ، روزنامه نگاری گروه انگلیسی را ترک کرد و دوره های رادیو تلویزیون از برنامه درسی سمعی و بصری حذف شد و گروه ارتباطات جمعی را تشکیل داد. بخش جدید دارای هیئت علمی سه و 31 رشته بود. ماروین آلیسکی به عنوان سرپرست خدمت می کرد. در سال 1958 ، این بخش به عضویت انجمن مدیران روزنامه نگاری آمریکایی درآمد.

در آغاز ، مطبوعات دولتی ، روزنامه دانشگاه ، به عنوان آزمایشگاهی برای گزارش و ویرایش کلاس ها خدمت می کردند. مشاور به عنوان مدیر کل KAET-TV یکی از اعضای هیئت علمی بود.

از سال 2005 تا 2019 ، تعداد دانش آموزان بیش از 50 درصد و دانشکده بیش از 70 درصد رشد کرده است. چهره های روزنامه نگاری ملی که به دانشکده پیوستند شامل لئونارد داونی جونیور ، سردبیر اجرایی سابق روزنامه واشنگتن پست است. سارا کوهن ، سردبیر سابق داده های نیویورک تایمز ؛ والتر V. رابینسون ، سردبیر سابق تیم مشهور بوستون گلوب "Spotlight" ؛ و پائولین آریلاگا و مود بیلمن ، به ترتیب ویراستاران پیشین شرکت و تحقیقات ، برای آسوشیتدپرس. در همین بازه زمانی ، تنوع دانشجویی به نزدیک 40 درصد و تنوع دانشکده به 30 درصد رسیده است.

مکان ها

  • Phoenix

    North Central Avenue,555, 85004, Phoenix

    سوالات