Keystone logo
Arizona State University - The College of Liberal Arts and Sciences

Arizona State University - The College of Liberal Arts and Sciences

Arizona State University - The College of Liberal Arts and Sciences

مقدمه

سیاست داخلی و خارجی و مسائل جهانی را در یکی از مدارس برتر کشور مطالعه کنید.

دانشکده سیاست و مطالعات جهانی در ASU بر تحقیقاتی تأکید می کند که نظریه را با مسائل دنیای واقعی و عمل از طریق سیاست پیوند می دهد. مدرسه دانشی را تولید و منتشر می کند که به درک جامعه از سیاست و حکومت در سطوح محلی، ملی و جهانی کمک می کند. دانش آموزان موضوعاتی از مبارزات انتخاباتی و انتخابات گرفته تا خشونت، درگیری و حقوق بشر را مطالعه خواهند کرد. به عنوان یک رشته علوم سیاسی یا مطالعات جهانی، شما آماده خواهید بود تا رویکردهای نوآورانه ای برای چالش های نوظهور اصلی ایجاد کنید.

چرا سیاست و مطالعات جهانی در ASU؟

وقتی نوبت به تحصیل در علوم سیاسی و مطالعات جهانی می رسد، می دانیم که شما گزینه های زیادی دارید. با این حال، در دانشگاه ایالتی آریزونا، مدرسه سیاست و مطالعات جهانی واقعاً در میان بقیه برجسته است. دانشکده سیاست و مطالعات جهانی با داشتن هیئت علمی در سطح جهانی، جامعه مدرسه و دانشگاه فعال و جذاب، فرصت ها و زمینه های تحقیقاتی متنوع، در نوع خود بی نظیر است. ما به دانشجویان خود پشتیبانی لازم را برای پیشرفت و ارائه تجربیاتی ارائه می دهیم که هیچ دانشگاه دیگری نمی تواند. از طریق مدرسه و ASU ما، دانش‌آموزان می‌توانند در مجلس قانونگذاری ایالت آریزونا کارآموزی کنند، در کنار اعضای هیئت علمی در زمینه تحقیقات کار کنند و حوزه‌های مورد علاقه خود را از طریق دوره‌های کارآموزی سفارشی و برنامه‌های تحصیل در خارج از کشور دنبال کنند. ما از شما دعوت می کنیم که از ما دیدن کنید و دریابید که چرا ASU و دانشکده سیاست و مطالعات جهانی واقعاً بهترین مناسب برای شما هستند.

چشم انداز شغلی

مدرسه سیاست و مطالعات جهانی دانش آموزان را برای مشاغل عالی آماده می کند. این مدرسه به تصمیم گیرندگان آینده در دولت، تجارت و نهادهای سیاست آموزش حرفه ای ارائه می دهد. بسیاری از فارغ التحصیلان ما در ادارات دولتی، خدمات خارجی، روزنامه های محلی و ملی، سازمان های غیرانتفاعی موقعیت پیدا کرده اند.

محلی به جهانی

کارآموزی یک راه عالی برای به دست آوردن تجربه و ارتباطات در دنیای واقعی و در عین حال ادامه مدرک است! دانشکده سیاست و مطالعات جهانی فرصت های خوبی برای کار در خارج از کشور در مورد مسائل جهانی، در DC در مورد مسائل ملی، یا در وزارت امور خارجه در مورد مسائل محلی ارائه می دهد.

کارآموزی قانونگذاری AZ

کارآموزی قانونگذاری آریزونا یک برنامه رقابتی است که فرصتی برای کارآموزی تمام وقت در یک آژانس ایالتی، قانونگذاری ایالتی، دفتر فرماندار یا دادگاه عالی آریزونا فراهم می کند.

کارآموزی DC

برای یک ترم در واشنگتن دی سی زندگی کرده و کارآموزی کنید و در مورد نحوه سیاست گذاری با موسسه معتبر مک کین برای رهبری بین المللی یا با برنامه پژوهشگران سرمایه مطالعه کنید.

کارآموزی مطالعات جهانی

با سفر به خارج از کشور یا کار داوطلبانه، تجربه جهانی به دست آورید. دانش‌آموزان مهارت‌های انتقادی را برای درک، سازگاری، مشارکت و مشارکت در موقعیت‌هایی که تحت تأثیر فرآیندهای جهانی هستند، توسعه می‌دهند.

رتبه بندی

دانشگاه ایالتی آریزونا عبارت است از:

 • شماره 1 در ایالات متحده برای نوآوری
 • در میان بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده طبق گزارش US & World
 • 1% از معتبرترین دانشگاه های جهان
 • تولید کننده برتر علمای نخبه جهان
 • برنامه شماره 2 آنلاین مقطع کارشناسی در کشور

ویژگی های پردیس

خود را در فرهنگ دانشگاه ما غرق کنید

یکی از مزایای فراوان تحصیل در دانشکده سیاست و مطالعات جهانی در دانشگاه ایالتی آریزونا، فضای پر جنب و جوش پردیس Tempe است. از تئاتر گرفته تا رویدادهای ورزشی تا فضاهای تحقیقاتی با فناوری پیشرفته و کتابخانه‌های درجه یک، چیزهای زیادی برای کاوش و کشف وجود دارد.

فقط با یک پیاده روی کوتاه از پردیس، در قلب مرکز شهر Tempe با فعالیت های سرگرم کننده برای هر تیپ شخصیتی خواهید بود. ماجراجوی فضای باز؟ از پیاده روی لذت ببرید علاقه مندان به غذا؟ یکی از صدها رستوران اطراف را امتحان کنید. طرفدار محیط زیست؟ در اطراف شهر با قطار یا دوچرخه سواری کنید. هر آنچه که می خواهید، پردیس Tempe ارائه می دهد.

  مکان ها

  • Tempe

   School of Politics and Global Studies Arizona State University P.O. Box 873902 Tempe, AZ 85287-3902, , Tempe

  سوالات