Keystone logo
Aristotle University of Thessaloniki School of Journalism and Mass Communications

Aristotle University of Thessaloniki School of Journalism and Mass Communications

Aristotle University of Thessaloniki School of Journalism and Mass Communications

مقدمه

AUth در سال 1925 تأسیس شد و بزرگترین دانشگاه جامع یونان است. پردیس اصلی در مرکز شهر تسالونیکی است و مساحتی در حدود 33.4 هکتار را پوشش می دهد. این شامل 10 دانشکده است که از 40 مدرسه و 1 دانشکده تک مدرسه ای تشکیل شده است. برخی از امکانات آموزشی و اداری به دلایل عملی و عملیاتی خارج از دانشگاه، خارج از شهر تسالونیکی یا حتی در شهرهای دیگر قرار دارند. حدود 88283 دانشجو در AUth، 77198 دانشجو در مقطع کارشناسی و 6588 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کنند. همچنین 3952 در سطح دکترا وجود دارد). تعداد اعضای هیئت علمی 1682 نفر است. همچنین 311 عضو SLTP (پرسنل آموزشی ویژه آزمایشگاه) وجود دارد. اعضای هیئت علمی نیز توسط 144 عضو STLP (کارکنان آزمایشگاه فنی ویژه) کمک می کنند. دفتر اداری متشکل از 278 کارمند دائم و 256 کارمند تحت قرارداد حقوق خصوصی با مدت نامحدود است. اکثر پرسنل دانشگاهی آن در دانشگاه های معتبر اروپا، ایالات متحده و مناطق دورتر مانند استرالیا و ژاپن آموزش دیده اند.

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی

دانشکده روزنامه‌نگاری و ارتباطات جمعی در سال‌های اخیر مکرراً در میان 50 مدرسه برتر رسانه/ارتباطات اروپا قرار گرفته است و عضو انجمن آموزش روزنامه‌نگاری اروپا (EJTA) است.

SJMC از زمان تأسیس آن در سال 1991، برنامه های لیسانس تمام وقت و چهار ساله را هم در روزنامه نگاری و هم در ارتباطات جمعی ارائه می دهد. هدف بلندمدت عملیات مدرسه ارائه آموزش های نظری و عملی در روزنامه نگاری به دانشجویان، ترویج پژوهش در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی و همچنین حمایت از حقوق و مسئولیت های روزنامه نگاران یونانی است. برنامه کارشناسی ارشد آموزش انگلیسی آن بر اساس تجربه 15 ساله خود در آموزش دانشجویان بین المللی در برنامه آموزش انگلیسی سفارشی خود برای دانشجویان اراسموس است. مهمتر از همه، این بر اساس موفقیت 25 ساله مدرسه در ترویج یادگیری از طریق نظریه سازی، مهارت های فنی پیشرفته و آموزش حرفه ای است و نشان دهنده تعهد ثابت آن به نوآوری، تعالی، آموزش بین رشته ای و چشم انداز بین المللی است.

آخرین، اما نه کم اهمیت، این دپارتمان دو بار کرسی ژان مونه در زمینه دیپلماسی عمومی اروپا (2020) و روزنامه نگاری ادغام اروپا (2016) را برای ارائه یک برنامه آموزشی منسجم در مقطع کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری اروپایی دریافت کرد.

واقع در خیابان 46 Egnatia، خارج از محوطه دانشگاه، مدرسه یک ساختمان شش طبقه نئوکلاسیک در مرکز شهر را اشغال می کند. جمعیت فعلی دانش‌آموزان این مدرسه شامل تقریباً 700 دانشجوی کارشناسی، 64 دانشجوی کارشناسی ارشد و 57 دانشجوی دکترا است. علاوه بر این، مدرسه هر سال به طور متوسط 15 دانش آموز اراسموس را دریافت می کند، در حالی که، در همان زمان، تعداد زیادی از متخصصان حرفه ای را از طریق طیف گسترده ای از برنامه های یادگیری مادام العمر طراحی شده، آموزش می دهد.

ویژگی های پردیس

  توصیفات دانشجویی

  پذیرش ها

  مکان ها

  • Thessaloniki

   Egnatia,46, 546 25, Thessaloniki

   سوالات