Keystone logo
Argosy University

Argosy University

Argosy University

مقدمه

دانشگاه کشتی بزرگ تا به تفاوت حمایت از یکی از بزرگترین جوامع از دانشجویان فارغ التحصیل در این کشور علاوه بر داشتن یک بدن دانشجوی کارشناسی قوی دست آورده است. در دانشگاه کشتی بزرگ، شما این فرصت را به یادگیری و رشد در یک محیط دانشگاهی حمایت دانشگاهی است که ترکیبی از آموزش و آموزش عملی با انعطاف پذیری از برنامه های طراحی شده برای بزرگسالان کار داشته باشد. در دانشگاه در سراسر کشور و آنلاین، با تجربه، دانشکده پرشور ما در تلاش برای قدرت شما برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را.

انتخاب کشتی بزرگ

در دانشگاه کشتی بزرگ، ما مفتخر به حمایت از یکی از بزرگترین جوامع از دانشجویان فارغ التحصیل در این کشور و همچنین، پر رونق جامعه در مقطع کارشناسی فعال هستید. به عنوان یک دانشجوی، شما یک محیط دانشگاهی حمایت دانشگاهی که بر آموزش و آموزش عملی در سراسر مناطق آموزش و پرورش، کسب و کار، علوم سلامت و روانشناسی لذت ببرید. هر یک از برنامه های ما طراحی شده است برای القای دانش، ارزش های اخلاقی، و مهارت های فردی از عملکرد حرفه ای و به منظور ترویج ارزش های مسئولیت اجتماعی در محیطی حمایتی، یادگیرنده محور محیط زیست احترام متقابل و برتری دانشگاهی است.

تجربه دانشکده دانشکده استعداد و کارکنان ما به شما ارائه با مهارت، هدایت و اعتماد به نفس لازم برای موفقیت در رشته انتخابی خود اختصاص داده. دانشکده ما معتقد است یادگیری از انجام این کار، به طوری که آنها نه تنها مدرسه آنها شرکت کنند. علاوه بر آموزش دانشگاهی خود، اعضای هیات علمی تجربیات شخصی و حرفه ای خود تکیه می کنند برای کمک به برنامه های عملی از مطالعات خود را درک کنید.

یادگیری انعطاف پذیر دانشگاه کشتی بزرگ ارائه می دهد برنامه های مدرک در فرمت های یادگیری انعطاف پذیر، از جمله آنلاین، شب، و دوره های تمام آخر هفته ساخته شده است به تناسب برنامه پر مشغله خود را. یادگیری در یکی از 28 مکان دانشگاه ما در سراسر ایالات متحده و یا در یک کلاس درس آنلاین تعاملی است که در دسترس هر زمان، روز یا شب است. یا، ترکیب این دو برای یک تجربه آنلاین و دانشگاه مخلوط که نیازهای منحصر به فرد خود را.

پشتیبانی شخصی زیرا ما معتقدیم اندازه واقعی یک دانشگاه است ثبت نام دانش آموزان، اما موفقیت دانش آموز نیست، شما یک در یک پشتیبانی از دانشکده و کارکنان از بدو ورود تا فارغ التحصیلی، سفارشی به نیازهای دقیق خود را دریافت خواهید کرد. همسالان خود را به دیگر دانش آموزان بزرگسال که مانند شما، می خواهم به گسترش دانش خود، ساخت و تخصص آنها، و افزایش پتانسیل حرفه ای خود را داشته باشد. ما همچنین مونتاژ ام مجموعه ای از منابع است که می تواند شما را در طول راه، از جمله آنلاین و دانشگاه کتابخانه ها، خدمات حرفه ای کمک کند، استاد راهنما، آموزش، و خیلی بیشتر!

میراث غنی در دانشگاه کشتی بزرگ، ما ارائه می دهیم آموزش و پرورش ساخته شده بر روی یک سنت از نوآوری و حرفه ای. آمریکا دانشکده روانشناسی و حرفه ای، دانشگاه ساراسوتا، و موسسه پزشکی مینه سوتا - تاریخ دانشگاه کشتی بزرگ در ماه سپتامبر سال 2001 با ادغام سه نهاد علمی مجزا و متمایز را آغاز کرد. ترکیبی از این مدارس ایجاد یک محیط یادگیری منحصر به فرد که امروز ادامه در دانشگاه های ما و برنامه های آنلاین ما، که در آن ما هنوز هم روحیه کارآفرینی در آغوش و تمرکز بر روی استفاده از دانش به جهان حرفه ای است.

مکان ها

  • Orange

    Argosy University, 333 City Boulevard West, Suite 1810, CA 92868, Orange

سوالات