Keystone logo
Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

مقدمه

مدرسه

اینجا در مرکز مطالعات آردن برلین، ما 100 درصد متعهد به ارائه آموزش کسب و کار با کیفیت بالا برای کسانی هستیم که به دنبال پیشرفت شغلی خود در بخش‌های مختلف صنعت هستند.

119555__MG_45551.jpg

در باره

در دانشگاه آردن ، ما متعهد هستیم كه آموزش عالی برای همه در دسترس باشد. ما دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مربوط به صنعت را در آلمان ارائه می دهیم که توسط یک دانشکده متخصص تدریس می شود. دانش آموزان می توانند به مطالعه تمام وقت یا پاره وقت بپردازند و بنابراین مطالعه خود را متناسب با برنامه خود تطبیق دهند.

119558_IMG_6772.JPG

تخصص و اعتبار

ما می دانیم که دانشجویان متناسب با تعهدات روزانه برای دانشجویان چقدر دشوار است. به همین دلیل ما Blend Learning را ارائه می دهیم که ترکیبی از یادگیری و تدریس چهره به چهره با مطالعه مستقل آنلاین است. دانش آموزان 24/7 دسترسی به پلت فرم نوآوری یادگیری آنلاین ما ، iLearn دارند ، که دسترسی به منابع فراگیر الکترونیکی را امکان پذیر می کند. این مدل انعطاف پذیر از زایمان دانش آموزان را قادر می سازد تا یک جدول زمانی عملی را ایجاد کنند که متناسب با زندگی آنها باشد.

مربیان ما به حمایت از پیشرفت تحصیلی دانشجویان از روز اول و همچنین نظارت بر دستیابی به نتایج یادگیری اختصاص دارند. دانشجویان همچنین از دانشکده متخصص ما که سالها تخصص علمی و مرتبط با صنعت دارند بهره مند می شوند.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

محل

مرکز مطالعات مدرن آردن در قلب برلین، پایتخت نوپا اروپا واقع شده است. دانش‌آموزان از محاصره شدن توسط برخی از بزرگترین بازیگران در دنیای شرکت‌ها از جمله سونی، دویچه بان و دایملر سود می‌برند. صحنه پر رونق کسب و کار شهر فرصت های شبکه ای فراوان و فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا خارج از کلاس درس از نظر تحصیلی پیشرفت کنند.

خود مرکز مطالعه امکانات پیشرفته‌ای را با دسترسی آسان به مغازه‌ها، رستوران‌ها و جاذبه‌های برتر مختلف برای آشنایی با تاریخ غنی فرهنگی و سیاسی شهر ارائه می‌دهد.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

پشتیبانی شغلی

در کلاس مجازی iLearn پورتال مشاغل آنلاین ما قرار دارد که هدف آن اطمینان از متمایز شدن دانشجویان ما در برابر کارفرمایان در بازار کار رقابتی امروز است. این پورتال با ارائه طیف وسیعی از ابزارهای مفید از شبیه ساز مصاحبه و سازنده CV گرفته تا یک موتور جستجوی جهانی تا دوره های آموزش الکترونیکی، در تلاش است تا به دانش آموزان در دستیابی به اهداف شغلی خود کمک کند.

علاوه بر پشتیبانی ارائه شده توسط مرکز مشاغل آنلاین ما، همه دوره های ما در Arden با تمرکز اصلی بر روی قابلیت استخدام طراحی شده اند. با ترکیب تئوری با عمل، برنامه های ما دانش مورد نیازی را ارائه می دهد که می تواند پس از فارغ التحصیلی مستقیماً در محل کار اعمال شود.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

درخواست بین المللی

با حمایت از بیش از 50،000 دانش آموز از بیش از 150 کشور جهان ، ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که آموزش عالی با کیفیت آردن در دسترس دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است.

علاوه بر این، تمام دوره‌های ما به زبان انگلیسی، پیشروترین زبان تجاری جهان، تدریس می‌شوند، و همچنین آموزش رایگان آلمانی ارائه می‌دهیم. ما معتقدیم که این مهارت های زبانی به طور قابل توجهی چشم انداز شغلی دانش آموزان را در آلمان و در سراسر جهان افزایش می دهد.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

ارزش های ما

  • دسترسی - ما یادگیری آنلاین انعطاف پذیر را ارائه می دهیم تا دانش آموزان بتوانند در هر زمان و هر کجا که دوست دارند مطالعه کنند.
  • انعطاف پذیری - با تشکر از پلت فرم یادگیری آنلاین و آنلاین ، دانش آموزان می توانند مطالعات خود را متناسب با تعهدات روزانه خود قرار دهند
  • برنامه های متمرکز بر شغل - دوره های ما به گونه ای طراحی شده است که مهارت های کلیدی تجاری مورد نیاز دانشجویان را برای موفقیت در بازار کار رقابتی امروز فراهم کند.
  • پشتیبانی - پورتال شغلی آنلاین ما به پیشرفت شخصی و تحصیلی دانشجویان ما اختصاص داده شده است ، و این اطمینان را می دهد که آنها کاملاً برای محل کار آماده هستند.
  • بودجه - ما معتقدیم نگرانی های مالی نباید مانعی برای پیشرفت شخصی باشد. بنابراین ، ما بودجه انعطاف پذیر ارائه می دهیم و آموزش با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

مکان ها

  • Berlin

    Arden Study Centre Berlin, Dessauer Str. 3-5, 10963, Berlin

    سوالات