Keystone logo
ARCHIP – Architectural Institute in Prague

ARCHIP – Architectural Institute in Prague

ARCHIP – Architectural Institute in Prague

مقدمه

ARCHIP یک مدرسه معماری جدید مترقی ، ترکیبی از مقیاس های جهانی و محلی ، آموزش های مفهومی و فنی و فضایی فلسفی است که بهترین سنت های آموزش معماری اروپایی و آمریکایی را ترکیب می کند. ما برنامه های زیر را ارائه می دهیم:

  • برنامه کارشناسی (معماری - مدرک کارشناسی - 3 سال)
  • برنامه تحصیلات تکمیلی (معماری و شهرسازی - مدرک کارشناسی ارشد - 2 سال)
  • معماری جهانی + طراحی ، یکی از برنامه های تحصیلی کالج CIEE در خارج از کشور (1 ترم)

آنچه ARCHIP را منحصر به فرد می کند

تنوع تجربه

در طول تحصیل ، دانش آموزان می توانند یک ترم را در هر 5 آتلیه مختلف در مدرسه ما تجربه کنند و مجموعه ای از رویکردهای طراحی و روش های مختلف را امتحان کنند.

محیط بین المللی

با دانش آموزان از 25 کشور جهان و محدودیت محدود 30 نفر در یک سال ، روحیه تیمی عالی برقرار می شود و ارتباط مستقیم بین معلمان و دانش آموزان برقرار می شود ، که به دانش آموزان اجازه می دهد تا در سطح شخصی بسیار پیشرفت کنند.

ارتباط واقعی

همه رهبران استودیو هنوز در زمینه حرفه ای معماری فعال هستند ، بنابراین دانش آموزان این شانس منحصر به فرد را دارند که به فرایندهای واقعی معماری بینش پیدا کرده و یاد بگیرند که چگونه با چالش های مربوط به یک تمرین "زندگی واقعی" کنار بیایند.

ترویج مدرسه

این مدرسه در پروژه های مختلف با شهرداری ، سازمان های غیردولتی ، توسعه دهندگان و سایر شرکا همکاری می کند ، که این امر باعث می شود دانش آموزان تجربه عملی ، ارتباطات و مطلوبیت خود را در بازار کار افزایش دهند.

محل

مدرسه در محله ای پر جنب و جوش در مرکز پراگ واقع شده است ، بنابراین دانش آموزان دائما در میراث معماری شهرت جهانی شهر غرق می شوند

مکان ها

  • Prague

    ARCHIP s.r.o. Štulcova 89/1 (CIEE) 128 00 Prague 2 Czech Republic, 128 00, Prague

    برنامه ها

    سوالات