Keystone logo
Arcada

Arcada

Arcada

مقدمه

به Arcada خوش آمدید - خانه کنجکاوی و جاه طلب!

چرا Arcada ؟ صرف نظر از این که آیا این اولین قدم در حرفه شما است یا اینکه قبلاً به خوبی در زندگی کاری غوطه ور شده اید، در Arcada مهارت هایی را برای مقابله با چالش های آینده توسعه خواهید داد.

181472_Arcada_photos_2022__004.jpg

Arcada یک دانشگاه چند حرفه ای علوم کاربردی (UAS) در هلسینکی فنلاند است. ما آموزش عالی با کیفیت بالا را در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهیم. تمام برنامه های لیسانس شامل دوره های آموزشی عملی است که به شما یک شروع عالی برای آینده شغلی شما می دهد. فارغ التحصیلان ما در بازار کار به دنبال آن هستند، که گواهی بر کیفیت آموزشی ارائه شده توسط ما است.

در پردیس بین‌المللی ما، 2700 دانشجو و 170 کارمند در رشته‌های مختلف گرد هم می‌آیند تا کارشناسان فردا را آموزش دهند و راه‌حل‌های هوشمند و پایدار ایجاد کنند. ما برنامه هایی را به زبان انگلیسی در مدیریت کسب و کار و تجزیه و تحلیل، فرهنگ و رسانه، مراقبت های بهداشتی، و انرژی و فناوری مواد ارائه می دهیم.

181473_Arcada_photos_2022__096.jpg

پردیس ما در Arabianranta اسکان مدرن در اجاره رقابتی در محیط زیبا با دریا درست در گوشه و کنار را ارائه می دهد. آپارتمان های دانشجویی ، در کل 610 ، نزدیک به همه چیز شما نیاز دارید: ساختمان اصلی UAS ، یک مرکز خرید و همچنین تراموا و ایستگاه های اتوبوس است. با حمل و نقل عمومی در 15 دقیقه به مرکز شهر هلسینکی خواهید رسید.

اگر به دنبال کسب دانش برای زندگی هستید، به عنوان یک فرد رشد می کنید و آنچه را که قلب شما را به تپش می اندازد بیابید، پس این UAS برای شماست!

به ما در Arcada بپیوندید! وقت شما برای درخشش است.

مکان ها

  • Helsinki

    Jan-Magnus Janssonin aukio 1, , Helsinki

سوالات