Keystone logo
Aquinas Institute Of Theology

Aquinas Institute Of Theology

Aquinas Institute Of Theology

مقدمه

Aquinas Institute Of Theology که تحت تأثیر ایمان کاتولیک و مأموریت دومنیکن قرار دارد ، زنان و مردان را برای آموزش ، وزیر و رهبری آموزش می دهد. در موسسه آکویناس ، تحصیلات شما بسیار فراتر از کلاسهای درس ما است. ماموریت ما ایجاد یک جامعه دانش پژوه و یک مکان گفتگو است. نه تنها یک مدرسه الهیات ، شما می توانید یک جامعه معتبر و متنوع ایمانی و دهکده دانشگاهی پر رونق را در اینجا در موسسه آکویناس پیدا کنید.

Aquinas Institute Of Theology برنامه های مختلفی را ارائه می دهد که از نظر استراتژیک مطالعه تحریک آکادمیک ، آمادگی جامع دامی و آموزش عملی را با مربیان وزارت و شکل گیری معنوی برای دانشجویان غیر روحانی ترکیب می کند. در نتیجه ، فارغ التحصیلان ما با گواهینامه های عالی آماده خدمت به رهبری بی اثر کلیسا هستند.

برنامه های گواهینامه تحصیلات تکمیلی در موسسه آکویناس به دانشجویان این فرصت را می دهد تا تحصیلات خود را تکمیل کنند یا به آنها تمرکز ویژه ای دهند. دانشجویان از طریق دوره های متمرکز و یک قالب شتاب ، تخصص مورد نیاز برای وزارتخانه های هدفمند در کلیسا را کسب می کنند.

در موسسه آکویناس ، ما عمداً یک محیط دانشگاهی و جامعه ایمانی ایجاد می کنیم که واقعیت رهبری فعلی در کلیسای امروز ما را منعکس می کند. دانشجویان غیر روحانی ما می توانند در کنار ناخن های دومنیکن به شکل مشخص به عنوان نذر مذهبی تحصیل کنند. برادران دانشجوی دومنیکن ما می توانند در کنار دیگران از زمینه ها و اقشار مختلف زندگی تحصیل کنند. چشم انداز ما به دانش آموزان این امکان را می دهد تا به روش های منحصر به فرد از یکدیگر بیاموزند ، به دانشجویان غیر روحانی و برادران دومنیکن ما می آموزند که چگونه مأموریت کلیسای ما را به عنوان رهبران مسئول مسئولیت انجام دهند.

مکان ها

  • St. Louis

    South Spring Avenue,23, 63108, St. Louis

    سوالات